Volkswagen Golf MK5

Pozostałe tematy związane z Golfem V /nie pasujące do powyższych/
Awatar użytkownika
By Insane -  11 paź 2012, 20:56
 dolnośląskie
#84548
Hej, wie ktoś jak ulepszyć efekt folii carbon? Chcę okleić całe wnętrze(plastiki) czarnym karbonem, czy jak trysnę bezbarwnym to efekt będzie fajny? Czy wgl się da na ten materiał?
Awatar użytkownika
By Mettenoos -  03 paź 2016, 13:31
 pomorskie
#240111
ja zadam pytanie z innej strony - potrzebuję dwa kawałki folii czarnej carbon o wymiarach około 40x40cm, jaką folię polecacie, folia będzie narażona na warunki atmosferyczne więc czy 3M będzie odpowiednia?

drugie pytanie czy wg was do lusterek zewnętrznych lepsza będzie mat czy połysk? Za wszelkie cenne uwagi dziękuję

mat?

Obrazek

połysk?
Obrazek
Awatar użytkownika
By Tyson -  03 paź 2016, 13:55
 mazowieckie
#240112
dla mnie mat! połysk wygląda jak skóra z węża ;)
3M to bardzo dobra firma, pod warunkiem, że nie trafi się na podróbę, o którą nie trudno na allegro.
Awatar użytkownika
By Mettenoos -  03 paź 2016, 13:56
 pomorskie
#240113
Tyson pisze:dla mnie mat! połysk wygląda jak skóra z węża ;)
3M to bardzo dobra firma, pod warunkiem, że nie trafi się na podróbę, o którą nie trudno na allegro.
hmm :hmmm: ja skłaniałem się do połysku ale też chyba połysk nie równy połyskowi, a może jest coś pośredniego ani mat ani połysk?


jeśli nie z allegro to czy ktoś ma sprawdzony punkt?
Awatar użytkownika
By Husarz -  04 paź 2016, 15:44
 dolnośląskie
#240177
Mettenoos pisze:
Tyson pisze:dla mnie mat! połysk wygląda jak skóra z węża ;)
3M to bardzo dobra firma, pod warunkiem, że nie trafi się na podróbę, o którą nie trudno na allegro.
hmm :hmmm: ja skłaniałem się do połysku ale też chyba połysk nie równy połyskowi, a może jest coś pośredniego ani mat ani połysk?


jeśli nie z allegro to czy ktoś ma sprawdzony punkt?
Dwukrotnie zamawiałem już oryginalne folie 3M od producenta ze strony http://www.folia-samochodowa.pl/
i za każdym razem byłem bardzo zadowolony z szybkiej realizacji zamówienia i świetnej jakości folii.
Wybór mają spory, produkty w pełni oryginalne, niestety cena nie rozpieszcza :)
Awatar użytkownika
By Lukasz89 -  04 paź 2016, 21:09
 lubelskie
#240208
Mettenoos pisze:ja zadam pytanie z innej strony - potrzebuję dwa kawałki folii czarnej carbon o wymiarach około 40x40cm, jaką folię polecacie, folia będzie narażona na warunki atmosferyczne więc czy 3M będzie odpowiednia?

drugie pytanie czy wg was do lusterek zewnętrznych lepsza będzie mat czy połysk? Za wszelkie cenne uwagi dziękuję

mat?

Obrazek

połysk?
Obrazek
Matowa. Matowa ma jeden minus - ukazuje nierówności powierzchni takie jak np. rysy pod folią.