Volkswagen Golf MK5

Garaż - sprzęt audio, nawigacje, radia CB
Awatar użytkownika
By Lukasz89 -  27 cze 2014, 14:10
 lubelskie
#136019
-oli- pisze:rozmawiałem z kolegą,który siedzi w CA i powiedział że mam sobie odpuścić te Chińskie radyjka :tooth: i chyba zdecyduję się na zakup tej zmieniarki :blush:
A nie mówiłem że szajs? :lol:
By jootix -  27 cze 2014, 14:16
 podlaskie
#136021
Podał jakieś konkretne informacje dlaczego? może przez chińskie radyjka kolega rozumie radio typu made in china firmy no name. Uważam, ze to radio nie odbiega jakością od europejskich.
By rrafalek -  22 lis 2014, 21:44
 -------
#151508
Szanowni Koledzy
Wymieniałem dziś znajomemu radyjko RCD 210 na MFD2 DVD i napotkałem się z następującym problemem .
Czynności które zrobiłem to :
1.Wymiana Radia z podpięciem anteny GPS ( Sygnał na navi ok i radio gra )
2 Dodałem VCDS-em do Gatewaya zakładke 37 nawigacja .
3.Po scanie brak połączenia z modułem 37 Nawigacja i modułem 56 Radio (oczywiście oba się świeca na czerwono)
4. Dodatkowo sie zaświecił moduł 19 CAN Gateway (sterownik niezakodowany)
5 I największym problemem jest to iż po wyjęciu kluczyka nawigacja nie gaśnie .

Rozumiem że o wygaszaniu radio decyduje CAN L (-) i CAN H (+) .Chyba że się mylę .
Proszę o sugestie przyczyny.
Pacjent To VW Golf V Plus
By rrafalek -  23 lis 2014, 12:39
 -------
#151545
Tez tak samo się zachowuje bo ozdnaczalem i zaznaczałem. Dzis wieczorem podjedzie do mnie kolega Passatem B6 to sprawdze radyjko, bo może faktyczne uwalony Can w radio.

Po podłączeniu do Passata B6 efekt ten sam - Brak komunikacji . Stawiam na uszkodzone Radio ( komunikacja Can)
Awatar użytkownika
By rafuss -  28 wrz 2016, 11:57
 kujawsko-pomorskie
#239907
Witam mam pytanie do użytkowników RCD210 czy w tym modelu jest możliwość podłączenia głośników z tylnych drzwi i czy pojawi się funkcja FADER? Pytam ponieważ chcę zamontować głośniki w tylnych drzwiach i nie wiem czy muszę od razu wymieniać radio czy to, które posiadam obsłuży mi tylne głośniki, aktualnie nie mam w radiu widocznej funkcji FAD. i spotkałem się już z opinią na forum, że to radyjko obsługuje tylko jedną parę głośników L i P i w zasadzie już byłem skłonny zakupić inne radio aż natknąłem sie na opis w instrukcji z którego wynika, że RCD210 posiada funkcję FADER.
Obrazek