Volkswagen Golf MK5

Garaż - sprzęt audio, nawigacje, radia CB
Awatar użytkownika
By ropsus -  07 wrz 2017, 17:08
 zachodniopomorskie
#256709
vector pisze:
ropsus pisze: Dokupiłem właśnie do niego wi-fi i jestem ciekaw czy będę mógł skorzystać z hotspota z telefonu
Podaj link jakie Wi-Fi do radia na WinCE kupiłeś.

Jeśli chodzi o Navi w takim radiu to "posłodzona" AM na 100% działa bez problemu.
Kupiłem takiego dongielka: https://www.aliexpress.com/snapshot/0.h ... 2597811350
nie mam pojęcia czy będzie działać, niby pisze że albo "wi-fi dongel" albo 3G. Nie duża kasa a jak nie będzie działać to przyda się do stacjonarki więc zaryzykowałem. A co do AM to napiszę na priv.
By carolsz -  20 paź 2017, 23:04
 dolnośląskie
#257892
dot isudara z dvr. kamera jest cały czas w trybie czuwania tz. wzbudza ją hałas i nagrywa przez kilkanaście sekund co jakiś czas, nawet jak auto jest zamknięte i uśpione. da się to wyłączyć ? bo zastanawiam się, czy mi to aku nie rozładowuje czy po prostu już mam do zmiany, bo po naładowaniu go prostownikiem (jest 12,4v) po kilku dniach spada mi do 12v, a po kilku kolejnych już 11.9v. alternator utrzymuje 14.4v, czasami nawet 14.5v
By carolsz -  31 paź 2017, 21:18
 dolnośląskie
#258318
orientuje się ktoś, czy w isudarze standardowo podłączony jest czerwony przewód z instrukcji ? ponieważ dopiero teraz ją przeczytałem, a najprawdopodobniej radio mi zjada baterie i szukam przyczyny (gateway mam powyżej L), właśnie nie mam przycisków w kierownicy / fabrycznych sensorów ani fabrycznej kamery, czyli przewód powinien być podłączony, a w jakim stanie przysyłają?
Awatar użytkownika
By ropsus -  01 lis 2017, 13:37
 zachodniopomorskie
#258345
Montowałem w 2 autach jeden miał kompa 1/2 fis drugi nie ma nic tzw. ABC ;) W tym z kompem kabelki rozłączone, w tym bez kompa kabelki muszą być spięte. Jeżeli radio działa bez kluczyka czyli możesz je włączyć to będzie pobierać prąd. Więc musisz tak z tymi kabelkami zrobić żebyś bez kluczyka nie mógł go włączyć. Tak zauważyłem na przykładzie tych 2 samochodów.
By carolsz -  01 lis 2017, 16:22
 dolnośląskie
#258350
ropsus pisze:
01 lis 2017, 13:37
Montowałem w 2 autach jeden miał kompa 1/2 fis drugi nie ma nic tzw. ABC ;) W tym z kompem kabelki rozłączone, w tym bez kompa kabelki muszą być spięte. Jeżeli radio działa bez kluczyka czyli możesz je włączyć to będzie pobierać prąd. Więc musisz tak z tymi kabelkami zrobić żebyś bez kluczyka nie mógł go włączyć. Tak zauważyłem na przykładzie tych 2 samochodów.
ja mam 1/2 fis i z tego co widziałem na zdjęciach to raczej mam rozłączone, jednak pierwszy raz mi się zdarzyło, aby mi aku padł, że nie można było odpalić i nawet warningi w drzwiach nie świeciły (za niskie napięcie). bez kluczyka nie mogę włączyć radia, na zapłonie mogę i co jakiś czas się samo wyłącza i włącza. chyba, że to przez coś innego.

jednak radio chyba dostaje jakiś prąd, bo pod DVR'em co jakiś czas jak jest hałas w pobliżu auta to załącza się nagrywanie (nawet jak auto jest uśpione i zamknięte). teraz na postoju odłączam kable od kamery- może ten tryb stand by wyciągnął, muszę pod miernikiem sprawdzić jak duży to jest prąd.
By carolsz -  02 lis 2017, 13:57
 dolnośląskie
#258381
ropsus pisze:
01 lis 2017, 22:09
No to fakt powinnaś mieć podłączone, u mnie też się wyłącza po czasie na zapłonie. Może faktycznie ten DVR ;) daj znać co się tam zadziało ;)
sprawdziłem i u mnie kable były rozłączone i tak powinny zostać, bo po podłączeniu radio gra cały czas, nawet bez kluczyka. na razie będę odłączał DVR'a z przewodu, zamówiłem kabelki + przełącznik on/off, jak dotrze przerobie aby było w miarę wygodnie, bo to na pewno coś ciągnęło skoro hałas powodował nagrywanie, a przy pozostawieniu w garażu samochodu na kilka dni faktycznie może rozładować aku.

inny trop to jakieś zwarcie np. tylniej wycieraczki, bo dziś po włączeniu zapłonu sama mi zaczęła chodzić, z tego co czytałem możliwe przetarcie przewodów lub uszkodzenie silniczka. jak będę miał czas to sprawdzę i to.
By wojniz -  19 lis 2017, 23:10
 podkarpackie
#259119
Kupiłem ostatnio ISUDARa (NA03W6VW0702 - ten co wszyscy kupują, na WIN CE) z aliexpress i chciałem uruchomić na nim film z wideo rejestratora (przełożyłem kartę SD). Niestety słyszę tylko głos nagrania. Przypuszczam, że problemem jest rozdzielczość, w której nagrywam filmy (1920x1080P 30fps). Isudar ponoć obsługuje HD
Czy jest szansa odtworzyć te filmy na tym radiu? Nie chodzi mi o jakość, tylko żeby można było odtworzyć film "jakby co".

Druga sprawa. Jak zapamiętam stację radiową, to widać na "przycisku" częstotliwość, na której nadaje stacja. Czy istnieje możliwość, aby na tym przycisku ustawić nazwę stacji, jak to było w podstawowym radiu RCD300? Nie widziałem nigdzie, aby ktoś miał tak ustawione, więc przypuszczam, ze nie. Ale zapytać można;)

Trzecia sprawa. Po ściągnięciu kontaktów z telefonu przez BT, nie mogę wykonać połączenia przez wybór kontaktu z listy kontaktów. Wyskakuje mi komunikat z pytaniem "Czy wykonać połączenie" i nic się nie dzieje. Jeśli wklepię numer ręcznie, to połączenie zostanie wykonane. Korzystam z archaicznej nokii, więc może to być przyczyną. Czy może mi ktoś z użytkowników radia powiedzieć, czy może on wybrać numer z listy kontaktów i połączenie zostanie wykonane?

A jeśli chodzi o moją opinie, po tygodniu używania... Radio chodzi płynnie, nie zacina się. Póki co jestem zadowolony. Nawigacja dołączona przez producenta niby działa, ale nie mam na jej temat opinii. Zresztą, można wrzucić swoją. Radio odbiera mi OK, mimo, ze mam podłączoną jedną antenę (do starego radia były podłączone 2 anteny. Za radio po zniżkach z racji 11.11 + kupon sprzedawcy + kupon aliexpress zapłaciłem 136$ z wysyłką z Niemiec (bez cło/VAT), więc jak za te pieniądze, to radio bardzo dobre.
Awatar użytkownika
By EDOKAL -  22 lis 2017, 19:03
 mazowieckie
#259270
Witam serdecznie
ISUDAR - NA03W6VW0702 odtwarza filmy z rozdzielczością 1080 bo jeśli ta stacja odtwarza filmy DVD a te zazwyczaj są zapisane w formacie 1080 to i będzie odtwarzał inne treści. Należy tylko pamiętać, ze ta stacja odtwarza pliki filmowe w formacie DVD, WMA oraz MP4. Problem z obrazem może być wynikiem ustawienia systemu NTSC w pamięci stacji więc należy to zmienić na PAL. Wchodzisz w SETUP lub w NASTAWY w zależności jaki masz ustawiony język, następnie w ikonkę O URZADZENIU. Wchodząc w PRZYWRÓĆ USTAWIENIA wpisujesz kod 3711 i masz wszystkie ustawienia tego urządzenia. W Twoim przypadku wchodzisz w ATV i zmieniasz na system jaki chcesz mieć PAL czy NTSC. Zatwierdzasz zmiany i problem rozwiązany.
Obrazek

Dodano po 3 minutach 55 sekundach:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Dodano po 9 minutach 35 sekundach:
Natomiast drugi problem też mnie trochę irytuje bo jednak lepiej mieć na przycisku nazwę stacji radiowej niż tylko jej częstotliwość. Szukałem po różnych stronach i widziałem ze jest to możliwe jednak witaminki nie znalazłem. Zapewniam, że będę uważnie szukał więc jest nadzieja że ktoś, coś, kiedyś.
Jesli chodzi o trzecia sprawe to mysle, że problem jednak tkwi po stronie Twojego telefonu. U mnie z SAM-em S5 nie ma problemu, Sparowałem telefon ze stacją, zaimportowałem ksiązke i wszystko smiga. Jedyna uwaga to tylko to ze jednak trzeba podgłasniac stacje bo jednak cicho słychac rozmówce. Mikrofon wmontowany fabrycnie wystarcza i nikt nie narzekał na jakośc rozmowy. Pozdrawiam serdecznie :super:
By artur1983.11 -  26 lis 2017, 17:22
 podkarpackie
#259422
Wita kupiłem na ali takie radio tylko ze z androidem. https://pl.aliexpress.com/item/Dual-Cor ... 09642.html?
Wszystko działa jak należy oprócz jednej rzeczy a mianowicie rano radio uruchamia się od początku i trzeba znowu wyszukiwać stacje radiowe. Jak korzystam z samochodu często w dzień radio włącza się natychmiast i stacje są zapamiętane. Czy jest jakiś sposób na podtrzymywanie pamięci w tym chińczyku czy tak już musi być. Samochód to passat b6 z 2006 r.

Dodano po 49 minutach 48 sekundach:
jeżeli chodzi o radio to polecam http://www.fotem.pl/show/full/cb2d51b12 ... f2fbd4ead7 . Wiem że dużo pytań jest na temat odbioru radia FM http://www.fotem.pl/show/full/2184342d0 ... 4a0de4b264 Ja osobiscie nie narzekam. Mieszkam w Przemyślu i w obrębie miasta odbiera bardzo dobrze Jechałem ostatnio A4 do Jarosławia i nie przerwało ani razu a mam podłączony tylko jeden kabel antenowy ( ten z biała końcówką ) zamówiłem https://pl.aliexpress.com/item/One-Fakr ... 0.0.BBFTPE żeby ten drugi kabel antenowy nie był w powietrzu. Jeżeli macie jakieś pytania pisać na maila [email protected] podam numer tel. będzie się lepiej rozmawiało. Jedyny problem z radiem to ten który opisałem powyżej. Ale ogólnie jestem bardzo zadowolony. takie samo radio na allegro kosztuje 1250 zl http://allegro.pl/7-nawigacja-vw-seat-s ... 14272.html
  • 1
  • 44
  • 45
  • 46
  • 47
  • 48
  • 57