Volkswagen Golf MK5

Pozostałe tematy związane z Golfem V /nie pasujące do powyższych/
By Boxik -  13 wrz 2008, 13:05
 -------
#12087
Witam Czy wie kto¶ jak ustawiæ domykanie szyb ( o ile jest to mo¿liwe) po zamkniêciu auta??
Z góry dzieki za odpowiedzi :D
By juras5 -  13 wrz 2008, 17:27
 -------
#12089
musisz przytrzymac guzik na pilocie dluzej i szyby sie domykaja. taka samo mozna otworzyc
Awatar użytkownika
By fredric -  14 wrz 2008, 10:18
 mazowieckie
#12091
wiem ze gdzies w vagu mozna ustawic aby sie jednym kliknieciem zamknê³y wszystkie, przynajmniej tak twierdzi moj elektryk :) jak bede mia³ czas to sobie to zrobie i podziele sie wiedza :)
By Maciej (bzik) -  15 wrz 2008, 8:25
 -------
#12094
juras5 pisze:musisz przytrzymac guzik na pilocie dluzej i szyby sie domykaja. taka samo mozna otworzyc
qrcze a u mnie w jettcie nie dzia³a co¶ takiego, mogê trzymaæ 30 minut wci¶niêty przycisk i nic dopiero jak kluczykiem zamykam i przytrzymam to wtedy domyka. Co¶ u mnie jest ¼le czy kto¶ jeszcze tak ma?
By martinez -  15 wrz 2008, 11:42
 -------
#12096
Maciej (bzik) pisze:
juras5 pisze:musisz przytrzymac guzik na pilocie dluzej i szyby sie domykaja. taka samo mozna otworzyc
qrcze a u mnie w jettcie nie dzia³a co¶ takiego, mogê trzymaæ 30 minut wci¶niêty przycisk i nic dopiero jak kluczykiem zamykam i przytrzymam to wtedy domyka. Co¶ u mnie jest ¼le czy kto¶ jeszcze tak ma?
ja tak mialem..... w mk3 :D :D :D
Awatar użytkownika
By npb -  15 wrz 2008, 12:23
 -------
#12097
U mnie wygl±da to tak, gdy zamykam autko z pilota szybki wêdruj± do góry, nie musze trzymaæ przycisku, gdy przytrzymam otwieranie z pliota, szybki w dó³, fajne ale wg mnie ma³o praktyczne, kto z was robi wietrzenie auta na odleg³o¶æ? bo nie widze innego zastosowania tej funkcji
Awatar użytkownika
By liroyek -  15 wrz 2008, 12:29
 -------
#12098
u mnie w jettcie musze przytrzymac przez pare sek i trzymac az sie zamkna ;) otwieranie analogicznie :)
By Maciej (bzik) -  15 wrz 2008, 13:32
 -------
#12099
liroyek pisze:u mnie w jettcie musze przytrzymac przez pare sek i trzymac az sie zamkna ;) otwieranie analogicznie :)
ok to znaczy, ¿e u mnie jest nie tak jak powinno, trudno, za jaki¶ tydzieñ przyjdzie vag to siê zobaczy czy s± jakie¶ opcje ¿eby to ustawiæ, jak na razie u mnie domykanie dzia³a tylko przez kluczyk w zamku a z pilota nic.
Awatar użytkownika
By krz_p -  15 wrz 2008, 13:49
 wielkopolskie
#12100
npb pisze:U mnie wygl±da to tak, gdy zamykam autko z pilota szybki wêdruj± do góry, nie musze trzymaæ przycisku, gdy przytrzymam otwieranie z pliota, szybki w dó³, fajne ale wg mnie ma³o praktyczne, kto z was robi wietrzenie auta na odleg³o¶æ? bo nie widze innego zastosowania tej funkcji
u¿ywam zawsze latem gdy mam wsi±¶æ do nagrzanego auta, otwieram i szybki opuszczam w dó³, jak ruszê to auto jest przewietrzone i mogê zamykaæ szybki
Awatar użytkownika
By fredric -  15 wrz 2008, 15:55
 mazowieckie
#12102
dok³adnie ja kolega wyzej napisa³ swietna sprawa jak autko stoi na upale :)
By krzychu7 -  15 wrz 2008, 22:26
 wielkopolskie
#12105
Tylko jak to zaprogramowaæ VAG-iem w GOLF-ie V?
Posiadam przyrz±d VAG 5053 CAN.
W który kanale nale¿y dokonaæ zmian?
By Domi -  17 wrz 2008, 14:28
 mazowieckie
#12122
ciekawe czy domykanie szyb moze byc polaczone z czujnikiem deszczu...
zeby w czasie deszczu zamykalo szyby i szyberdach...

super sprawa by byla...
Awatar użytkownika
By XenosagaII -  18 wrz 2008, 0:25
 -------
#12129
z tego co mi wiadomo to szyby napewno moga byc zaprogramowane tak aby podczas deszczu domkne³y sie, ta opcja chyba jest nawet dostepna do ustawienia z pod MFA+ jesli mnie pamieæ nie myli ba dzie¶ o tym czyta³em. A co do szyberdachy to nie slyszalem ale mysle ze tak niebardzo patrzac w jaki mechanizm jest wyposazony szyber.
Awatar użytkownika
By maluszek -  18 wrz 2008, 2:02
 mazowieckie
#12130
Domi pisze:ciekawe czy domykanie szyb moze byc polaczone z czujnikiem deszczu...
zeby w czasie deszczu zamykalo szyby i szyberdach...
w golfie mo¿e byæ i jest. ale dzia³a tylko w czasie gdy samochód jest na postoju i drzwi s± zablokowane. acha, i czuwanie tylko przez 24 godziny czy co¶ takiego, ¿eby nie zar¿n±æ aku.

w czasie jazdy nie.

chodzi o to, ¿e jak zostawisz furê gdzie¶ na parkingu pod knajp±, nie domkniesz okien, a w nocy zacznie laæ, to nie musisz siê martwiæ, ¿e siedzenia zaleje.

mam to u siebie zaprogramowane, dzia³a super.

szyberdach ma praktycznie te same opcje zamykania co szyby, wiêc te¿ mo¿na zaprogramowaæ jak wy¿ej.
By krzychu7 -  18 wrz 2008, 8:57
 wielkopolskie
#12133
mam to u siebie zaprogramowane, dzia³a super.
Mo¿e wiesz, gdzie i co trzeba zmieniæ aby to zaprogramowaæ.