Volkswagen Golf MK5

Garaż - sprzęt audio, nawigacje, radia CB
By wojniz -  08 sie 2018, 22:04
 podkarpackie
#267288
@mihhu masz odpowiedź na pytanie, nie więcej niż 10 postów wyżej i uważasz moderatora za nadgorliwego? :fluff:
By hoses -  09 sie 2018, 14:37
 mazowieckie
#267293
Z tą odpowiedzią to nie jest chyba to, o co kolega wyżej pyta. Wiadomo i nie podlega to dyskusji, że jeśli radio jest przypisane do auta to można wyjmować i montować ile się chce, a o kod więcej nie zapyta bo sobie to gdzieś zapisał. Ale wkładam nowe radio z nowym kodem. Sterownik mniemam nadpisuje sobie informację, że w aucie siedzi nowe radio i dany kod zapamiętuje. No ale teraz znowu wkładam stare radio i co wtedy? Wątpię żeby auto zapisywało do pamięci kody każdego radia jakie się do niego wkłada. No chyba że się mylę to proszę mnie poprawić.
By wojniz -  09 sie 2018, 15:14
 podkarpackie
#267294
Z tego co wiem, kod jest zapisany w liczniku. Wkładasz nowe radio, podajesz kod, radio działa, ale w liczniku jest nadal stary kod. Więc jak kupiłeś nowe radio, to będziesz musiał wpisywać kod (i tak miałem ostatnio w golfie (nie swoim), gdzie był odpięty akumulator - trzeba było podać kod). Chyba, że potrafisz podmienić kod w liczniku.
Awatar użytkownika
By Mar_vin -  09 sie 2018, 16:06
 kujawsko-pomorskie
#267295
wojniz pisze:Z tego co wiem, kod jest zapisany w liczniku. Wkładasz nowe radio, podajesz kod, radio działa, ale w liczniku jest nadal stary kod. Więc jak kupiłeś nowe radio, to będziesz musiał wpisywać kod (i tak miałem ostatnio w golfie (nie swoim), gdzie był odpięty akumulator - trzeba było podać kod). Chyba, że potrafisz podmienić kod w liczniku.
U mnie po wymianie radia zawołał na początku kod a później już nie. Nawet odpinałem radio i nie wołał juz kodu.

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Awatar użytkownika
By morales -  09 sie 2018, 22:44
 pomorskie
#267311
Jeśli zmieniasz w aucie radio,wpisujesz kod raz i przy każdym ponownym odpięciu radia nie powinno już o kod wołać.