Volkswagen Golf MK5

Pozostałe tematy związane z Golfem V /nie pasujące do powyższych/
Awatar użytkownika
By Mikas -  04 cze 2014, 13:03
 mazowieckie
#133839
Mikas pisze:Może ktoś wie jakie numery katalogowe posiadają zaczepy/mocowania umieszczone na zdjęciach...
Czy da się je kupić osobno czy trzeba kupować całą pokrywę ?

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Byłem dziś w ASO i pytałem o te zaczepy. Niestety nie da się ich kupić osobno ;/ występują z całym zestawem rurek paliwowych koszt ponad 400 zł
By thswro -  09 cze 2014, 9:21
 dolnośląskie
#134357
Hey, szukam sprawdzonego mechanika we Wrocławiu, mam problem z "ciężko" wchodzącymi biegami (3-ka czasem się zatnie). Jeśli znacie kogoś w miarę konkretnego to proszę o info. Golf V, 1.9 TDi, Z góry dzięki
By Kiler -  06 lip 2014, 23:22
 wielkopolskie
#136832
kojot pisze:Witam poszukuje kogoś ogarniętego (mechanika) z poznania albo okolic bolączki mojego golfa doprowadzają już mnie do szału :P Proszę o info na PW.
fajnie by było napisać co jest do zrobienia bo np dobry fachowiec od turbo nie naprawi ci zawieszenia :P
By mistasz -  07 lip 2014, 16:45
 opolskie
#136897
Potrzebny spec od silników TDI w okolicach Opola.
Nie mam awarii, ale zbliża się 100 kkm i chcę żeby mi posprawdzał wszystko co trzeba w silniku. Może też trzeba przeprowadzić jakieś regulacje.
A może ktoś z forum jest w stanie to zrobić?
Awatar użytkownika
By kubajabko -  12 lip 2014, 15:25
 śląskie
#137314
Szukam dwóch rzeczy, pierwsza to lampki make-up do beżowej podsufitki, na allegro próbowałem szukać ogólnie i szczegółowo i nic nie znalazłem, może ktoś wie jak się fachowo taka lampka nazywa albo zna jej numer? Druga rzecz której nazwy również nie znam to takie bolce trzymające sznurki od tylnej półki w bagażniku, o te:
Obrazek
Nie wiem czy owa część jest sprzedawana osobno czy razem z całym plastikiem.. z prawej strony wypadała mi z plastiku a z lewej jak widać na zdjęciu plastik się pokruszył..
Awatar użytkownika
By kubajabko -  16 lip 2014, 13:45
 śląskie
#137658
dexter23pl pisze:te kołoki nie wystepuiją w aso. Ale za to pasują idealnie od golf4
O :D dobrze wiedzieć, w takim razie będę kombinował z tymi z MK IV.

A wie ktoś czy są gdzieś dostępne spinki do mocowania ramki pod tablicę w zderzaku GTI? (na allegro tylko w zestawach z ramką :( ) Czy może lepiej po prostu załatwić to małą śrubą z podkładką?
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 47