Volkswagen Golf MK5

Pozostałe tematy związane z Golfem V /nie pasujące do powyższych/
By maateuszsz -  26 cze 2018, 0:05
 dolnośląskie
#266067
Witam,

Panewki i Panowie Golf V 1,4 TSI BMY wymaga wymiany rozrządu jestem w trakcie czekam na blokady.

Pytanko ma ktos dostęp aby podesłać instrukcję wymiany z ELSAWIN? Bardzo mnie zastanawia ten wariator vanos jak zwał tak zwał i jego napięcie wstępne jak sie tego dokonuje gdyż bede to robił po raz pierwszy oraz momenty dokręcenia poszczególnych śrub .

Pozdrawiam!
Awatar użytkownika
By Ramzes -  26 cze 2018, 9:57
 kujawsko-pomorskie
#266073
maateuszsz pisze:
26 cze 2018, 0:05
Witam,

Panewki i Panowie Golf V 1,4 TSI BMY wymaga wymiany rozrządu jestem w trakcie czekam na blokady.

Pytanko ma ktos dostęp aby podesłać instrukcję wymiany z ELSAWIN? Bardzo mnie zastanawia ten wariator vanos jak zwał tak zwał i jego napięcie wstępne jak sie tego dokonuje gdyż bede to robił po raz pierwszy oraz momenty dokręcenia poszczególnych śrub .

Pozdrawiam!
:laugh: :laugh: :laugh:
Awatar użytkownika
By Mar_vin -  26 cze 2018, 16:19
 kujawsko-pomorskie
#266081
Mar_vin pisze:Potrzebuje kod do rcd310 blaupunkt ktoś wie gdzie znajdę kogoś kto odczyta kod z radia w Toruniu?

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
Juz sobie poradziłem, jak ktoś będzie szukał z Torunia okolic to mam namiarObrazek

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

By maateuszsz -  26 cze 2018, 22:23
 dolnośląskie
#266087
A-R-T-U-R pisze:
26 cze 2018, 7:07
@maateuszsz w jakim celu rozsiewasz to samo pytanie w kilku tematach :hmmm:

Dodano po 4 minutach 54 sekundach:
Pokasowalem poprzednie wpisy


Jest inny wpis ... a na tamtych tematach nikt nie odpowiadał proste.

Dodano po 1 minucie 42 sekundach:
Ramzes pisze:
26 cze 2018, 9:57
maateuszsz pisze:
26 cze 2018, 0:05
Witam,

Panewki i Panowie Golf V 1,4 TSI BMY wymaga wymiany rozrządu jestem w trakcie czekam na blokady.

Pytanko ma ktos dostęp aby podesłać instrukcję wymiany z ELSAWIN? Bardzo mnie zastanawia ten wariator vanos jak zwał tak zwał i jego napięcie wstępne jak sie tego dokonuje gdyż bede to robił po raz pierwszy oraz momenty dokręcenia poszczególnych śrub .

Pozdrawiam!
:laugh: :laugh: :laugh:
Nie rozumiem co Cie tak śmieszy...?
Awatar użytkownika
By Bazyli89 -  02 lip 2018, 6:28
 mazowieckie
#266259
Witajcie. Szukam osoby która pomoże mi ogarnąć jaką dokładnie mam wersję swojego mk5 i przetłumaczy dobrze raport z vin o wyposażeniu, ponieważ z angielskiego aż tak super nie ogarniam a Google tłumaczy tak że ciężko zrozumieć :tooth: Prosiłbym o wiadomość priv taką osobę i wyślę mu to w wiadomości :blush: ewentualnie mogę też wstawić to tutaj
  • 1
  • 41
  • 42
  • 43
  • 44
  • 45
  • 47