Volkswagen Golf MK5

Garaż - sprzęt audio, nawigacje, radia CB
Awatar użytkownika
By SZARWUS -  03 lip 2021, 5:25
 małopolskie
#286614
seebst pisze:
02 lip 2021, 14:34
SZARWUS pisze:
02 lip 2021, 11:23
seebst pisze:
01 lip 2021, 21:17
Zapodasz jakimś zdjęciem bądź linkiem do tego konwertera rca? Ja suba sam sobie robiłem we wnękę od koła zapasowego 16 cali. Tak, że wszystko jest na płasko po przykryciu podłogi, bo też mi zależało na niezagraconej powierzchni bagażnika. Tylko nie wiem co ze wzmacniaczem zrobię, bo o ile w Borze przykręciłem go do blachy pod tylną półką (sedan), tak tutaj nie bardzo będę miał gdzie, no chyba że pod siedzeniem pasażera. I pokaż te zdjęcia z tej kartoteki, bo znaleźć coś nie mogę...
Tu masz numer aukcji allegro
10060612529
O! Tego to nie wiedziałem.
A podpinam to pod przednie głośniki, czy mogę pod tylne na kostce, pomimo fizycznego braku tylnych głośników?
Mozesz pod tyl podpiac.
By seebst -  13 lip 2021, 21:18
 lubuskie
#286696
A jeszcze jedno mam pytanie odnośnie podpięcia kamery cofania. Czy jeżeli będę miał wideorejestrator zamontowany na tylnej szybie, który ma zasilanie na USB, a radio ma wyjście USB, to czy po podłączeniu tej kamery do wyjścia USB w radiu po wrzuceniu wstecznego będę miał obraz tego co się dzieje podczas cofania? Czy to trzeba jakoś inaczej wtedy podpiąć?
By SnakeXpl -  24 sie 2021, 16:34
 śląskie
#286940
Czy na radiach z androidem, idzie tak jak na telefonie z androidem, odpalić dwie aplikację na raz ?
Tzn. mapy google jako nawigacja i w tle yanosik (że jest na ekranie głównym tylko ikona yanosika z wyświetlanymi informacjami) - głównie na tej funkcjonalności mi zależy.

Obrazek
By seebst -  20 kwie 2022, 20:11
 lubuskie
#288793
Mam jeszcze pytanie co do podłączenia wzmacniacza - w opisie jest, że aby podłączyć subwoofer należy go podłączyć pod zielony kabel - jak, w jaki sposób? Myślałem, że pod 9 i 10 podłącza się wzmacniacz? No bo do czego by to służyło, do jakich głośników?
Obrazek
A czy fabryczna zmieniarka będzie działać na tym radiu?
I chcąc podłączyć jakiś zewnętrzny modem lte na USB to każdy jeden będzie z tym radiem działać czy musi być jakiś konkretny, dedykowany?
By michak80 -  16 cze 2022, 20:41
 mazowieckie
#289044
Cześć. Szukam radia na którym mógłbym odpalić Google Mapa bezpośrednio na radio lub z telefonu przez AppleCar lub Android Auto. Rozumiem ze w grę wchodzi tylko „Chińczyk”. Czy możecie polecić? Kiedyś dużo dobrego czytałem o radiach Isudar. Ale widzę ze to polecane kosztuje 1600 pln. Trochę sporo. Myślałem raczej o 1000-1200.
Oprócz „Chińczyka” widzę również Sony AX1000. Ktoś posiada?
Awatar użytkownika
By kbakteria -  24 maja 2023, 14:51
 śląskie
#290357
bszpyt pisze:
27 wrz 2020, 10:08
855,71 zł 29%OFF | Isudar PX6 2 Din Android 10 radia samochodowego dla Skoda/Seat/Volkswagen/VW/Passat b7/POLO/GOLF Auto Multimedia Player 1280*720P DVD GPS
https://a.aliexpress.com/_BS3hkj
Sorry że budzę ten temat tak pozno, ale czy ktos moze polecic to radio? Bo mi akurat zależy na tym zeby mialo android auto i zeby byl w przystepnej cenie a nie za dwa tysiące. Niestety nie znam sie na radiach ale z tego co wyczytałem tutaj to opłaca sie kupic radio ktore ma DSP, tak? Także słyszałem że to własnie od radia (jendostki sterującej tak ktos to nazwał?) zależy jakość dziwieku ktora leci przez glosniki.
  • 1
  • 53
  • 54
  • 55
  • 56
  • 57