Volkswagen Golf MK5

Aktualizacja forum

Nast─ůpi┼éa bardzo du┼╝a aktualizacja forum. Zosta┼é zaktualizowany ca┼éy core wraz z wszystkimi modu┼éami i template do nich przypisanych. W przypadku znalezienia nieprawid┼éowo┼Ťci w dzia┼éaniu forum u┼╝ytkownicy proszeni s─ů w pierwszej kolejno┼Ťci o wyczyszczenie pami─Öci podr─Öcznej przegl─ůdarki (Zazwyczaj CTRL + F5) a gdy ta operacja nie pomo┼╝e o zg┼éoszenie poprawki w odpowiednim dziale koniecznie w formie listy
Gara┼╝ - sprz─Öt audio, nawigacje, radia CB
Awatar u┼╝ytkownika
przez chabi87 -  30 wrz 2017, 21:53
 dolno┼Ťl─ůskie
Gubi fale? Nie słyszałem... Może bardziej chodzi o brak AF? To potwierdzam

Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka

przez Misiek86 -  30 wrz 2017, 23:25
 mazowieckie
My┼Ťla┼éem, ┼╝e jak ma rds to i automatycznie przechodzi na inna cz─Östotliwo┼Ť─ç radia. Ale jak af nie dzia┼éa to lipa bo akurat mi na tym zale┼╝y. Doje┼╝d┼╝am do pracy 90km i w trasie zmienia mi si─Ö cz─Östotliwo┼Ť─ç radia.
Awatar u┼╝ytkownika
przez chabi87 -  01 pa┼║ 2017, 0:20
 dolno┼Ťl─ůskie
Misiek86 pisze: ÔćĹ
30 wrz 2017, 23:25
My┼Ťla┼éem, ┼╝e jak ma rds to i automatycznie przechodzi na inna cz─Östotliwo┼Ť─ç radia. Ale jak af nie dzia┼éa to lipa bo akurat mi na tym zale┼╝y. Doje┼╝d┼╝am do pracy 90km i w trasie zmienia mi si─Ö cz─Östotliwo┼Ť─ç radia.
:offtopic:
Telewizja i radio kłamie/pierze mózg :tooth:
-
zacznij słuchać muzyki z karty SD/z pamięci USB/odtwarzacza itd :yahoo: :band: :band: :band: :fun:
przez skodziarztestuje -  01 pa┼║ 2017, 19:56
 dolno┼Ťl─ůskie
Bardzo zaciekawił mnie ten temat :)
Mam kilka pytań i proszę bez linczu > używałem szukajki :D
Samo radio dzia┼éa bardzo dobrze, za te pieni─ůdze nie mo┼╝na wymaga─ç wiecej :)
Posiadam radio RCD 330 PLUS tzw no name, mam mirror linka ale cos nie do konca działa.
Czy jest mo┼╝liwe pod┼é─ůczenie ihone pod to radio ?
Je┼╝eli mirror link jaka apka powinna by─ç zainstalowana na telefonie ?

Z g├│ry dziekuj─Ö za pomoc ! :)
Awatar u┼╝ytkownika
przez chabi87 -  01 pa┼║ 2017, 20:37
 dolno┼Ťl─ůskie
skodziarztestuje pisze:Bardzo zaciekawił mnie ten temat :)
Mam kilka pytań i proszę bez linczu > używałem szukajki :D
Samo radio dzia┼éa bardzo dobrze, za te pieni─ůdze nie mo┼╝na wymaga─ç wiecej :)
Posiadam radio RCD 330 PLUS tzw no name, mam mirror linka ale cos nie do konca działa.
Czy jest mo┼╝liwe pod┼é─ůczenie ihone pod to radio ?
Je┼╝eli mirror link jaka apka powinna by─ç zainstalowana na telefonie ?

Z g├│ry dziekuj─Ö za pomoc ! :)
Siemanko skodziarztestuje zmieni┼ée┼Ť na no name'a? Bo z tego co ostatnio pami─Ötam to ode mnie wyjezdzales z desay'em

Awatar u┼╝ytkownika
przez chabi87 -  01 pa┼║ 2017, 20:49
 dolno┼Ťl─ůskie
Tak menu in┼╝ynierii vcds'em odblokujesz i zakodujesz kamerk─Ö. A je┼Ťli chodzi o iPhone'a to jedynie mo┼╝esz po┼é─ůczy─ç jako zestaw g┼éo┼Ťnom├│wi─ůcy/odtwarzacz muzyki przez bluetooth lub aux. Je┼Ťli zale┼╝y Ci bardzo na udost─Öpnieniu pulpitu telefonu na radiu to:
a. Zmie┼ä telefon na jaki┼Ť z androidem ktory obs┼éuguje mirrorlink ( www.mirrolink.com/phones)
b. Zmień radio na model produkcji tzw "no name" - cena prawie dwukrotnie wyższa

Dodano po 1 minucie 45 sekundach:
Edit: http://mirrorlink.com/phones

Awatar u┼╝ytkownika
przez mcaris25 -  02 pa┼║ 2017, 13:36
 mazowieckie
Mo┼╝e zmieni─ç iphona na szajsunga :)) Ale powa┼╝nie. Iphone to tylko noname i aplikacja car play kt├│ra jest ju┼╝ w radio :)
Awatar u┼╝ytkownika
przez chabi87 -  15 pa┼║ 2017, 19:07
 dolno┼Ťl─ůskie
To samo chciałem wczoraj napisać

przez awata -  wczoraj, 18:33
 lubuskie
@mcaris25 a da rad─Ö napisa─ç jak to instalowa─ç .
Nie chcia┼ébym mie─ç ceg┼éy ,a wcze┼Ťniej ju┼╝ raz zaliczy┼éem. :blush:
  • 1
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13

Aktualizacja forum

Nast─ůpi┼éa bardzo du┼╝a aktualizacja forum. Zosta┼é zaktualizowany ca┼éy core wraz z wszystkimi modu┼éami i template do nich przypisanych. W przypadku znalezienia nieprawid┼éowo┼Ťci w dzia┼éaniu forum u┼╝ytkownicy proszeni s─ů w pierwszej kolejno┼Ťci o wyczyszczenie pami─Öci podr─Öcznej przegl─ůdarki (Zazwyczaj CTRL + F5) a gdy ta operacja nie pomo┼╝e o zg┼éoszenie poprawki w odpowiednim dziale koniecznie w formie listy