Volkswagen Golf MK5

Pozostałe tematy związane z Golfem V /nie pasujące do powyższych/
By kuba94 -  23 sty 2008, 22:38
 pomorskie
#7774
Jak staje za autem to go nie mogê otworzyæ drzwi ani baga¿nika, ale jak podejdê do drzwi kierowcy dzia³a po prawnie i otwiera wszystko bez problemu. Wymieni³em baterie na nowa nic nie pomog³o wymieni³em kolejn± baterie to samo wiec bateria odpada . Pilot zapasowy dzia³a³ bez zarzutu tak ze to nie wina centralki w aucie tylko pilota W ASO proponowali zakup nowego albo otwieranie z bliska przy drzwiach kierowcy i noszenie pilota zapasowego ( dowcipnisie ) tyle to sam wiem .Mo¿e kto¶ ju¿ mia³ podobny przypadek
Awatar użytkownika
By maluszek -  24 sty 2008, 3:02
 mazowieckie
#7777
kuba94 pisze:Jak staje za autem to go nie mogê otworzyæ drzwi ani baga¿nika, ale jak podejdê do drzwi kierowcy dzia³a po prawnie i otwiera wszystko bez problemu. Wymieni³em baterie na nowa nic nie pomog³o wymieni³em kolejn± baterie to samo wiec bateria odpada . Pilot zapasowy dzia³a³ bez zarzutu tak ze to nie wina centralki w aucie tylko pilota W ASO proponowali zakup nowego albo otwieranie z bliska przy drzwiach kierowcy i noszenie pilota zapasowego ( dowcipnisie ) tyle to sam wiem .Mo¿e kto¶ ju¿ mia³ podobny przypadek
troche dziwne, ¿e jeden dzia³a, a drugi nie... jak zmienia³e¶ bateriê, to nic tam nie by³o "odpadniêtê" wzglêdnie odlutowane?

mo¿na by ewentualnie spróbowaæ zrobiæ adaptacjê pilotów, ale w±tpiê, ¿eby pomog³o.

a propos otwierania mogê Ci poleciæ jeszcze jedn± metodê: dotknij pilotem swojej brody w momencie naciskania przycisku. wiem, ¿e g³upio brzmi i jeszcze g³upiej wygl±da ale wyd³u¿a zasiêg pilota. sprawdzone organoleptycznie.
By kuba94 -  24 sty 2008, 10:13
 pomorskie
#7780
Po otwarciu pilota wszystko by³o ,dzi¶ sprawdza³ kolega elektronik, upatruje przyczynê ,¿e pilot w domu le¿a³ blisko telefonu kom. w etui zamykanej na magnes .Nokia chwali³a siê ze magnes nie ma wp³ywu w etui na dzia³anie urz±dzeñ elektronicznych.Elektronik zaleci³ ytrzymac z dal pilota od magnesu a jk nie pomoze to jeszcze raz go za programowac jak jakos jestem malo optymistycznie nastawiony ze sie samo naprawi
Awatar użytkownika
By fredric -  24 sty 2008, 12:05
 mazowieckie
#7783
wiec mai³em podobny przypadek, dok³adnie jeden pilot nie otwiera³ auta nic sie nie da³o zrobic mozna by³o odpalic ale nie sz³o otworzyc(na poczatku mog³em tylko otwierac auto a potem juz nic). wymiana baterii nic nie dala na pilocie czerwona kontrolka normalnie sie zapala³a jakby dzia³a³. uda³em sie do serwisu gdzie panowie zaprogramowali odnowa pilota i wszytsko dzia³a. powiedzieli ze czasem potrafia sie "zgubic" od zabawiania sie ostrzem czyli otwierania i zamykania kluczyka:) a to swojego czasu by³a moja ulubiona zabawa:)
By kuba94 -  24 sty 2008, 15:59
 pomorskie
#7786
a ile sobie za ¿yczyli w serwisie za kodowanie od nowa pilota jutro tam jestem umówiony w serwisie :cry:
Awatar użytkownika
By tygrysek -  24 sty 2008, 18:48
 -------
#7791
maluszek pisze:
kuba94 pisze:Jak staje za autem to go nie mogê otworzyæ drzwi ani baga¿nika, ale jak podejdê do drzwi kierowcy dzia³a po prawnie i otwiera wszystko bez problemu. Wymieni³em baterie na nowa nic nie pomog³o wymieni³em kolejn± baterie to samo wiec bateria odpada . Pilot zapasowy dzia³a³ bez zarzutu tak ze to nie wina centralki w aucie tylko pilota W ASO proponowali zakup nowego albo otwieranie z bliska przy drzwiach kierowcy i noszenie pilota zapasowego ( dowcipnisie ) tyle to sam wiem .Mo¿e kto¶ ju¿ mia³ podobny przypadek
troche dziwne, ¿e jeden dzia³a, a drugi nie... jak zmienia³e¶ bateriê, to nic tam nie by³o "odpadniêtê" wzglêdnie odlutowane?

mo¿na by ewentualnie spróbowaæ zrobiæ adaptacjê pilotów, ale w±tpiê, ¿eby pomog³o.

a propos otwierania mogê Ci poleciæ jeszcze jedn± metodê: dotknij pilotem swojej brody w momencie naciskania przycisku. wiem, ¿e g³upio brzmi i jeszcze g³upiej wygl±da ale wyd³u¿a zasiêg pilota. sprawdzone organoleptycznie.

Baaa to ma³o powiedziane ja w którym¶ z poprzednich samochodów mia³em zamontowany alarm SILICON i w instrukcji obs³ugi by³o napisane zeby zwiêkszyæ zasieg pilota nale¿y wysun±æ antenke i w³o¿yæ do ust nastepnie rozbroiæ alarm .... Serio :)
Awatar użytkownika
By fredric -  24 sty 2008, 22:13
 mazowieckie
#7796
kuba94 pisze:a ile sobie za ¿yczyli w serwisie za kodowanie od nowa pilota jutro tam jestem umówiony w serwisie :cry:
mia³em to za free bo autko bylo na gwarancji jak to sie sta³o :)
Awatar użytkownika
By djsewek -  25 sty 2008, 19:44
 -------
#7824
maluszek >>

Heee dobry bajer z tym pilotem przyk³adanym do brody, naprawde dzia³a i to ze znacznie wiekszej odleglosci :)
pozdr.
Dodajac do tematu.... mam to samo pilot uzywany od nowosci tez ma problemy z odlegloscia, natomiast nieuzywany nowy dziala idealnie.
Chyba zluzycie materia³y :lol: :wink:
By kuba94 -  25 sty 2008, 21:29
 pomorskie
#7831
u mnie dzis kodowali od nowa kluczyk pomog³o trochê ale to pewnie zmeczeniê materia³u jak kto¶ stwierdzi³.Kodowanie polega³o na w³o¿eniu klucza zapasowego do zamka drzwi a drugiego do stacji i cos tam czarowali ale bez przyrz±dów jaki¶ specjalistycznych .W ka¿dym b±d¼ razie ja zamówi³em na allegro nowy pilot do kluczyka z oznakowaniem takim samym jak mój jak nie bedzie pasowa³ to przynajmniej bêdê mia³ nowa obudowê kluczyka tym bardziej ze cena 33z³
Awatar użytkownika
By maluszek -  25 sty 2008, 23:40
 mazowieckie
#7834
kuba94 pisze:Kodowanie polega³o na w³o¿eniu klucza zapasowego do zamka drzwi a drugiego do stacji i cos tam czarowali ale bez przyrz±dów jaki¶ specjalistycznych.
:shock:

Jed¼ od razu do innego speca. To nie by³o ¿adne kodowanie, tylko robienie klienta w balona. Ja kodowa³em swoje kluczyki po wymianie modu³u komfortu (do MFA+) i nie ma bola zakodowaæ pilotów bez podpiêcia pod przyrz±d. Mogê Ci napisaæ jak siê to robi VAGiem. Jak masz dostêp, to sam sobie zrobisz.

Ile Ciê skasowali za t± "us³ugê"? Ale trzoda...
By kuba94 -  26 sty 2008, 0:06
 pomorskie
#7836
Us³uga gratis .Podjadê do innych magików jak przyjdzie nowy pilot teraz u¿ywam zapasowego .Przymierzam sie do kupienia vag bo jak cz³owiek sam co¶ zrobi to wie ze ma zrobione