Volkswagen Golf MK5

Przyszłość VW oraz innych marek z branży motoryzacyjnej
By speedbass -  05 mar 2012, 17:04
 pomorskie
#64498
Obrazek
ważny model koncepcyjny nie tylko ze względu na jakieś eco podejście
ale że wygląd zapowiada - tak mówią - :shock: nowego tiguana i w ogólne nową linię modelową przodu u vw :? :shock:
mam nadzieję, że znawcy się mylą co do przodu
choć sam wóz ma ciekawą formę SUVa (bardziej SAV) jako całość
to rozwinięcie projektu auta znanego już z wystawy z Chin
Obrazek
Obrazek
Obrazek
http://www.youtube.com/watch?v=tyM4R7q0QSE" onclick="window.open(this.href);return false;
Ostatnio zmieniony 05 mar 2012, 17:14 przez speedbass, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
By Forest -  05 mar 2012, 17:14
 wielkopolskie
#64499
Czytałem o nim niedawno. Ma to być pierwsza hybryda VW. Ma być też dieselek w połączeniu z dwoma silnikami elektrycznymi, ma osiągać ponad 300KM, więc będzie ciekawie :)
By speedbass -  05 mar 2012, 17:16
 pomorskie
#64501
Forest pisze:Czytałem o nim niedawno. Ma to być pierwsza hybryda VW. Ma być też dieselek w połączeniu z dwoma silnikami elektrycznymi, ma osiągać ponad 300KM, więc będzie ciekawie :)
ma spalać 1,8 litra :shock: :shock: :shock: na nasze czasy, ale nie kieszeń :lol: :lol:
Awatar użytkownika
By Forest -  05 mar 2012, 17:19
 wielkopolskie
#64502
Jak już VW w końcu wchodzi w hybrydy to czeka nas rewolucja tych samochodów. Toyota już od dawna robi elektryczne samochody ale nikt ich nie chce kupować bo problem z zasięgiem i moc jak w Smarcie. Zobaczymy jak to wyjdzie Volkswagenowi, ale niemcy jak już coś robią nowego to jest to gotowe do użytku :d
By speedbass -  05 mar 2012, 17:31
 pomorskie
#64506
w tych hybrydach niestety zawsze jest problem cen i kosztów baterii
jest coś już w ten deseń przecież w audi czy za chwilę w porsche, czy w bmw, ale ceny i koszty w całości spore, zysk niewielki
z dieslem peugeot 508 już tez jest
ale jak się jeździ normalnie i w naszych warunkach obecną hybrydą to przerost formy nad treścią
ale może pójdą do przodu z technologią bliższą zwykłemu ciułaczowi
kiedyś analizowałem testy hybryd toyoty auris czy lexusa CT 200h
i u nas kto to jeszcze naprawi jak coś się zrąbie?
By speedbass -  05 mar 2012, 23:39
 pomorskie
#64561
Tysonq pisze:producenci dążą do tego, że samochód ma posłużyć max 5 lat i na złom :(
racja
2 lata i lifting
5 lat i nowy model to testów na klientach :?
przy dzisiejszych konsolidacjach to samo z różnie wygiętą blachą i znaczkiem :wink: