Volkswagen Golf MK5

Garaż - sprzęt audio, nawigacje, radia CB
By pako538 -  21 cze 2017, 14:03
 małopolskie
#253595
Wczoraj zamówiłem tego chińczyka . A dziś SMS z DHL że paczka będzie jutro . Wydaje się nie możliwe . Zaznaczyłem przesyłkę z Chin, a tu tak po 2 dniach ? W Polsce wewnętrzne paczki idą dłużej. :eek:
By carolsz -  22 cze 2017, 20:33
 dolnośląskie
#253640
pako538 pisze:Chinczyk doszedł . Według naklejki radio zostało wysłane ze Słubic. I to wyjaśnia szybką przesyłkę. Chińczyk stał się Polaczkiem :D :D A zaznaczyłem przesyłkę z Chin. :eek:
daj znać czy polecasz itd. jezeli zaznaczyłeś z chin a wysłał stamtąd to same plusy, bo vaty i cła Cię ominęły, by ze 150zł było do zapłaty minimum jakby zatrzymali.

sa jakieś ograniczenia z can busem ? tz. w każdym aucie pokazuje te dodatkowe dane: przebieg, ilośc paliwa itd ?
By pako538 -  22 cze 2017, 23:33
 małopolskie
#253650
Jak narazie jestem w fazie testów. Pierwszy rzut ok i funkcjonowanie jak najbardziej na tak :D . Co do dodatkowych danych pokazuje mi wszystko. Jeszcze tylko zastanawia mnie jedna sprawa. Mój kabel antenowy jest podwójny ( dwa wyjścia) a gniazdo w radiu pojedyncze i jak narazie podpiołem tylko jeden przewód. Pewnie musi być jakiś adapter ? A na tym jednym przewodzie radio działa dobrze .
By carolsz -  23 cze 2017, 0:11
 dolnośląskie
#253654
pako538 pisze:Jak narazie jestem w fazie testów. Pierwszy rzut ok i funkcjonowanie jak najbardziej na tak :D . Co do dodatkowych danych pokazuje mi wszystko. Jeszcze tylko zastanawia mnie jedna sprawa. Mój kabel antenowy jest podwójny ( dwa wyjścia) a gniazdo w radiu pojedyncze i jak narazie podpiołem tylko jeden przewód. Pewnie musi być jakiś adapter ? A na tym jednym przewodzie radio działa dobrze .
nie wiem dokładnie, ale ten wolny przewód może powodować błąd w vcds'ie.
na ali 816 max ocena, 11 minimalna - wiec to mowi samo o sobie. czekam jednak na wszelkie wady jakie wykryjesz, bo mam dużą ochotę je kupić.
By carolsz -  23 cze 2017, 15:47
 dolnośląskie
#253689
miodek89 pisze:Wideorejestrator chcesz podłączyć do tego radia? Dobrze zrozumiałem?
tak, ten sam sprzedawca ma specjalną kamerę rejestrująca jazde do tego radia, widać jej opcje w filmie 6:03
https://www.aliexpress.com/item/HD-7-In ... sstype=600
a sama kamera
https://www.aliexpress.com/store/produc ... 0.0.MIfJT7
tylko ciekawe jak z jakością , bo z nagrywania ekranu radia za wiele nie wynika, opinii brak, a sprzedawca nie da bo nie ma.
  • 1
  • 36
  • 37
  • 38
  • 39
  • 40
  • 57