Volkswagen Golf MK5

Pozostałe tematy związane z Golfem V /nie pasujące do powyższych/
Awatar użytkownika
By oscar -  09 gru 2006, 8:38
 -------
#433
Kupujac samochod w salonie zawsze mozna cos utargowac. Napiszcie z jakich promocji udalo sie wam skorzystac, oraz na co udalo sie wam namowic sprzedawce.
Ja zalapalem sie na wersje q-line z darmowym wyposazeniem (radio CD (bez zmieniarki), klima (niestety nie auto), swiatla przeciwmgielne, komputerek pokladowy (wersja zwykla), czujnik parkowania, felgi (15'tki jakies chyba specjalnie do tej wersji), oraz parkiet skorzany (kiera, reczny, biegi). Dodatkowo jeden rok ubezpieczenia gratis. To juz niezla promocja (zapewne zeby wyprzedac rocznik 2006), ale jeszcze to co sie udalo utargowac ze sprzedawca: dod. komplet kol zimowych (felgi stalowe i oponki), autoalarm i dywaniki.
Jestem ciekaw dla porownania ile mozna u dealera wyciagnac rzeczy...
Awatar użytkownika
By Lanumisu -  09 gru 2006, 16:12
 -------
#449
Mnie nic nie udalo sie wytargowac, (rowniez cenowo) bo auto bylo jakie bylo i tylko ten egzemplarz chcialem miec. Jedynie co mialem w pakiecie to zarejestrowanie auta i dowolny wybor numerow rejestracyjnych (u nas za odplatnoscia)
Awatar użytkownika
By jabart -  09 gru 2006, 19:58
 -------
#472
10 ty¶ upustu na wej¶ciu do salonu i potem jeszcze 2 tysie u handlowca , samochód by³ na stocku w Poznaniu oczywiscie
Awatar użytkownika
By Bruce -  10 gru 2006, 4:11
 mazowieckie
#479
Sporo wywalczyles Oscar, udany zakup ;)

U mnie bylo podobnie jak u Jabart.
Utargowalem 10 tys zl + 4000 zl marzy Dealera, dzieki znajomosci...
Dostalem skorzana trojramienna kierownice, nie moge patrzec na ta zwykla 4 ramienna.
Jakby byla inna nie kupil bym V'tki.
Kojarzy mi sie z Vw Polo poprzednim modelem. :?
Skorzany "reczny' i galka zmiany biegow + mala doplata do komputera MFA.
By Wcislak -  10 gru 2006, 17:10
 mazowieckie
#519
ja tez dosta³em 10 ty¶ rabatu i dodatkowo skuzane dodatki. mogli jeszcze dozucic skóre na siedzeniach :D
Awatar użytkownika
By Lanumisu -  11 gru 2006, 14:25
 -------
#557
No to mieliscie farta. Mnie sie nie udalo.
By way4 -  11 gru 2006, 15:33
 -------
#563
Golfa akurat sprowadzi³em ale u VW mo¿na dobrze utargowaæ w koñcu koszt takiego golfa w produkcji to oko³o 30 ty¶, gdzie sprzedawany jest po obni¿ce za 100tys. Akurat teraz przymierzam siê do kupna nowego Passata i za 2.0TDI 170KM kombi w highline( ze wszystkim) ze 136 ty¶ zeszli mi na 119. Fakt to jest passat, ale to nie zmienia faktu ¿e trzeba siê targowaæ
Awatar użytkownika
By BRUNO55 -  11 gru 2006, 15:52
 kujawsko-pomorskie
#565
Ja te¿ mam Mk5 z prywatnego importu i osobi¶cie nie negocjowa³em , ale kolega kupowa³ nowego Passata w AUTOSAR w Toruniu i bêd±c tam z naszym wspólnym innym koleg± który kupi³ u nich ju¿ piêæ ró¿nych VW do swojej Firmy - utargowali 40000 z³ od ceny ofertowej ( nie pamiêtam w tej chwili dok³adnie wielko¶ci cen). By³em tego ¶wiadkiem i dozna³em lekkiego szoku. By³a ¶mieszna sytuacja bo trzy razy handlowiec od Dealera wraca³ nas od drzwi wyj¶ciowych aby w koñcu sprzedaæ na wspomnianych warunkach a ostateczn± zgodê na sprzeda¿ przypieczêtowa³ kpl felg aluminiowych. Widaæ maj± rezerwy tylko trudno ich podej¶æ. Koledze siê raczej uda³o.
By way4 -  11 gru 2006, 15:56
 -------
#567
tak zw³aszcza jak dla firmy kupujesz czyli kilka samochodów b±dz bêdziesz najprawdopodobniej wracaæ po wiêcej. Dlatego polecam poprostu siê nie godziæ na oferowan± cene nawet je¶li jest w promocji. Ten passata którego bralem te¿ by³ ju¿ niby przeceniony o 10 ty¶
Awatar użytkownika
By miszi -  15 lut 2007, 21:43
 -------
#1964
Ja podobnie jak oscar kupi³em Q-lina(skórzana kierownica 3 ramienna,lewarek i rêczny, halogeny, alusy niestety 15 a teraz daj± 16, komputer, climatic, felgi stalowe chocia¿ podobno to wbrew ich przepisom- czyli to co oscar tylko ¿e bez zimówek)... NA dzieñ dobry 10 tys upustu + wyposa¿enie gratis. jak sprawdza³em na konfiguratorze to kolejne 10 tys urwa³em. pó¼niej jeszcze oryginalny hak za 1/3 ceny... wyniós³ mnie prawie tyle samo co trend line- ró¿nieca by³a ok 500 z³
Awatar użytkownika
By krz_p -  15 lut 2007, 22:06
 wielkopolskie
#1968
ja w³a¶nie jestem na etapie targowania siê z dealerami, ciê¿ko idzie szczególnie ¿e ja chcê auto nie z placu, a do produkcji na zamówienie
ale jestem jak mi siê wydaje na dobrej drodze
napiszcie co takiego zrobili¶cie, ¿e dostali¶cie tak wysokie rabaty
Awatar użytkownika
By miszi -  15 lut 2007, 22:42
 -------
#1970
ja sprzeda³em swój poprzedni samochód (opla astrê F) szwagrowi dealera. dodam jeszcze ¿e asterka by³a w stanie idealnym jak na 1998 rocznik...
Awatar użytkownika
By miszi -  16 lut 2007, 1:31
 -------
#1972
Oscar a tak na marginesie: masz oznaczenia q-line??
Awatar użytkownika
By Bruce -  16 lut 2007, 15:49
 mazowieckie
#1979
krz_p pisze:ja w³a¶nie jestem na etapie targowania siê z dealerami, ciê¿ko idzie szczególnie ¿e ja chcê auto nie z placu, a do produkcji na zamówienie
ale jestem jak mi siê wydaje na dobrej drodze
napiszcie co takiego zrobili¶cie, ¿e dostali¶cie tak wysokie rabaty
Najlepsza karta przetargowa jest drugi czy trzeci samochod zakupiony u Dealera.
Informacje, ze sie serwisuje auto kupione u danego dealera...
Tego typu gadki i meczenie, wybrzydzanie etc...
Jednak najwazniejsze, zeby znac Dealera osobiscie, po znajomosci zawsze lepiej ;)
Awatar użytkownika
By krz_p -  16 lut 2007, 16:23
 wielkopolskie
#1985
ja us³ysza³em u dealera u którego kupi³em poprzedniego golfa, ¿e gdyby to by³o moje 4 lub pi±te auto to jeszcze 1% rabatu mogliby dorzuciæ :twisted: