Volkswagen Golf MK5

Pozostałe tematy związane z Golfem V /nie pasujące do powyższych/
By Jedi -  06 paź 2008, 1:00
 -------
#12382
liom007 pisze:Pipen ja mam ten sam problem ze skrzyni±.Upora³e¶ siê z tym problemem "zgrzytniêcia" na 2?By³em w ASO ale oni nie bardzo wiedzieli co z tym zrobiæ. :cry:
Je¶li kto¶ wie co z tym zrobiæ to proszê o jakie¶ dobre rady.Bo strasznie mnie to wkurza. :evil:
Oni w ASO rzadko kiedy wiedz± co zrobiæ, a wydaje mi siê, ¿e problem z tymi skrzyniami w Golfach powtarza siê regularnie, co widaæ zreszt± z wypowiedzi forumowiczów.

Je¶li chodzi o moj± skrzynie to od ponad miesi±ca problem znikn±³ i skrzynia pracuje dobrze.
By goodspeed -  03 lis 2008, 12:28
 -------
#12844
Mialem podobny problem ze skrzynia, 2 bieg wchodzil prawie zawsze ze zgrzytem.
Samochodem jezdzilo 3 mechanikow i kazdy zgodnie twierdzil ze to synchronizator 2 biegu. Pojechalem do aso umowic sie na naprawe, a oni mi mowia ze samochod podlega akcji serwisowej i prawdopodobnie to pomoze. Wyminieli mi olej w skrzyni 2 krotnie i problem zniknol bez rozbierania skrzyni i za darmo :)


Nie wiem jakich rocznikow to sie tyczy, proponuje zadzwonic i zapytac. Mi robili u Be³towskiego - polecam
By Jedi -  03 lis 2008, 17:26
 -------
#12858
dziêki za odpowied¼, u mnie od pocz±tku wrze¶nia problem ze skrzyni± znikn±³ i od tego czasu ani razu nie zdarzy³o mi siê, ¿eby skrzynia mi przyhaczy³a. Akurat 04.09 by³em na przegl±dzie w aso, ale o ile wiem to nie wymianiali mi oleju w skrzyni, nikt mnie przynajmniej o tym nie informowa³. W ka¿dym razie problem siê rozwi±za³ i skrzynia jest ok, mam nadzieje, ¿e ju¿ na dobre.
By Pipen -  26 lis 2008, 22:42
 -------
#13293
witam po d³u¿szej przerwie. Od¶wie¿ê w±tek i przyznam, ¿e u mnie równie¿ problem znikn±³, mimo ¿e nie robi³em nic w tym kierunku. Mo¿e to wina pogody :wink: ?