Volkswagen Golf MK5

Garaż - sprzęt audio, nawigacje, radia CB
By ArTouran -  31 paź 2016, 20:14
 pomorskie
#241931
Paweldaniel pisze:A u mnie to nie dziala albo coś żle robię , jak wpisuje ten kod to pokazuje mi parę jezyków z lewej strony nawet jest tam polski ale jezeli go ustawie to i tak go pózniej nie pokazuje w menu tylko 6 innych jezyków które były od początku
Z tego co pamiętam jesli język polski masz po na pasku po lewej stronie to powinienes przeniesc w okienka po prawej stronie.Wtedy powinno zadziałac.
Awatar użytkownika
By jendrek1975 -  03 lis 2016, 15:38
 podkarpackie
#242048
Witam, na drugi rok przymierzam się do zmiany radia jak i głośników w swoim aucie,oglądając "Miłośników czterech kółek" w którym gościnnie wystąpił Wojtek z Black Audio, powiedział że można się go doradzać w kwestii car audio z czego skorzystałem zadając mi pytanie :

"Witam mam pytanie czy radio 2 din na androidzie będzie w miarę ładnie grało po podłączeniu go do wzmacniacza i wyciszeniu drzwi ? Mam na myśli takie radio :

https://pl.aliexpress.com/item/1024-600 ... 390ebae65c



Dostałem taką odpowiedź :cray2:

Szczerze mówiąc android jest lipnym systemem operacyjnym działa bardzo wolno a radio to chińczyk nie spodziewałbym się zbyt dużo będzie hmm średnio :)

Co o tym sadzicie,naprawdę gra to średnio ?
Awatar użytkownika
By Forest -  10 lis 2016, 21:36
 wielkopolskie
#242550
Ta cała akcja promocyjna u chinoli to jak u nas w Media Expert :D Popodnosili ceny by na super wyprzedaży znów wróciły do poziomu z przed tej całej akcji :D

Wysłane z HTC One [Tapatalk]
Awatar użytkownika
By Paweldaniel -  14 lis 2016, 14:31
 zachodniopomorskie
#242769
Witam a teraz pytanie dla tych ktorzy maja już te radio czy pobierało one komuś prąd po podłaczeniu pod orginalna kostkę bo wiem że jest przejsciówka przy zakupie , ja taka dostalem ale z tego ze juz wczesniej mialem przerobioną kostkę na uniwersalną tak je podpiąłem , tylko że mam przerobione po zaplonie i denerwuje mnie to że za każdym razem muszę ustawiać wszystko , chciałbym przerobić na orginalne tylko czy nie bedzie pobierać prądu te radio ?
Awatar użytkownika
By Husarz -  14 lis 2016, 15:57
 dolnośląskie
#242775
Paweldaniel pisze:Witam a teraz pytanie dla tych ktorzy maja już te radio czy pobierało one komuś prąd po podłaczeniu pod orginalna kostkę bo wiem że jest przejsciówka przy zakupie , ja taka dostalem ale z tego ze juz wczesniej mialem przerobioną kostkę na uniwersalną tak je podpiąłem , tylko że mam przerobione po zaplonie i denerwuje mnie to że za każdym razem muszę ustawiać wszystko , chciałbym przerobić na orginalne tylko czy nie bedzie pobierać prądu te radio ?
Jeżeli radio masz podłączone w oryginalną kostkę (czyli podłączone pod CAN), to za "zjadanie prądu" jest odpowiedzialny wyłącznie moduł CAN Gateway.

Rekomendowana wersja to 1K...(L) lub nowsze niż (L).
Poniżej (L) będzie Ci rozładowywać akumulator.

Pozdrawiam, Husarz.
Awatar użytkownika
By Paweldaniel -  14 lis 2016, 16:56
 zachodniopomorskie
#242782
W tym problem że nie mam podłączone pod orginalna kostke dopiero to chcę zrobić , tylko jak bedzie mi pobierać prąd to bez sensu , Gateway mam z literka K . A co do podświetlenia to masz coś nie tak podłączone pomaranczowy kabelek jest od tego
By Jacunioo -  16 lis 2016, 23:20
 mazowieckie
#242914
Witam. Panowie przejrzałem pare dobrych stron i nic nie było na ten temat. A więc czy ktoś z was ma owe radyjko rns-a 510 (chinczyka) tyko tego z Androidem?? Cenowo jest droższy od tego z Win CE o ok 50dolcow. Chodzi mi głownie o to żebym mógł korzystać w tym radiu z Yanosika/google maps/ czasami youtube poprzez udestepnienie internetu z telefonu.
Chyba że na tym radyjku które Wy używacie da się zanstalować te programy, było by super :)
  • 1
  • 24
  • 25
  • 26
  • 27
  • 28
  • 57