Volkswagen Golf MK5

Garaż - sprzęt audio, nawigacje, radia CB
Awatar użytkownika
By Paweldaniel -  18 lis 2016, 10:04
 zachodniopomorskie
#243005
Podłaczyłem radio pod orginalna kostke i podświetlenie działa mi normalnie i info auta też fajna sprawa fajne informacje tam pokazuje nawet otwarta tylna klape samochodu , teraz tylko czy nie bedzię mi pobierac pradu bo gatka mam z literka K
By Jacunioo -  27 lis 2016, 23:53
 mazowieckie
#243509
Witam moge prosić o odpowiedz w moim temacie? pozdro :)
Jacunioo pisze:Witam. Panowie przejrzałem pare dobrych stron i nic nie było na ten temat. A więc czy ktoś z was ma owe radyjko rns-a 510 (chinczyka) tyko tego z Androidem?? Cenowo jest droższy od tego z Win CE o ok 50dolcow. Chodzi mi głownie o to żebym mógł korzystać w tym radiu z Yanosika/google maps/ czasami youtube poprzez udestepnienie internetu z telefonu.
Chyba że na tym radyjku które Wy używacie da się zanstalować te programy, było by super :)
Awatar użytkownika
By miodek89 -  05 gru 2016, 16:53
 mazowieckie
#243831
Panowie, kto doradzi.

Chciałem kupić radio 2din z Alliexpres, lecz tutaj pisaliście, że są problemy z odbiorem fal radiowych..

Obecnie mam radio JVC niefabryczne. Niestety nie ma wejścia na USB czy AUX.

Teraz pytanie. Czy wybrać np radyjko, bo są teraz w promocjach za około 200-250 zł Pioneer z tymi funkcjami czy może wybrać RCD300 lub RCD310?
By Jacunioo -  05 gru 2016, 22:45
 mazowieckie
#243857
marek1629 pisze:Z telefonu internetu mi nie łapie. Nie próbowalem nic instalować ale raczej nie pójdzie
bo praktycznie niczym się nie różnią tyle że na jednym WIN a na drugim Android a fajnie jakby takie apki chodziły - glownie do tego miało by mi to słuzyc :)
By midifoks -  08 gru 2016, 21:56
 podkarpackie
#244000
Witam . Panowie mam zamiar zrobić zmianę systemy audio w swoim aucie , w tym celu zmieniam głośniki i radio z rcd 310 na Alpine IVE-W560BT . Kieruje pytanie do was , bo nie mam pewności . Czy ta stacja multimedialna za pośrednictwem adroida odtwarza muzykę załączoną za pośrednictwem internetu ? zależy mi na tej możliwości . Na radio mam zamiar wydać do 2 tys zł , macie inne propozycje ?
  • 1
  • 25
  • 26
  • 27
  • 28
  • 29
  • 57