Volkswagen Golf MK5

Pozostałe tematy związane z Golfem V /nie pasujące do powyższych/
Awatar użytkownika
By Rafer -  17 mar 2016, 23:24
 kujawsko-pomorskie
#220406
Mnie denerwuję:
- climatronic tzn. gdy włączę nawiew na szybę nie mogę włączyć innego nawiewu np. na nogi bo zaraz wyłącza nawiew szyby
- przełącznik kierunkowskazu który po powrocie mega hałasuje ale może tylko mój tak ma :fluff:
Awatar użytkownika
By Tyson -  18 mar 2016, 7:15
 mazowieckie
#220417
Ad1. Przecież można ustawić nawiew na szybę i np na nogi. Można też wszystkie je włączyć - klawisze funkcyjne. Klawisz na lewym pokrętle oznaczający przednią szybę służy do szybkiego "odmrażania". Po wciśnięciu powietrze idzie tylko na szybę, zwiększają się obroty i włącza AC, w celu lepszego osuszania.
Ad. 2. U mnie cisza. Widocznie Twój coś szwankuje.
Awatar użytkownika
By Bartolomeo171 -  18 mar 2016, 14:21
 wielkopolskie
#220465
A-R-T-U-R pisze:
Bartolomeo171 pisze:Nie można otworzyć auta od wewnątrz jak się zamknie kogoś pilotem :oops:
no to dobrze chyba. skoro zamykasz pilotem to wiesz co czynisz...
trafiłeś złodzieja w aucie i zamykasz auto pilotem. jaki jest sens otwarcia przez niego drzwi :hmmm:
a tak grzecznie siedzi i czeka :laugh:

Zostawiasz kogoś w aucie, dorosłego czy dziecko, dajmy no to: przypadkowo/odruchowo go zamykasz wewnątrz i idziesz coś załatwić. Zachodzi potrzeba wyjścia(upał, toaleta, zeszło Ci długo na załatwianiu spraw) generalnie jest to pułapka.
Awatar użytkownika
By A-R-T-U-R -  18 mar 2016, 15:04
 dolnośląskie
#220467
Bartolomeo171 pisze:
A-R-T-U-R pisze:
Bartolomeo171 pisze:Nie można otworzyć auta od wewnątrz jak się zamknie kogoś pilotem :oops:
no to dobrze chyba. skoro zamykasz pilotem to wiesz co czynisz...
trafiłeś złodzieja w aucie i zamykasz auto pilotem. jaki jest sens otwarcia przez niego drzwi :hmmm:
a tak grzecznie siedzi i czeka :laugh:

Zostawiasz kogoś w aucie, dorosłego czy dziecko, dajmy no to: przypadkowo/odruchowo go zamykasz wewnątrz i idziesz coś załatwić. Zachodzi potrzeba wyjścia(upał, toaleta, zeszło Ci długo na załatwianiu spraw) generalnie jest to pułapka.
MYŚLEĆ!!!!
nie zostawia się dorosłego ani dziecka ani jakiegokolwiek stworzenia w aucie na słońcu i nie zamyka się samochodu centralnym zamkiem!!!!
Awatar użytkownika
By Bartolomeo171 -  18 mar 2016, 17:15
 wielkopolskie
#220478
A-R-T-U-R pisze:
Bartolomeo171 pisze:
A-R-T-U-R pisze: no to dobrze chyba. skoro zamykasz pilotem to wiesz co czynisz...
trafiłeś złodzieja w aucie i zamykasz auto pilotem. jaki jest sens otwarcia przez niego drzwi :hmmm:
a tak grzecznie siedzi i czeka :laugh:

Zostawiasz kogoś w aucie, dorosłego czy dziecko, dajmy no to: przypadkowo/odruchowo go zamykasz wewnątrz i idziesz coś załatwić. Zachodzi potrzeba wyjścia(upał, toaleta, zeszło Ci długo na załatwianiu spraw) generalnie jest to pułapka.
MYŚLEĆ!!!!
nie zostawia się dorosłego ani dziecka ani jakiegokolwiek stworzenia w aucie na słońcu i nie zamyka się samochodu centralnym zamkiem!!!!

To raczej normalne, mówię o sytuacji skrajnej lub wręcz abstrakcyjnej