Volkswagen Golf MK5

Gara┼╝ - sprz─Öt audio, nawigacje, radia CB
przez undercoversr -  01 gru 2017, 17:24
 dolno┼Ťl─ůskie
ja r├│wnie┼╝ mam identycznie w swoim radiu co kolega @castagnet , radio mam prawie rok czasu i ju┼╝ si─Ö przyzwyczai┼éem, antena fm 100 % oryginalna jedynie do┼éo┼╝one g┼éo┼Ťniki z ty┼éu
Awatar u┼╝ytkownika
przez chabi87 -  02 gru 2017, 0:04
 dolno┼Ťl─ůskie
undercoversr pisze:ja r├│wnie┼╝ mam identycznie w swoim radiu co kolega @castagnet , radio mam prawie rok czasu i ju┼╝ si─Ö przyzwyczai┼éem, antena fm 100 % oryginalna jedynie do┼éo┼╝one g┼éo┼Ťniki z ty┼éu
A sprawdza┼ée┼Ť podpinaj─ůc inne radio.
Pytam, bo "TEN PIERWSZY" sprawdzał na trzech różnych sztukach - sytuacja za każdym razem wracała-za każdym razem stwierdzam że to wina radia... ABSURD Obrazek

W┼éa┼Ťnie wpad┼éy mi do g┼éowy kolejne mozliwosci kodowa┼ä kt├│re mog┼éyby dawa─ç taki efekt - jutro sprawdz─Ö, bo teraz to sprawdzi─ç mog┼éaby mnie psiarnia. Gara┼╝ pod budynkiem wsz─Ödzie ciemno i tylko poswiata z ekranu lapka.... Od razu na komend─Ö i nocka w apartamencie ;) dobranoc Wam...

Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka

przez castagnet -  04 gru 2017, 11:37
 ma┼éopolskie
Mia┼éem wcze┼Ťniej RCD210 i problem nie wyst─Öpowa┼é, co dziwne, problem wyst─Öpuje tylko podczas zmiany radiostacji na inn─ů.
Je┼╝eli wciskamy ca┼éy czas t─ů sam─ů i ona si─Ö "od┼Ťwie┼╝a" to ca┼éy czas z t─ů sam─ů g┼éo┼Ťno┼Ťci─ů.
Problem pojawia si─Ö gdy zmieniamy na inn─ů radiostacj─Ö.
Podczas ustawiania manualnego (prawe pokrętło) problem nie występuje.
przez SExpert -  05 gru 2017, 19:18
 ┼Ťl─ůskie
Siemka ;) mam pare pyta┼ä do was bo zamierzam kupi─ç te radyjko ale niestety b─ůd┼║ stety jestem posiadaczem ÔÇ×jab┼ékaÔÇŁ i b─Öd─Ö zmuszony kupi─ç radio w wersji B i tu pare pyta┼ä ;) czy jak zmieni─Ö telefon kiedy┼Ť na taki z Androidem to b─Ödzie mi dzia┼éa mirrorlink ? I jeszcze jedno czy na radio da si─Ö instalowa─ç wszystkie aplikacje bo do muzyki zazwyczaj u┼╝ywam tidala i czy da si─Ö go zainstalowa─ç na radiu ? ;)
przez SExpert -  05 gru 2017, 19:34
 ┼Ťl─ůskie
Ok dzi─Ökuje za pomoc ;) czyli pozostaje sprzeda─ç jab┼éko i kupi─ç wersje z A bo taniej to wychodzi ;p a jeszcze jedno szybkie pytanie ┼╝ebym ju┼╝ wszystko wiedzia┼é ;) czyli mam rozumie─ç ze jak kupi─Ö jednak wersje A to og├│lnie iPhone b─Ödzie z nim si─Ö ┼é─ůczy┼é przez bluetooth i p├│jdzie puszcza─ç muzyk─Ö i dzwoni─ç i tylko mirrorlink nie b─Ödzie dzia┼éa┼é ?

Edit
To po zdjęciach jednak widzę ze wersja B obsługuje i IPhone i androida czy się mylę ?
Awatar u┼╝ytkownika
przez chabi87 -  05 gru 2017, 19:44
 dolno┼Ťl─ůskie
SExpert pisze: ÔćĹ
05 gru 2017, 19:34
czyli mam rozumie─ç ze jak kupi─Ö jednak wersje A to og├│lnie iPhone b─Ödzie z nim si─Ö ┼é─ůczy┼é przez bluetooth i p├│jdzie puszcza─ç muzyk─Ö i dzwoni─ç i tylko mirrorlink nie b─Ödzie dzia┼éa┼é ?
Iphone'a podepniesz pod wersj─Ö 187A
- poprzez BT,
- poprzez AUX,
- jako dysk zew. poprzez USB ? ( nie wiem czy si─Ö da, bo iPhone to urz─ůdzenie nie dla mnie ;)

MirrorLink b─Ödzie dzia┼éa┼é ale zapami─Ötaj,┼╝e nigdy (prawdopodobnie nigdy) z jab┼ékiem lecz z urz─ůdzeniami na Andku, a iPhone do wsp├│┼épracy potrzebuje CarPlay'a
:P
przez SExpert -  05 gru 2017, 19:50
 ┼Ťl─ůskie
dobra to rozumiem ze mirrolink tylko i wy┼é─ůcznie z Androidem :) ale szukam w┼éa┼Ťnie z┼éotego ┼Ťrodku ┼╝eby i Iphone dzia┼éa┼é i kiedy┼Ť w przysz┼éo┼Ťci android :) a mo┼╝esz mi jeszcze odpowiedzie─ç bo wrzuci┼ée┼Ť zdj─Öcia wersji B i z niego wynika ze ┼é─ůczy si─Ö i z Androidem i Iphonem bo widnieje tam i Mirrorlink i Apple Car Play czy zle to rozumiem ?
Awatar u┼╝ytkownika
przez chabi87 -  05 gru 2017, 20:09
 dolno┼Ťl─ůskie
SExpert pisze:dobra to rozumiem ze mirrolink tylko i wy┼é─ůcznie z Androidem :) ale szukam w┼éa┼Ťnie z┼éotego ┼Ťrodku ┼╝eby i Iphone dzia┼éa┼é i kiedy┼Ť w przysz┼éo┼Ťci android :) a mo┼╝esz mi jeszcze odpowiedzie─ç bo wrzuci┼ée┼Ť zdj─Öcia wersji B i z niego wynika ze ┼é─ůczy si─Ö i z Androidem i Iphonem bo widnieje tam i Mirrorlink i Apple Car Play czy zle to rozumiem ?
Dokładnie tak
Współpracuje z obydwoma systemami...
Dorzucam jeszcze te par─Ö fotek wersji 187B (Carplay) ObrazekObrazekObrazek

przez SExpert -  05 gru 2017, 20:25
 ┼Ťl─ůskie
No to teraz już wiem wszystko ;) czyli trzeba dołożyć i kupić wersje droższa ;( się iPhone zachciało :laugh: @chabi87 a masz może takie na sprzedaż ? ;) bo u chińczyków te ceny przesyłek kosmiczne trochę ;(
Awatar u┼╝ytkownika
przez chabi87 -  05 gru 2017, 20:26
 dolno┼Ťl─ůskie
SExpert pisze:No to teraz już wiem wszystko ;) czyli trzeba dołożyć i kupić wersje droższa ;( się iPhone zachciało Obrazek @chabi87 a masz może takie na sprzedaż ? ;) bo u chińczyków te ceny przesyłek kosmiczne trochę ;(
Zadzwoń teraz
792018236

przez GpArmin -  07 gru 2017, 21:47
 podkarpackie
Cze┼Ť─ç,

Podobnie jak kolega wy┼╝ej potrzebuje radia w wariancie wsp├│┼épracuj─ůcym z iOS. Przekopa┼éem ca┼éy w─ůtek i wiem ju┼╝ ze b─Öd─Ö potrzebowa┼é wersji B. Czy CarPlay podobnie jak Mirrorlink fabrycznie nie b─Ödzie dzia┼éa┼é kiedy samoch├│d jest w ruchu? Na ile sensownie w og├│le funkcjonuje CarPlay ? My┼Ťlicie ze odnotuje tez popraw─Ö w kwestii d┼║wi─Öku wzgl─Ödem RCD300? Mam dwa fabryczne g┼éo┼Ťniki i dwa dodatkowe w Polce baga┼╝nika wraz ze wzmacniaczem. Czy mog─Ö wymieni─ç w takim uk┼éadzie RCD300 na RCD330 Plus bez straty funkcjonalno┼Ťci w ┼╝adnym zakresie ? (Przycisk├│w na kierownicy nie mam wiec mnie nie interesuje ten w─ůtek)

Z g├│ry dzi─Ökuje za podpowiedzi
Awatar u┼╝ytkownika
przez chabi87 -  09 gru 2017, 13:51
 dolno┼Ťl─ůskie
Witojcie,

Cirkawostka:

W┼éa┼Ťnie montowa┼éem naszego RCD'ka w Skodzie Roomster i po raz kolejny radio mnie zaskoczy┼éo - na fisie wy┼Ťwietla opcje z telefonu, co wida─ç na foto.... ObrazekObrazek

• 1
  • 15
  • 16
  • 17
  • 18
  • 19