Volkswagen Golf MK5

Gara┼╝ - sprz─Öt audio, nawigacje, radia CB
Awatar u┼╝ytkownika
przez Dexter23pl -  26 mar 2019, 22:29
 ┼Ťl─ůskie
@A-R-T-U-R niestety to chi┼äczyk i fala czasami na sek ucieknie podczas jazdy a jak jest w dalsz─ů tras─Ö... ci─Ö┼╝ko powiedzie─ç . zawsze s┼éucham mp3 , radia czasami na d┼éu┼╝szej trasie ale nie potrafi─Ö s┼éucha─ç d┼éu┼╝ej jednej stacji ni┼╝ kilkana┼Ťcie minut bo si─Ö nudzi.
@Rawcio no ja rozmy┼Ťla┼éem 2 tygodnie czy kupi─ç z ga┼ékami czy bez.
w koncu doszed┼éem do wniosku ze zawsze mo┼╝na sprzeda─ç. a ga┼éki wygodniejsze ale jak ma si─Ö multi to radio z tymi guzikami to u┼╝ywa┼é bym jedynie pokr─Öt┼éa g┼éo┼Ťno┼Ťci bo strza┼éki mam na kierownicy a play jest dupny na dotyku, vol te┼╝ jest wygodny r─Öka na lewarku i palec w prawo vol + a prosto vol - , nawet bez patrzenia si─Ö da przyzwyczai─ç.
A guziki po lewej stronie to tylko powrót do menu i nawigacja czyli to co jest na głównym ekranie po lewej stronie .
Ale fakt jakbym nie miał multi to tez bym kupił te same z gałkami.
dopłać do dsp , różnica w dźwięku mega na plus.
zam├│w z Niemiec to wy┼Ťl─ů ze S┼éubic wiec c┼éo free
Awatar u┼╝ytkownika
przez Rawcio -  26 mar 2019, 22:32
 zachodniopomorskie
Dexter23pl pisze: ÔćĹ
26 mar 2019, 22:29
@A-R-T-U-R niestety to chi┼äczyk i fala czasami na sek ucieknie podczas jazdy a jak jest w dalsz─ů tras─Ö... ci─Ö┼╝ko powiedzie─ç . zawsze s┼éucham mp3 , radia czasami na d┼éu┼╝szej trasie ale nie potrafi─Ö s┼éucha─ç d┼éu┼╝ej jednej stacji ni┼╝ kilkana┼Ťcie minut bo si─Ö nudzi.
@Rawcio no ja rozmy┼Ťla┼éem 2 tygodnie czy kupi─ç z ga┼ékami czy bez.
w koncu doszed┼éem do wniosku ze zawsze mo┼╝na sprzeda─ç. a ga┼éki wygodniejsze ale jak ma si─Ö multi to radio z tymi guzikami to u┼╝ywa┼é bym jedynie pokr─Öt┼éa g┼éo┼Ťno┼Ťci bo strza┼éki mam na kierownicy a play jest dupny na dotyku, vol te┼╝ jest wygodny r─Öka na lewarku i palec w prawo vol + a prosto vol - , nawet bez patrzenia si─Ö da przyzwyczai─ç.
A guziki po lewej stronie to tylko powr├│t do menu i nawigacja .
Ale fakt jakbym nie miał multi to tez bym kupił te same z gałkami.
dopłać do dsp , różnica w dźwięku mega na plus.
zam├│w z Niemiec to wy┼Ťl─ů ze S┼éubic wiec c┼éo free
NIestety wpadnę na cle, żadnego Isudara z gałkami i DSP nie ma z Niemiec, także czekam na chińszczyznę i telefon z DHLa :laugh:
Awatar u┼╝ytkownika
przez Dexter23pl -  26 mar 2019, 22:44
 ┼Ťl─ůskie
Jak sprawdzałem przez dwa tyg to też nie było.
Trafi┼éo sie radio kt├│rego┼Ť dnia i klik┼éem rano. potem w po┼éudnie jeszcze by┼éy dost─Öpne z Niemiec dalej te co chcia┼éem a wieczorem juz koniec, nie aktywne. .
z tym c┼éem to bym sie nie cieszy┼é bo dhl to prawie pewne ┼╝e c┼éo dowal─ů a to masz + 20 % warto┼Ťci radia i do tego jeszcze +23% wat lub tez oko┼éo 20% to cie wychodzi prawie 50% ceny zakupu radia.
Je┼Ťli kupi┼ée┼Ť to anuluj wp┼éat─Ö przez guzik w ali i czekaj cierpliwie na ofert─Ö z Niemiec

Dodano po 32 minutach 27 sekundach:
Przez tydzień mam takie spostrzeżenia do radia;
plus;
android 8
odbi├│r wi-fi.
lcd IPS 9" widok bez zmian kolor├│w bez znaczenia pod jakim k─ůtem si─Ö patrzy, ┼éadne kolory,
pojemno┼Ťciowy dotyk
radio może też działać jako router
dotyk ekran
wygl─ůd (kwestia gustu)
youtube, face, internet, itp
nawigacja google
mo┼╝liwo┼Ť─ç wgrania dowolnej nawi bez udzia┼éu internetu
działa janosik
podczas korzystania z navi jesli jest na full ekran to g┼éos leci np z radia lub mp3, komunikaty navi wyciszaj─ů muzyk─Ö automatycznie.
mo┼╝na zrobi─ç miniaturk─Ö navi na ekranie
dzielenie ekranu 50/50
bardzo dobra jako┼Ť─ç audio
wbudowany blutu, ksi─ů┼╝ka tel na wy┼Ťwietlaczu, samo wycisza audio jak jest po┼éaczenie
dzia┼éanie multi kiery, mo┼╝liwo┼Ť─ç zaprogramowania wg siebie guzik├│w na kierownicy
on/off po kluczyku jak w ori radiu
wy┼Ťwietlanie wskaza┼ä klimatronika na radiu
mo┼╝liwo┼Ť─ç podpi─Öcia tunera dvbt , koszt 70$
mo┼╝liwo┼Ť─ç podpi─Öcia blutu obd + aplikacja torque
on/off wskazania na belce g├│rnej napi─Öcia w instalacji
radio z rds,
brak potrzeby montowania dodatkowego separatora do anteny, radio podaje 12V na wyj┼Ťciu antenowym
po off kluczyka u┼Ťpienie radia, po on kluczyka radio gra po ok 2-3 sekundach.
bardzo ma┼éy pob├│r pr─ůdu na czuwaniu, mierzone na akumulatorze, na ori radiu 25mA a na tym 50mA,
współpracuje z fullfis
mo┼╝liwo┼Ť─ç podpi─Öcia kamerki cofania, auto mute po wbiciu wstecznego
mo┼╝liwo┼Ť─ç za┼é─ůczenia rysowanych skr─Ötnych lini na obrazie podczas cofania
współpracuje z ops opc,
status samochodu na lcd
itd

minusy;
dotyk sprawia wra┼╝enie plastikowego
tryb nocny ma za ma┼é─ů mozliosc ┼Ťciemniania, po 30 minutach jazda na nie o┼Ťwietlonej drodze w nocy jest nie przyjemna,
sporadyczne gubienie fali na ułamek sekundy
brak mo┼╝liwo┼Ťci za┼é─ůczenia radia bez kluczyka w stacyjce, mam na to pomys┼é.
na full fis zamiast nazwy stacji radia pisze cz─Östotliwo┼Ťc.
brak na fullfis nazwy utworu mp3, pisze track
brak na fullfis podczas zmiany poziomu g┼éo┼Ťno┼Ťci tej informacji
tyle na t─ů chwile pamietam.
Awatar u┼╝ytkownika
przez Dexter23pl -  26 mar 2019, 23:25
 ┼Ťl─ůskie
cena jest identyczna dzis co ja kupowa┼éem dwa lub 3 tyg temu, te niby sold off % za np 3 dni to ┼Ťciema na ali bo jak si─Ö ko┼äczy czas to zaraz jest wznowienie sprzeda┼╝y po tej samej cenie zn├│w z tym sold off %.
cena na zł zależy od kursu dolara i ile policzy dodatkowo groszy na 1$ przelewy24.

Dodano po 1 dniu 21 godzinach 43 minutach 3 sekundach:
Tak to działa
przez xandi -  13 kwie 2019, 21:11
 kujawsko-pomorskie
Odebralem dzis Golfa V i chc─Ö od razu zaj─ů─ç si─Ö audio bo seryjne radio sza┼éu nie robi :D
Chc─Ö zam├│wi─ç takie jak w zalaczniku. Ogladalem tez inne u niego na aukcjach ale tylko to ma DSP z wysylka z Niemiec.
Warto, czy jakis inny model lepiej wybra─ç?Obrazek

sent from Deep Galaxy

Awatar u┼╝ytkownika
przez Dexter23pl -  14 kwie 2019, 0:36
 ┼Ťl─ůskie
Radio ok. Lecz odbi├│r stacji fm podczas jazdy to masakra. Na postoju ok.
Mia┼éem pod┼é─ůczone juz dwie anteny na raz oraz pojedynczo. Z separatorem i bez i kaszana.
Dokupie modul dab i my┼Ťl─Ö ze wtedy b─Ödzie ok.
Jesli masz kiere multi to tych guzikow na około nie bedziesz używać.
Awatar u┼╝ytkownika
przez Rawcio -  14 kwie 2019, 23:30
 zachodniopomorskie
Bez multifunkcji lepiej mie─ç przyciski fizyczne na radiu. Odbi├│r stacji w tych radiach faktycznie jest ┼Ťredni. U mnie s┼éycha─ç szumy ca┼éy czas, no i co pewien okres czasu sygna┼é zanika na sekund─Ö lub dwie - robi si─Ö cisza.

@Dexter23pl Je┼Ťli za┼éo┼╝ysz DABa, to daj prosz─Ö zna─ç czy co┼Ť si─Ö poprawi┼éo :)
  • 1
  • 46
  • 47
  • 48
  • 49
  • 50