Volkswagen Golf MK5

Pozostałe tematy związane z Golfem V /nie pasujące do powyższych/
By 1 6 D -  03 kwie 2011, 22:02
 zachodniopomorskie
#41003
Domykanie fabryczne jest zawsze po dłuższym przyciśnięciu, można doaktywować że jak już zacznie zamykać to można puścić guzik i domknie samo do końca.
By krisv -  03 kwie 2011, 22:04
 mazowieckie
#41005
Hm to prosze napisz w watku vcdsie jak sie aktywuje tak aby po dluzszym przycisnieciu samo sie zamykalo:)
Awatar użytkownika
By Krzycho -  03 kwie 2011, 22:44
 małopolskie
#41012
faktycznie jest, ja też tego nie zauważyłem :(
Jeszcze do pełni szczęścia brakowało by mi automatycznego zamykania i otwierania lusterek z pilota :)
By 1 6 D -  03 kwie 2011, 23:03
 zachodniopomorskie
#41015
W Scirocco przed liftem nawet nie ma opcji składania przy zamykaniu, chyba dopiero Scirocco po lifcie ma to w opcji, ale tam jest już centralka elektryczna jak w Golfie 6.
Ostatnio zmieniony 03 kwie 2011, 23:38 przez 1 6 D, łącznie zmieniany 1 raz.
By Dżemo -  03 kwie 2011, 23:29
 -------
#41017
mettenos pisze:Dzemo u mnie jest podobnie, sądzę że być może po prostu nasze sterowniki nie obsługują tej funkcji, bo ja też wszystko przeleciałem a nadal sam nie domyka
Dzięki Wszystkim za odpowiedzi... :)

Widocznie tak już musi być, funkcja nieobsługiwana ;) - przeżyć podobnie jak mettenos przeżyje - ale chciałem chociaż przez chwilę nacieszyć oko po jednorazowym naciśnięciu przycisku... 8)
No cóż, pozostaje dalej grzebać w komputerze i szukać tych nieodkrytych rzeczy :)
By 1 6 D -  05 kwie 2011, 0:26
 zachodniopomorskie
#41072
Jeszcze co do automatycznego domykania bit odpowiedzialny za to może być w 2 miejscach. W bajcie 3 bit 6 będzie przy module komfortu 13 bajtowym. Moduł 19 bajtów ma te opcję w bajcie 6 bit 6.
By Dżemo -  18 kwie 2011, 9:22
 -------
#42231
Sorry, że w tym temacie ale wydaje mi się, że nowego nie ma sensu zakładać dla poniższego pytania...

Może ktoś robił coś takiego jak automatyczne wyłączenie ASR podczas uruchomienia auta
Tylko pytanie - czy jak zostanie wyłączone to czy naciskając przycisk będę mógł je włączyć :wink:

Thx za wszelkie odpowiedzi ;)
Awatar użytkownika
By Mettenoos -  18 kwie 2011, 21:50
 pomorskie
#42286
Dzemo pisze: automatyczne wyłączenie ASR podczas uruchomienia auta
:shock: ale o co kaman? po co, w jakim celu, itp... ?
Ostatnio zmieniony 20 kwie 2011, 7:17 przez Mettenoos, łącznie zmieniany 2 razy.
By maverick -  19 kwie 2011, 6:59
 lubelskie
#42336
[/quote]

:shock: ale o co kaman? po co, w jakim celu, itp... ?[/quote]

no jak w jakim celu? :)
mlodosc musi sie wyszumiec.a dwumas kosztuje,oj kosztuje...
By Dżemo -  19 kwie 2011, 20:39
 -------
#42376
Odpowiedź jest prosta:
- jak mam wolną chwilę to schodzę do garażu, podpinam vcds, kombinuje i szukam czegoś nowego...
- nie uważałem i nie uważam się za znawcę w tej dziedzinie ale jak czegoś nauczę się sam to będę miał satysfakcję :)
(w przypadku ASR próbowałem ale nie wyszło więc zapytałem na forum)
- kabla i softu nie kupiłem po to aby podpiąć się raz do komputera, odpalić gotową instrukcje i przeklepać wszystko do komputera...

A jak coś zepsuje to będę miał nauczkę na przyszłość i tyle... Jak do tej pory nic takiego się nie stało :)
Awatar użytkownika
By Mettenoos -  20 kwie 2011, 7:16
 pomorskie
#42409
Dzemo pisze: automatyczne wyłączenie ASR podczas uruchomienia auta
nigdzie jeszcze w żadnym autku nie natknąłem się na taką opcję, pewnie kwestia sterowników