Volkswagen Golf MK5

Pozostałe tematy związane z Golfem V /nie pasujące do powyższych/
By Sadziu -  26 lut 2008, 11:49
 śląskie
#8237
jak masz kogos takiego to sie z nim dogadaj bo moze miec tam 30% znizki a to znaczy, ze jesli kupiles poprostu ATE a nie ATE powerpads to dales znajomemu zarobic nawet 50 pln. no.... chyba, ze nie robi Ci roznicy :). pozdrawiam
Awatar użytkownika
By npb -  26 lut 2008, 14:06
 -------
#8238
nie bardzo rozumiem, sugerujesz ze kupilem jakies podrobki, czy powerpads to jakies lepsze ATE??
By Sadziu -  26 lut 2008, 14:25
 śląskie
#8239
nie, nie... 100% orginal ale te powerpads to poprostu z nieco wyzszej polki - przynajmniej w/g ATE. cos jak klocki wyczynowe ale to jeszcze chyba nie to.
...w kazdym razie o ile dobrze pamietam zwykle ATE beda tam kosztowaly okolo 100pln a te powerpads okolo 130 ale podkreslam, ze nie jestem pewiem. sprawdz samemu ile kosztuja a pozniej oblicz ze znajomy mechanik lub sklepikarz kupuje je z 30% znizka. mozesz potargowac cene :)
Awatar użytkownika
By npb -  26 lut 2008, 14:39
 -------
#8240
ok, rozumiem, moj posrednik to zwykly sklepikarz ktory zawsze robi mi tam jakis rabat,a jak przegladalem oferty np internecie to on cene mial zawsze nizsza, a w internecie wiadomo jeszcze przesylka dochodzi, a tu czesci mam tego samego lub nastepnego dnia