Volkswagen Golf MK5

Pozostałe tematy związane z Golfem V /nie pasujące do powyższych/
By Rafał Rafalaki78 -  10 paź 2016, 20:14
 mazowieckie
#240662
Witam, posiadam Golfa GTi z lampami ledowymi Valeo (89071150). W prawym tylnym kierunkowskazie nie wszystkie ledy się świecą. chciałbym wymienić na nowy ale nie mogę znaleźć nigdzie miejsca gdzie takie lampy można dostać oprócz francuskiego e-baya. Czy ktoś zna miejsce/firmę gdzie można by nabyć taką lampę? Dzięki z góry za pomoc i poświęcony czas.
Awatar użytkownika
By Cimek -  12 paź 2016, 10:58
 opolskie
#240805
Rafał Rafalaki78 pisze:Witam, posiadam Golfa GTi z lampami ledowymi Valeo (89071150). W prawym tylnym kierunkowskazie nie wszystkie ledy się świecą. chciałbym wymienić na nowy ale nie mogę znaleźć nigdzie miejsca gdzie takie lampy można dostać oprócz francuskiego e-baya. Czy ktoś zna miejsce/firmę gdzie można by nabyć taką lampę? Dzięki z góry za pomoc i poświęcony czas.
jak lubisz dłubaninę i lutowanie, to możesz pobawić się sam (gdzieś ktoś to robił, a nie powiem Ci gdzie).
Awatar użytkownika
By WACEK -  13 paź 2016, 22:43
 pomorskie
#240938
Rafał Rafalaki78 pisze:Witam, posiadam Golfa GTi z lampami ledowymi Valeo (89071150). W prawym tylnym kierunkowskazie nie wszystkie ledy się świecą. chciałbym wymienić na nowy ale nie mogę znaleźć nigdzie miejsca gdzie takie lampy można dostać oprócz francuskiego e-baya. Czy ktoś zna miejsce/firmę gdzie można by nabyć taką lampę? Dzięki z góry za pomoc i poświęcony czas.


@BUBER. chyba takowe naprawiał
Awatar użytkownika
By FanciorS -  20 paź 2016, 21:07
 śląskie
#241289
Witam,

potrzebuje pilnie "wałka" ('króciec') który łączy przedłużenie prawej (str. pasażera) półosi ze skrzynią biegów.
Auto do mechanika trafiło, ze względu na awarie - brak napędu jednak oprócz doszczętnie wytartego wieloklinu w przedłużeniu półosi wieloklin wałka był w kształcę stożka...
Niestety okazało się, że nie można kupić tej części w zamienniku, oryginał kosztuje 1100zł a o używanym nigdzie nic nie potrafię znaleźć...

Pilnie potrzebuje pomocy ze względu na to, że auto stoi oczywiście niejeżdżące u mechanika a ja totalnie nie jestem przygotowany na takie koszta związane z jedną częścią (z aso)....

Bardzo proszę o informacje jeśli ktoś wie gdzie coś takiego mogę dostać ponieważ jestem totalnie załamany :(
Chodzi tutaj dokładnie o Golf V 2.0 2003 [BKD] 16V 140KM 103KW (skrzynia 6-biegowa)

Nr. serwisowy części: 02Q409345
Obrazek

Będę wdzięczny za każdą odpowiedź :(
By druido -  24 paź 2016, 13:21
 mazowieckie
#241456
Hej
Polecicie jakiś warsztat w Warszawie lub okolicy coby wyjął wtryski z mojego 1.9 BXE. Porządnie przetestował, wymienił uszczelki i zamontował z powrotem?
Dużo opinii znalazłem o DieselService w Nadarzynie ale zdania podzielone i tydzień bez auta. Druga opcja to DieselPoint na Jerozolimskich, stwierdzili przez telefon że robota na 1-2 dni ale opinie też różne.
Problem - spore Bipy, korekcje ok, duże spalanie + drgania i jakby przerywanie. Diagnosta testował i stwierdził, że wtryski były wyciągane i według niego źle ustawione.
Awatar użytkownika
By A-R-T-U-R -  24 paź 2016, 13:54
 dolnośląskie
#241459
druido pisze:Hej
Polecicie jakiś warsztat w Warszawie lub okolicy coby wyjął wtryski z mojego 1.9 BXE. Porządnie przetestował, wymienił uszczelki i zamontował z powrotem?
Dużo opinii znalazłem o DieselService w Nadarzynie ale zdania podzielone i tydzień bez auta. Druga opcja to DieselPoint na Jerozolimskich, stwierdzili przez telefon że robota na 1-2 dni ale opinie też różne.
Problem - spore Bipy, korekcje ok, duże spalanie + drgania i jakby przerywanie. Diagnosta testował i stwierdził, że wtryski były wyciągane i według niego źle ustawione.
@cha ostatnio robił u siebie :oczko:
#241482
Jak w temacie szukam fachowca od układów wydechowych w trójmieście nie ma tu żadnej filozofii potrzebuję wyciąć 2 katalizatory w silniku v6 bo sa zapchane, a jak wstępnie ogarniałem ile by miało to kosztować to za głowę sie złapałem - chyba na naciągaczy trafiałem chyba że jest tu może ktoś kto może ogarnąć ile coś takiego może kosztować....

Dokładnie to interesuje mnie albo wycięcie katów i wspawanie króćców do oszukania sond, albo wybebeszenie obecnych katów....

Gdybym miał w trójmieście kanał zapewne bym sie sam do tego dobierał.
By krzychu8888 -  26 paź 2016, 11:56
 śląskie
#241604
Szukam kogoś ze Śląska lub Małopolski kto zamontuje mi alarm w MK5 dokładnie taki jak na tym filmiku :
Dodatkowo lampki w drzwiach (tam gdzie są te odblaski) lampki mam chodzi o sam montaż

oraz

Klapa otwierana z pilota (mam wszystkie części)


Eddit/

Nadal nikogo nie znalazlem. jesli ktos jest zainteresowany prosze o kontakt
Ostatnio zmieniony 15 lis 2016, 11:24 przez krzychu8888, łącznie zmieniany 1 raz.
By mexes123 -  05 lis 2016, 17:02
 małopolskie
#242257
Siemanko, czy zna ktoś zaufaną osobę w Krakowie, która wymieniła by mi rozrusznik z 10 na 11 zębów. Rozrusznik już mam tylko nie wiem gdzie się zgłosić z wymianą, najchętniej wymieniłbym sam, ale nie mam ani kluczy ani miejsca żeby zrobić taką modyfikacje.
  • 1
  • 33
  • 34
  • 35
  • 36
  • 37
  • 47