Volkswagen Golf MK5

Przysz┼éo┼Ť─ç VW oraz innych marek z bran┼╝y motoryzacyjnej
przez Piotrekb_s3 -  06 sty 2015, 17:19
 ┼é├│dzkie
Malowanie bezsensowne. Ale takiego screena na ┼Ťrodku bym chcial ;-)
Awatar u┼╝ytkownika
przez soil -  06 sty 2015, 18:29
 ┼Ťl─ůskie
S┼éabo ten du┼╝y ekran wygl─ůda jako┼Ť tak nienaturalnie wygl─ůda. Panel klimatronika te┼╝ chyba projektowany przez sta┼╝yst─Ö :P
Hehe, chyba za dużo patrzyli na tesle :P widziałbym to raczej bardziej klasycznie..

Na 3 zdj─Öciu my┼Ťla┼éem, ze dali uchwyt na telefon do kiery, ┼╝eby jeszcze wirtualnie je┼║dzi─ç - dobre ujecie :tooth:
Awatar u┼╝ytkownika
przez bazylek -  06 sty 2015, 22:46
 mazowieckie
sidewinder3 pisze:Jaki┼Ť taki ... zbyt multimedialny wewn─ůtrz... A paski na zewn─ůtrz - jak dla mnie ciekawy koncept, nad kt├│rym mo┼╝naby jeszcze troch─Ö popracowa─ç

dok┼é─ůdnie, nie ma smaczku za bardzo jesli chodzi o te multimedia przero┼Ťni─Öty
Awatar u┼╝ytkownika
przez zby┼äo.ko -  06 sty 2015, 23:20
 warmi┼äsko-mazurskie
Elektronik─ů naszpikowany, a im wi─Öcej to chyba gorzej m├│wi─ů :unsure: dla bezpiecze┼ästwa to mo┼╝e lepiej :) Malowanie mo┼╝na sobie zawsze zmieni─ç, ale te┼╝ takie nie typowe, nie spotykane, i by sie posmiga┼éo takim :oczko: kwestia przyzwyczajenia :naughty: ludzie nie takimi brzydalami je┼╝d┼╝─ů i sie ciesz─ů :tooth: Jak to ja m├│wi─Ö " ujdzie w t┼éoku " :tooth:
Awatar u┼╝ytkownika
przez Trillest -  18 lip 2017, 21:50
 dolno┼Ťl─ůskie
Jest troch─Ö dziwnych dodatk├│w, ale z g┼éow─ů. To by┼éby orygina┼é.

Malowanie te┼╝ mi si─Ö podoba. A kultowy harlequin ?
Awatar u┼╝ytkownika
przez Cimek -  19 lip 2017, 10:48
 opolskie
Mnie zastanawia gdzie oni tak d─ů┼╝─ů do tych zmian w wygl─ůdzie. Dzisiaj, czy to jedzie golf7-polo(te nowe, nie pami─Ötam oznaczenia)-r├│┼╝nice powoli si─Ö zacieraj─ů, a szkoda.

Aczkolwiek mi osobi┼Ťcie si─Ö podoba malowanie.

Sterowanie dotykowe... Musisz oderwa─ç wzrok od ulicy, ┼╝eby namierzy─ç punkt startowy (mo┼╝e to ja jestem staro┼Ťwiecki, ale wol─Ö pomaca─ç :tooth: )