Volkswagen Golf MK5

Garaż - sprzęt audio, nawigacje, radia CB
By robcio -  22 lut 2018, 9:06
 mazowieckie
#262221
Witam.Proszę o podpowiedź jaki adapter antenowy muszę kupić do kupionego radia z aliexpres aby podłączyć tą oryginalną antenę która jest na podwójną wtyczkę z tą pojedyńczą w radiu?
Awatar użytkownika
By chabi87 -  22 lut 2018, 9:55
 dolnośląskie
#262222
robcio pisze:Witam.Proszę o podpowiedź jaki adapter antenowy muszę kupić do kupionego radia z aliexpres aby podłączyć tą oryginalną antenę która jest na podwójną wtyczkę z tą pojedyńczą w radiu?
http://allegro.pl/show_item.php?item=7044386711

Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka

Awatar użytkownika
By EDOKAL -  22 lut 2018, 22:57
 mazowieckie
#262241
Jeździłem przez miesiąc bez tej Fakry głównie po mieście i z jedna antena bo w moim Golfie sa 2 anteny nad tylna szyba. Radio grało bez żadnych problemów. Po instalacji zakupionej na Ali Fakry odbiór jest lepszy zwłaszcza jak wjeżdżam do podziemnego garażu. Ja poleca to rozwiązanie gdyż idealnie pasuje do podwójnej wtyczki.


Dodano po 2 minutach 2 sekundach:
Obrazek

Dodano po 2 minutach 54 sekundach:
Zresztą jak zauważyłeś wtyk z Ali jest 2 razy tańszy i zapewniam cię ze ten z Allegro pochodzi z tego samego źródła a jedyna wadą to czas oczekiwania nawet 30 dni.

Dodano po 5 minutach 12 sekundach:
Obrazek
Awatar użytkownika
By sopelo -  25 mar 2018, 9:35
 śląskie
#263222
Witam, zastanawiam się nad tym radyjkiem https://www.olx.pl/oferta/radio-nawigac ... ssjz7.html, gość powiedział, że nie potrzebuję zmieniać getawaya, chodź wiem, że mam poniżej numeru końcówki L getawaya. Powiedział, że radio nie będzie rozładowywać akumulatora, będzie grało tylko z kluczyka, nie będzie się go dało załączyć bez niego (myślę, że nie tylko przy załączonym zapłonie). RCD 500 jak wyłączę auto to gra, dopiero jak klucz wyciągnę to gaśnie, chodź bez kluczyka też go załączę i wyłączę, a czemu tego chinola by się miało nie dać bez kluczyka załączyć ? Druga sprawa, to zapamiętywanie stacji radiowych, powiedział, że w niektórych samochodach może kasować zapamiętane stacje (nie wiem co to znaczy). Tych dwóch spraw się obawiam najbardziej, a przede wszystkim tego rozładowywania akumulatora, bo czy gość mówi prawdę z tym getawayem, że nie muszę zmieniać ? Może ktoś ma to radyjko i jak się zachowuje, czy warto kupić, czy np. podświetlenie przycisków czerwonych jest pasujące do oryginalnego radia, czy gaśnie podświetlenie radia wraz z wyłączeniem świateł, czy naprawdę gubi zapamiętane stacje radiowe, bo różnie na forach czytałem. Na pewno musiał bym kupić przejściówkę fakra z dwóch na jedną antenę. Czy warto inwestować w to radio, czy zostać przy swoim RCD 500 mp3, które i tak muszę zmienić (siadło), bo getawaya nie mam zamiaru zmieniać na tego o oznaczeniu L i wyższym. Z góry dzięki za rady.
Awatar użytkownika
By Paweldaniel -  17 kwie 2018, 10:15
 zachodniopomorskie
#264057
Witam powiem jak wygląda to u mnie bo takie radyjka mam u siebie , ogólnie jestem zadowolony z radia za tą kase , a co do rozładowywania aku to przynajmniej u mnie bez zmiany gatewaya ( jeszcze nie wymieniłem) prąd znika , więc mam podłaczone po kluczyku tylko wtedy traci się nie które funkcje ( nie pokazuje temperatury , obrotów , otwartej klapy, stan paliwa) , a co do stacji to u mnie za każdym razem niestety trzeba programować od nowa.
By DamiaN1337 -  31 maja 2018, 18:51
 pomorskie
#265264
Na allegro znajdują się dwa ciekawe radia. Zamierzam jedno z nich kupić tylko nie wiem które, chyba są porównywalne ? Chyba że zna ktoś inne radio tego typu na androidzie w podobnej cenie godne uwagi ? Trochę się boję że po okresie gwarancji będę mógł wywalić takie radio do śmietnika. Myślicie że to dobra opcja ? i które ewentualnie wybrać ?

oto one:
http://allegro.pl/nawigacja-android-vw- ... 87844.html

http://allegro.pl/radio-nawigacja-gps-v ... 15403.html
By kuba94 -  31 maja 2018, 21:05
 pomorskie
#265265
Masz w dziale opisane radia z nawigacja i wszystkim bajerami z Chin,które się sprawdzają i jak je zamontować . Druga sprawa że możesz kupisz je bezpośrednio z Chin za pół cen. Wiec jaki jest sens eksperymentować za tyle kasy . Zreszta twoja kasa wybór należy do ciebie .
  • 1
  • 46
  • 47
  • 48
  • 49
  • 50
  • 57