Volkswagen Golf MK5

Garaż - sprzęt audio, nawigacje, radia CB
Awatar użytkownika
By cha -  12 wrz 2016, 22:24
 mazowieckie
#239029
Wychodzi że coś nie styka w doprowadzeniu lub cewka. Ogólnie ciężko grzebać w nim bo ciężki dostęp. Jeżeli interesuje Cię wymiana to posiadam używany zestaw dwu drożny z varianta 2009
By turzol -  16 wrz 2016, 17:46
 śląskie
#239308
A-R-T-U-R pisze:
turzol pisze:Czy ktoś wie, w które PINY we konektorze na słupku B trzeba się wpiąć żeby podłączyć głośniki z tyłu?
ja bym zrobił na wolnych pinach :)
i tak i tak w tylne drzwi już raczej nic nie dołożysz :oczko:
Tez racja :) Jeszcze dopytam -od strony radia wspinam się do kostki ISO wg opisu na radiu?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Awatar użytkownika
By tadex0 -  30 wrz 2016, 18:59
 podkarpackie
#240003
Witam, mam pytanie odnośnie mojego CA (Audison APK 163, philips DAP 6040, Jvc r821). System rozbudowałem o suba Ibox sp9100f (sub z kina domowego bo się kurzy) o mocy 60w rms (w domu grał znośnie bo bas był trochę twardawy).
W samochodzie śmiga pod jednym kanałem (80w) daje rade głośnik na kablu 2.5mm2 i basik jest znacznie miększy niż w domu. Na chwilę obecną chciałbym się z nim wozić bo nie potrzebuje suba o dużej mocy bo ten zamieszanie fajne robi.
Czasem jeżdżę sam to lubię więcej basu, ale jak kogoś wiozę z tyłu (mama) to trzeba ściszać a nie lubię w czasie jazdy klikać w radiu.
Pytanie: znalazłem na aliexpress: "Car Home Universal Remote Level Amplifier Bass Controller RCA Gain Level Volume Control Knob Booster" i "2015 New Car Audio Amplifier Bass RCA Level Remote Volume Control Knob LC-1 Universal"
czy jest sens się w to pchać?

Powiem szczerze że gdybym mógł kupić jakiś głośniczek we wnękę boczku co by tak grał to by było super, bo ten ma 40l także pół bagażnika zajmuje prawie (dno).
Awatar użytkownika
By cha -  02 paź 2016, 18:01
 mazowieckie
#240079
tadex0 pisze: Pytanie: znalazłem na aliexpress: "Car Home Universal Remote Level Amplifier Bass Controller RCA Gain Level Volume Control Knob Booster" i "2015 New Car Audio Amplifier Bass RCA Level Remote Volume Control Knob LC-1 Universal"
czy jest sens się w to pchać?
Co do tych urządzeń to ogólnie zmniejszasz bas w całym systemie. Nie w samym subie. Cena nie jest zła a jak często wozisz innych co nie lubię mocy bassu :tooth: to może być.
tadex0 pisze: Powiem szczerze że gdybym mógł kupić jakiś głośniczek we wnękę boczku co by tak grał to by było super, bo ten ma 40l także pół bagażnika zajmuje prawie (dno).
Co do suba, może to:
http://allegro.pl/vw-golf-5-skrzynia-ba ... 97242.html
http://www.caraudiosklepy.pl/vw-golf-56 ... p1688.html
http://www.caraudiosklepy.pl/rockford-f ... p1668.html
Awatar użytkownika
By tadex0 -  03 paź 2016, 9:39
 podkarpackie
#240100
Dziękuję za odpowiedź, co do zmniejszania poziomu basu to do tego urządzenia wpinam rca od suba i dalej do wzmaka, a rca od głośników bezpośrednio do wzmaka to wtedy reguluję tylko suba. Ogólnie wystarczyłby chyba potencjometr 2 liniowy do tego zadania ale obawiam się o zakłócenia.

Co do głośników to poważnie zastanawiałem się nad re 10s4 ale cena 500+ to sporo. Rozważałem zrobienie obudowy w domu z płyt meblowych i kupienie głośnika, zawsze to 300 do przodu.
Awatar użytkownika
By cha -  13 paź 2016, 17:16
 mazowieckie
#240915
tadex0 pisze:Dziękuję za odpowiedź, co do zmniejszania poziomu basu to do tego urządzenia wpinam rca od suba i dalej do wzmaka, a rca od głośników bezpośrednio do wzmaka to wtedy reguluję tylko suba. Ogólnie wystarczyłby chyba potencjometr 2 liniowy do tego zadania ale obawiam się o zakłócenia.

Co do głośników to poważnie zastanawiałem się nad re 10s4 ale cena 500+ to sporo. Rozważałem zrobienie obudowy w domu z płyt meblowych i kupienie głośnika, zawsze to 300 do przodu.
Tylko jak chcesz robić samemu obudowę to z płyty mdf. Nie tracisz tyle na litrażu.
  • 1
  • 47
  • 48
  • 49
  • 50
  • 51
  • 61