Volkswagen Golf MK5

Pozostałe tematy związane z Golfem V /nie pasujące do powyższych/
Awatar użytkownika
By Andrzej4286 -  29 lis 2016, 12:03
 dolnośląskie
#243559
Durival pisze:Bardzo dziękuje kolego:). Panowie a ma ktoś może jeszcze tą instrukcję bo słyszałem, że w niej wymiana opisana jest dość szczegółowo krok po kroku

Czeka cie sporo kręcenia bo tam jest duży dekiel i trzeba go całego zdjąć, zaopatrz sie w blokadę walków bo bez tego to ciężko będzie ci poprawnie ustawić żeby po złożeniu nie wywalało błędu synchronizacji z walem. na wale nie ma punktu do ustawienia walu. jezlei nie masz blokad jeszcze mi zostala blokada z 1.4 fsi ale to ta sam co do tsi to napisz na pw
#243609
Cześć,

Problem w moim Golfiku V jest taki, ze ktoś urwał wtyczkę która idzie do daszka przeciwsłonecznego kierowcy, wtyczkę od strony isntalacji umieszczonej w podsufitce, teraz żeby zarobić nową to trzeba albo zdhąć albo opuścić podsufitkę. Reszta lampek działa elegancko, ewentualnie dorobić nowy kabelek z nad lampki środkowej ale nie mam schematu jak to jest rozprowadzone i i nie wiem czy by zdało egzamin. We Wrocławiu dzwoniłem do kilku mechaników, ale nie podejmą się tego, jedynie jeden za 400 zł ale nie gwarantuje że nie uszkodzi podsufitki :( Więc albo zostaje ASO albo może macie kogoś we Wro kto by się tego podjął ? Jakiś mechanik/elektryk z ASO po godzinach też może być :)
Awatar użytkownika
By Husarz -  07 gru 2016, 9:58
 dolnośląskie
#243904
Hej,

Szukam osoby, która podjęłaby się ogarnięcia kompletnej modyfikacji zamiany licznika w moim Golfie.

Autko to:

- Golf 1,9TDI 2004r.
- oryginalnie 1/2 FIS
- posiada ESP

Najlepiej żeby był to ktoś z okolic Wrocławia, ale do Łodzi/Krakowa itd, też chętnie podjadę.

Interesuje mnie licznik kolorowy premium.

Nie wiem jakie jeszcze modyfikacje są potrzebne do zamiany licznika, chciałbym żeby ktoś ogarnął mi całość modyfikacji.
Czy uda się zamknąć z kosztami poniżej 1000zł??

Pozdrawiam, Husarz!
Awatar użytkownika
By A-R-T-U-R -  07 gru 2016, 10:47
 dolnośląskie
#243906
Husarz pisze:Hej,

Szukam osoby, która podjęłaby się ogarnięcia kompletnej modyfikacji zamiany licznika w moim Golfie.

Autko to:

- Golf 1,9TDI 2004r.
- oryginalnie 1/2 FIS
- posiada ESP

Najlepiej żeby był to ktoś z okolic Wrocławia, ale do Łodzi/Krakowa itd, też chętnie podjadę.

Interesuje mnie licznik kolorowy premium.

Nie wiem jakie jeszcze modyfikacje są potrzebne do zamiany licznika, chciałbym żeby ktoś ogarnął mi całość modyfikacji.
Czy uda się zamknąć z kosztami poniżej 1000zł??

Pozdrawiam, Husarz!
musisz liczyc sie z wymiana pompy ABS
szczerze watpie abys smie zmiescil w 1000 chyba ze upolujesz licznik baaaardzo tanio
  • 1
  • 34
  • 35
  • 36
  • 37
  • 38
  • 47