Volkswagen Golf MK5

Przyszłość VW oraz innych marek z branży motoryzacyjnej
By speedbass -  03 lis 2011, 16:57
 pomorskie
#53211
po scirocco kolejny piękniejszy VW
trochę go poprawili, i ciekawostka już chyba nie nazywa się passat ale samo CC, ciekawy zabieg marketingowy
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
środek mało zmian
Obrazek
By antoś -  05 lis 2011, 10:49
 łódzkie
#53351
Jakoś przedni grill mi nie podchodzi, wygląda trochę azjatycko. ;) No i ten wskazówkowy zegarek w środku mogliby sobie darować. Tył wygląda zdecydowanie lepiej niż przed liftingiem.

Fajne auto, szkoda, że nie oferują wersji 2.0 TSI z DSG i 4x4.
By speedbass -  05 lis 2011, 18:48
 pomorskie
#53379
team-am pisze:Szkoda ze nie ofertuja 3.0TDI i TFSI
audi musi się czymś wyróżniać kosztem vw jako marka premium, mocą również
pomijam aspekty techniczne jak silnik wzdłużny i inna płyta
By speedbass -  06 lis 2011, 13:47
 pomorskie
#53466
Tysonq pisze:dla mnie zajebisty! Czytałem chyba na wp, że będzie dostępny silnik 3.0TDI...
Idę rozbić świnkę-skarbonkę :D

cyt: Nowy wygląd, to również nowe silniki. O ile w USA producent oferuje jedynie dwa silniki benzynowe - 2.0 TSI oraz 3.6 V6 FSI - to w Europie oczywiście nie zabraknie diesli o mocy od 140 do 300 KM. Najbardziej oszczędny CC będzie oznaczony, jako BlueMontion i wyposażony w dwulitrowy motor TDI o mocy 140 KM. VW zapewnia, że średnie spalanie wyniesie 4,7 l/100 km.

:arrow: http://moto.wp.pl/kat,89554,title,Volks ... omosc.html" onclick="window.open(this.href);return false;
:shock: :shock:

faktycznie coś pomieszali w silnikach jak się to poczyta (kogel mogel) :oops:
ale znając realia bardziej dziennikarskie przekłamanie lub chochlik :wink:
nigdzie indziej nie piszą o tym CC i o silnikach dieslach że mają mieć 300PS (j.w.)
o 3.0 TDI nie ma słowa (niestety)
co do tekstu w wp.pl -> nawet A6 dopiero co dostał silnik 3.0 TDI 313PS najnowszej generacji
wszędzie indziej że króluje 2.0 TDI 140PS i 170PS audi zawsze w palecie dostaje mocniejsze i nowocześniejsze jednostki
ok 300KM i ponad 3000 cm3 to jedynie ma mieć silnik benzynowy V6 (jak w skodzie superb)
audi też ma bardziej w ofercie przy tej mocy 3.0 TFSI (w a4 teraz po lifcie)
konkurencji dla audi nie zrobią poza tym nie ta płyta i ustawienie silnika