Volkswagen Golf MK5

Gara偶 - sprz臋t audio, nawigacje, radia CB
przez dareckiigo2 - 呕贸艂todzi贸b  -  
 dolno艣l膮skie
undercoversr pisze:Chcia艂bym 艂膮czy膰 si臋 z telefonem przez EasyConnect. M贸g艂by kto艣 zrobi膰 mini opis po polsku jak tego dokona膰?
Te偶 si臋 do艂膮czam do pro艣by.

Wys艂ane z mojego MI 5 przy u偶yciu Tapatalka
przez mcaris25 - 呕贸艂todzi贸b  -  
 mazowieckie
Mo偶e jest nie jasno艣膰 . Je艣li EC to radio musi by膰 "odblokowane" je艣li fabryczny mirrorlink no to niestety nie wszystkie tel. obs艂uguje.
przez dareckiigo2 - 呕贸艂todzi贸b  -  
 dolno艣l膮skie
Z tego co wiem to trzeba wgra膰 do radia inne oprogramowanie 偶eby dzia艂a艂 EC i wtedy mo偶liwo艣ci s膮 o wiele wi臋ksze. Czy mo偶esz to udost臋pni膰 z kr贸tkim tutorialem?

Wys艂ane z mojego MI 5 przy u偶yciu Tapatalka
 mazowieckie
Oczywi艣cie 偶e mog臋 ale ostrzegam 偶e mo偶na ucegli膰 radio . Ja sobie tak za艂atwi艂em radio na szcz臋艣cie jest ratunek ale to ju偶 bardziej skomplikowany proces poniewa偶 trzeba rozbiera膰 radio ;)))
przez undercoversr - Filantrop  -  
 dolno艣l膮skie
mcaris25 pisze:Oczywi艣cie 偶e mog臋 ale ostrzegam 偶e mo偶na ucegli膰 radio . Ja sobie tak za艂atwi艂em radio na szcz臋艣cie jest ratunek ale to ju偶 bardziej skomplikowany proces poniewa偶 trzeba rozbiera膰 radio ;)))

B臋d臋 wdzi臋czny
przez wlado78 - Fan Forum  -  
 dolno艣l膮skie
mam kilka pytan do posiadaczy radyjka:

czy kto艣 nie p艂aci艂 c艂a, czy to obligatoryjne?
czy kazde radio z takim oznaczeniem u nas bedzie smigac?-sa np takie ze z lewej strony maja wszystkie przyciski a nie tylko dwa
mozna wrzuci膰 linki sprawdzonych sprzedawc贸w za alli zeby radio dosz艂o pewnie-z g贸ry dziekuje
 mazowieckie
Witam . Dzi艣 nadesz艂a wiepokomna chwila i Polski jezyk powoli zaczyna zast臋powa膰 j臋zyk Angielski w moim RCD-ku. :)) Narazie cz臋艣膰 "spolszczenia" ale powoli a do celu . Je艣li kto艣 jest ch臋tny pom贸c w ogarni臋cia j臋zyka zna dobrze angielski to zapraszam na priv :)))))

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

I moje miejsce pracy :))))))

Obrazek
Awatar u偶ytkownika
przez wycior - Filantrop  -  
 艂贸dzkie
Mam te偶 to radyjko i asystenta PLA2.0 3AA 919 475 L a radio pokazuje ops8. Czy samo powinno negocjowa膰 wizualizacj臋 czy trzeba gdzie艣 kodowanie zmieni膰 na ops360?
Awatar u偶ytkownika
przez wycior - Filantrop  -  
 艂贸dzkie
mcaris25 pisze:Oczywi艣cie 偶e mog臋 ale ostrzegam 偶e mo偶na ucegli膰 radio . Ja sobie tak za艂atwi艂em radio na szcz臋艣cie jest ratunek ale to ju偶 bardziej skomplikowany proces poniewa偶 trzeba rozbiera膰 radio ;)))

Mo偶esz dok艂adniej opisa膰 skomplikowany proces rozbierania radia aby wgra膰 pliki z kopii bezpiecze艅stwa?