Volkswagen Golf MK5

Pozostałe tematy związane z Golfem V /nie pasujące do powyższych/
Awatar użytkownika
By Radek -  15 lut 2008, 21:02
 -------
#8166
Witam,

Na rysunku zaznaczy³em (czerwonym kó³kiem), gdzie brzêcz± drzwi kierowcy przy zamykaniu. By³em w serwisie, ale panowie nic nie poradzili na to. Podobno to linka od klamki wewnêtrznej (do zamykania i otwierania drzwi). Czy u Was wystêpuje takie zjawisko ? Czy ten typ tak ma (panowie mówili, ¿e w golfie IV da³o siê to wyregulowaæ, a tu nie da rady) ? Dodam, ¿e drzwi pasa¿era nie brzêcz± (nie s± tak czêsto otwierane jak kierowcy ;)

Obrazek
Awatar użytkownika
By krz_p -  16 lut 2008, 9:21
 wielkopolskie
#8172
u mnie brzêcza³a ta ruchoma za¶lepka przy pasie bezpieczeñstwa na s³upku bocznym, wystarczy³o ni± poruszaæ i cisza
a nie masz mo¿e klamki lu¼nej?
w poprzednim moim golfie gdy brzêcza³y lekko drzwi doci±gali je lekko na zawiasach - poluzowali ¶ruby od tej czê¶ci zamka na drzwiach i przesuwali je delikatnie do ¶rodka auta
Awatar użytkownika
By Radek -  17 lut 2008, 9:38
 -------
#8180
Z za¶lepk± wszystko OK, klamka równie¿ w porz±dku. To jest tak: gdy zamykam drzwi to w zaznaczonym miejscu co¶ brzêczy - jakby co¶ siê tam obija³o o blachê - mo¿e to byæ wspomniana linka. Skoro nikt tu nie ma podobnego problemu, to znaczy, ¿e ASO nie chce siê tego naprawiæ i naj³atwiej powiedzieæ, ¿e tak ju¿ musi byæ :shock:
Awatar użytkownika
By tygrysek -  20 wrz 2008, 18:05
 -------
#12185
Ja z opisu mam identyczny problem - ASO zdjê³o boczek od wew. ale tam nic nie stwierdzili.... chcieli zdejmowaæ p³at przedni ale zabrak³o mi czasu. Mozesz t± fotke raz jeszcze daæ ?? bo nie wiem czy w tym samym miejscu :)

PS. Na specyficznych nierówno¶ciach te¿ to s³ychaæ
By martinez -  20 wrz 2008, 22:22
 -------
#12191
u mnie czasem cos slychac tak jakby w drzwiach lub slupku srodkowym na nierownosciach i tez sie zastanawiam co to - deliktanie to slychac i tylko czasem
By Maciej (bzik) -  22 wrz 2008, 8:44
 -------
#12205
Gdzie¶ ju¿ czyta³em o podobnym problemie z link± która brzêcza³a (dotyka³a czego¶) nie pamiêtam gdzie ale ponoæ pomog³o okrêcenie tej linki izolacyjn± ta¶m± w³ochat±.