Volkswagen Golf MK5

Pozostałe tematy związane z Golfem V /nie pasujące do powyższych/
By mistasz -  18 mar 2016, 19:47
 opolskie
#220494
Coś mi się wydaje że można zamknąć pilotem i zostawić możliwość otwarcia drzwi od środka.
Trzeba dwukrotnie nacisnąć przyciska zamknięcia na kluczyku, i wtedy umożliwia się otwarcie drzwi od środka.
Nie mam jak teraz sprawdzić, ale chyba tak jest.
By maverick -  18 mar 2016, 20:10
 lubelskie
#220496
mistasz pisze:Coś mi się wydaje że można zamknąć pilotem i zostawić możliwość otwarcia drzwi od środka.
Trzeba dwukrotnie nacisnąć przyciska zamknięcia na kluczyku, i wtedy umożliwia się otwarcie drzwi od środka.
Nie mam jak teraz sprawdzić, ale chyba tak jest.
To jest tzw."deadlock"
Po dwukrotnym nacisnieciu przycisku zamykania otwarcie z wewnatrz jest mozliwe.
Zreszta,gdyby bylo inaczej,ktos by powiedzial,ze "zamknalem fure,a ktos szybe wybil,drzwi sobie otworzyl przyciskiem,wsiadl i odjechal"
Fakt,teraz tez moze odjechac,ale wsiadal bedzie przez dziure po szybie :)
Awatar użytkownika
By Rafer -  18 mar 2016, 21:51
 kujawsko-pomorskie
#220506
Tyson pisze:Ad1. Przecież można ustawić nawiew na szybę i np na nogi. Można też wszystkie je włączyć - klawisze funkcyjne. Klawisz na lewym pokrętle oznaczający przednią szybę służy do szybkiego "odmrażania". Po wciśnięciu powietrze idzie tylko na szybę, zwiększają się obroty i włącza AC, w celu lepszego osuszania.
Sprawdzałem dzisiaj wielokrotnie i nie ma szans włączyć nawiewu za równo na szybę przednią i dowolnego innego zawsze się wyłącza szyba gdy chce inny włączyć
Awatar użytkownika
By A-R-T-U-R -  18 mar 2016, 21:57
 dolnośląskie
#220508
Rafer pisze:
Tyson pisze:Ad1. Przecież można ustawić nawiew na szybę i np na nogi. Można też wszystkie je włączyć - klawisze funkcyjne. Klawisz na lewym pokrętle oznaczający przednią szybę służy do szybkiego "odmrażania". Po wciśnięciu powietrze idzie tylko na szybę, zwiększają się obroty i włącza AC, w celu lepszego osuszania.
Sprawdzałem dzisiaj wielokrotnie i nie ma szans włączyć nawiewu za równo na szybę przednią i dowolnego innego zawsze się wyłącza szyba gdy chce inny włączyć
Zgdza sie. Jak wcisniesz inny guzik szyba sie wylacza
By ruszko -  20 cze 2016, 12:06
 lubuskie
#231819
Mnie irytuje np parowanie lamp od wew, za gladko dzialajacy podlokietnik przez co doprowadza mnie do bialej goraczki, problem z wymiana postojowek, srodkowa konsola to wiadomo, zacinajace sie klapy nastaw klimy, szyby juz bylo ale najbardzie denerwuje mnie to ze V to najbardziej ulobiony samochod amatorow cudzej wlasnosci
Awatar użytkownika
By Boruch -  20 sie 2016, 19:58
 dolnośląskie
#237434
MrNazarinho pisze:Za szczelna kabina, przez co jak wszystkie drzwi są pozamykane trzeba mocniej zamykać dzwi by je zamknąć... Otwarcie minimalnie jakiegokolwiek okna i mamy super zamykające się dzwi... :wacko:
tego nie zauwazylem ale akurat szczelną kabine dodałbym do plusów