Volkswagen Golf MK5

Garaż - sprzęt audio, nawigacje, radia CB
Awatar użytkownika
By rafuss -  04 paź 2016, 9:11
 kujawsko-pomorskie
#240162
jeżu pisze:Rcd210 miałem przez chwilę i na pewno obsługuje głośniki przód i tył. Nie zwróciłem uwagi ale pewnie funkcja fader była...
Dziękuję za odpowiedz podpiołem VCDS i faktycznie w opcjach radia jest możliwość uruchomienia tylnych głośników z racji, że jeszcze nie posiadam instalacji głośnikowej w tylnych furkach ponieważ jestem w trakcie zakładania program informuje mnie błędem o przerwie w obwodzie tylnych głośników i funkcji FADER na razie nie ma w radiu, pewnie pojawi się po podłączeniu głośników.
By pisak22 -  21 lut 2018, 15:58
 warmińsko-mazurskie
#262200
Po podłączeni o sktywacji Aux w bicie 0,
wyskoczył błąd
00857 zmieniarks
03138 Aux.
Po odłączenou Aux błędy powracją.
Ma ktoś może istawienia gabryczne bit 0. Lub wie jak się błędu pozbyć?
Awatar użytkownika
By ZBIERON83 -  30 maja 2019, 22:19
 dolnośląskie
#274567
Postanowiłem uaktywnić AUX w swoim staruszku 210.
Kupiłem kabelek dedykowany i zrobiłem kodowanie VCDS,
Funkcja Aux aktywna :cool: , zero błędów i działa, ale ... jakość dzwięku jest marna .
Przy balansowaniu lewy/prawy słychać wyrażnie, że z prawego dzwięk zniekrztałcony , z lewego ok. Kabelek 3 żyły
Coś poszło nie tak :fluff:
By Hiob -  09 mar 2021, 18:28
 dolnośląskie
#285422
Da się podłączyć RCD210 w domu? Mam radio wyjęte z auta, włożone inne, a stare chciałbym sprzedać, ale weszło w SAFE CODE 2 i teraz muszę odczekać 1h by móc ponownie wpisać kod radia i je odblokować - nie chcę znów wyciągać nowego radia, zdejmować ramek i całej reszty, chciałbym włączyć radio w domu. Da radę?
By Hiob -  10 mar 2021, 13:34
 dolnośląskie
#285446
Zadziałało. Włączyło się, a podpiąłem je bezpośrednio do akumulatora, bo z zasilaczem 12V, to ciężko trafić z Amperami, a jak zasilacz będzie miał za niskie Ampery to radio by się nie włączyło.
Tak czy inaczej, chciałem włączyć radio by odczekać godzinę i wykasowało się powiadomienie CODE 2 SAFE, ale co z tego, jak radio po dokładnie 30 min wyłącza się z braku komunikacji CAN :silence: Trzeba je jednak podpiąć w aucie. Nie chce mi się bawić z rozbebeszaniem nawiewów i ramki.
No nic, dzięki za info.
Pozdrawiam