Volkswagen Golf MK5

Garaż - sprzęt audio, nawigacje, radia CB
By carolsz -  08 lip 2017, 20:22
 dolnośląskie
#254342
na innych mapach , które testowałem nie było takich problemów, wiec myślę, że może ta moja wersja jest jakaś niestabilna. mam golfa 2005 bez czujników parkowania, a klime mam starego typu.
By carolsz -  08 lip 2017, 22:33
 dolnośląskie
#254348
jeszcze mnie nurtuje jedna rzecz, po dłuższym postoju dopóki nie włożę kluczyka i nie przekręcę na zapłon to radia nie da się włączyć. tak ma być ? radio po jeździe również szybciej się samo wyłącza w porównaniu do poprzedniego. to jakieś zabezpieczenie akumulatora ?
By vector -  09 lip 2017, 12:15
 podkarpackie
#254370
miodek89 pisze:U Ciebie nie będzie na radio pokazywać informacji z klimatyzacji
Po wymianie panelu climatrinic z Golf-a VI powinno pokazywać info na radiu ?

Mam fabryczne czujniki cofania PDC, wizualizacja dostępna jest tylko dla systemu OPS ?
By carolsz -  12 lip 2017, 19:13
 dolnośląskie
#254520
ropsus pisze:przejrzałem alli ale nic taniej nie znalazłem ;p a nawet tańsze od tego ISUDAR aż się zastanawiam czy to nie jakaś lipa ;)
płacąc przez opcje przelewy24 zapłaciłem 581zł + 38zł wysyłka niemcy, czyli nieco ponad 600zł.
https://pl.aliexpress.com/item/Two-Din- ... 40c0&tpp=1

gatewaya się zmienia bez problemu, jedynie potem zakodować vcds'em trzeba. u mnie w vw golfie plusie 3 śrubki do wykręcenia i trochę gimnastyki palcami. kupiłem najtańszy z tych kilku wersji powyżej l, zapłaciłem jakieś 40zł z wysyłką, trzeba poszperać na allegro.
By vector -  12 lip 2017, 22:59
 podkarpackie
#254535
Radio z AliExpress masz od 100% sprzedawcy, wielu forumowiczów zamawiało w tym ja i nie było żadnych problemów. Tak jak już pisałem w sobotę zamówiłem w piątek kurier dostarczył. Radio + wysyłka z DE koszt 608 zł więc tańsze niż to o którym piszesz. Zarówno jedno jak i drugie to "chińczyk" ale to masz przynajmniej sprawdzone przez kolegów.
Ja z czystym sumieniem polecam, tylko od razu zamów sobie przejściówkę antenową do radia, bo w moim przepadku na jednej antenie szału nie ma.
Awatar użytkownika
By ropsus -  20 lip 2017, 12:57
 zachodniopomorskie
#254813
Radyjko zamówione od ISUDAR z DE. Dzięki wielkie za pomoc w wyborze. :ok: :yes:
Mam jeszcze jedno pytanko czy na tym radyjku da się zrobić wizualizacje czujników cofania (pokazywania jak blisko jestem przeszkody na wyświetlaczu) :?:
  • 1
  • 39
  • 40
  • 41
  • 42
  • 43
  • 57