Volkswagen Golf MK5

Garaż - sprzęt audio, nawigacje, radia CB
By maraspol -  26 cze 2017, 18:02
 kujawsko-pomorskie
#253765
miodek89 pisze:Panowie, czy ktoś z Was montował taki przełącznik USB? Jak tak, to od radia którędy przewód puściliście? Z góry dziękuje za pomoc :)
Obrazek
trzeba mieć specjalne wejście z tylu radia
Awatar użytkownika
By miodek89 -  26 cze 2017, 18:21
 mazowieckie
#253768
Adrianekk145 pisze:
a podałbyś link do tego USB może u mnie bym takie zamontował :)
Bardzo proszę ;) https://goo.gl/Vuvg98

Dodano po 16 godzinach 14 minutach 45 sekundach:
To ktoś podpowie z tym kablem, którędy go trzeba poprowadzić i co zdemontować?

I jeszcze pytanie: Czy linie parkowania w tym radio 2DIN ISUDAR są na stałe czy gdzieś w ustawieniach można je wyłączyć?
By carolsz -  28 cze 2017, 13:41
 dolnośląskie
#253836
miodek89 pisze: I jeszcze pytanie: Czy linie parkowania w tym radio 2DIN ISUDAR są na stałe czy gdzieś w ustawieniach można je wyłączyć?
ja mam co prawda kamerę cofania z ebaya podłączoną do osobnego monitora i linie są na stałe w kamerze. jednak w przypadku tego sprzedawcy może być inaczej.

zamówiłem tego isudara i gość od kilku dnie nie wysyła, dziś napisałem do niego i odpisał mi, że testuje i prosi o cierpliwość (?). co on ściemnia ?

Dodano po 1 minucie 4 sekundach:
TrastoR32 pisze:Będzie ten kabel usb działał z mfd2 DVD ??


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
z tego co kiedyś czytałem ten przewód usb działa tylko z chińskimi radiami - sprawdź czy masz z tyłu radia gniazdo.
Awatar użytkownika
By miodek89 -  28 cze 2017, 15:04
 mazowieckie
#253849
carolsz pisze:
miodek89 pisze: I jeszcze pytanie: Czy linie parkowania w tym radio 2DIN ISUDAR są na stałe czy gdzieś w ustawieniach można je wyłączyć?
ja mam co prawda kamerę cofania z ebaya podłączoną do osobnego monitora i linie są na stałe w kamerze. jednak w przypadku tego sprzedawcy może być inaczej.

zamówiłem tego isudara i gość od kilku dnie nie wysyła, dziś napisałem do niego i odpisał mi, że testuje i prosi o cierpliwość (?). co on ściemnia ?

Dodano po 1 minucie 4 sekundach:
TrastoR32 pisze:Będzie ten kabel usb działał z mfd2 DVD ??


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
z tego co kiedyś czytałem ten przewód usb działa tylko z chińskimi radiami - sprawdź czy masz z tyłu radia gniazdo.
Spokojnie. To jest rzetelny sprzedawca i może potrwać jeszcze kilka dni zanim wyśle Ci paczkę. Przynajmniej u mnie tak było :-)
Awatar użytkownika
By miodek89 -  28 cze 2017, 20:21
 mazowieckie
#253865
A-R-T-U-R pisze:
miodek89 pisze:
A-R-T-U-R pisze:demontujesz popielniczke i podciagasz kabel do góry do radia czyli musisz zdemontowac konsole przednia aby dostac sie do radia
Panel klimatyzacji mam nadzieję, że nie trzeba demontowac?
Nie musisz
Podziękował ;)
  • 1
  • 37
  • 38
  • 39
  • 40
  • 41
  • 57