Volkswagen Golf MK5

Garaż - sprzęt audio, nawigacje, radia CB
By mefjuww -  18 sty 2017, 11:00
 dolnośląskie
#246194
sebek1993 pisze:Hej,
Panowie ma ktoś z was to radio u siebie? RCD330G PLUS
Mam pytanie czy tutaj można normalnie odtwarzać muzykę z telefonu z youtube za pomocą bluetooth?
MirrorLink działa tylko w niektórych telefonach czy można wgrać jakąś aplikację ze sklepu play i działa normalnie?
https://pl.aliexpress.com/item/Free-Shi ... 5532f1ba63
sam się zastanawiam nad tym radiem, aczkolwiek dostałem info od sprzedawcy, że kierownica multimedialna może nie działać w autach przed 2008 r.

No i ten GPS z MirrorLinka średnio mnie urządza. jedni piszą, że im działa mirrorlink na s5 lub s6 drudzy, że nie, więc nie wiem od czego to zależy.

Plus jest taki, że ma BT i usb/czytnik kart sd

W dalszym ciągu ponawiam pytanie, czy ktoś coś wie o BT w chinolu na WinCE
Awatar użytkownika
By sebek1993 -  18 sty 2017, 11:50
 lubelskie
#246198
mefjuww pisze:
sebek1993 pisze:Hej,
Panowie ma ktoś z was to radio u siebie? RCD330G PLUS
Mam pytanie czy tutaj można normalnie odtwarzać muzykę z telefonu z youtube za pomocą bluetooth?
MirrorLink działa tylko w niektórych telefonach czy można wgrać jakąś aplikację ze sklepu play i działa normalnie?
https://pl.aliexpress.com/item/Free-Shi ... 5532f1ba63
sam się zastanawiam nad tym radiem, aczkolwiek dostałem info od sprzedawcy, że kierownica multimedialna może nie działać w autach przed 2008 r.

No i ten GPS z MirrorLinka średnio mnie urządza. jedni piszą, że im działa mirrorlink na s5 lub s6 drudzy, że nie, więc nie wiem od czego to zależy.

Plus jest taki, że ma BT i usb/czytnik kart sd

W dalszym ciągu ponawiam pytanie, czy ktoś coś wie o BT w chinolu na WinCE
Akurat multifunkcji nie mam. A jak mam J3 to za pomocą jakiejś aplikacji to odpale? Co z odtwarzaniem z youtube?
Ja mam na niego wielką chęć i chyba się skuszę. Mam gateway z końcówką L więc nie musze go zmieniać prawda?
By mefjuww -  18 sty 2017, 11:53
 dolnośląskie
#246199
Wątpię żeby kwestie kompatybilności dało się załatwić przez aplikację.

Youtube, navi itp, wszystko w tym radiu może działać tylko przez mirrorlink, to radio nie ma ani Windows ani Android.

Tapnięte z giecztery
Awatar użytkownika
By sebek1993 -  18 sty 2017, 16:26
 lubelskie
#246205
mefjuww pisze:Wątpię żeby kwestie kompatybilności dało się załatwić przez aplikację.

Youtube, navi itp, wszystko w tym radiu może działać tylko przez mirrorlink, to radio nie ma ani Windows ani Android.

Tapnięte z giecztery
Dzięki wielkie za informacje :)
By mefjuww -  18 sty 2017, 17:38
 dolnośląskie
#246209
tberent pisze:Mnie ciekawi czy mając zew BT będzie książka z zewnętrznego BT jak i info z radia na zegarach.
W Rcd330? Moim zdaniem nie będzie info na zegarach. Obejrzałem sporo filmów na yt odnośnie tego radia i chyba jednak go nie wezmę.

Tapnięte z giecztery
By tberent -  18 sty 2017, 22:00
 łódzkie
#246221
mefjuww pisze:Wątpię żeby kwestie kompatybilności dało się załatwić przez aplikację.

Youtube, navi itp, wszystko w tym radiu może działać tylko przez mirrorlink, to radio nie ma ani Windows ani Android.

Tapnięte z giecztery
Na jakimś rosyjskim filmie widać ze jest to win 6.0
By mefjuww -  19 sty 2017, 16:36
 dolnośląskie
#246243
tberent pisze:
mefjuww pisze:Wątpię żeby kwestie kompatybilności dało się załatwić przez aplikację.

Youtube, navi itp, wszystko w tym radiu może działać tylko przez mirrorlink, to radio nie ma ani Windows ani Android.

Tapnięte z giecztery
Na jakimś rosyjskim filmie widać ze jest to win 6.0
Poczytałem trochę na temat tego RCD330 PLUS na rosyjskim forum, no i generalnie chłopaki pisza, że gra gorzej niż RCD310 (!). Co do windows CE nie znalazłem info, ale znalazłem info o ROM-ie z funkcją CARPLAY (dla posiadaczy Jabłka).

Ja dalej pytam, Chinol z Androidem czy WinCE? Co polecacie? Ma być BT i Navi.
By tberent -  19 sty 2017, 16:42
 łódzkie
#246244
Z tym lepiej gra to bym nie od razu tak pisał. Na forum u Rosjan są chyba z 4 opisy tego radia. Raczej wszyscy chwała equalizer i jakoś dźwięku. Niestety mój S4 samsung nie obsługuje mirror linka.
Awatar użytkownika
By sebek1993 -  20 sty 2017, 10:17
 lubelskie
#246285
Zamówiłem to radio, zdam relację jak przyjdzie. Widziałem je na własne oczy i słyszałem jak gra. Jakość dzwięku super, tak samo rozdzielność, płynność działania itd. Myślę że będę bardzo zadowolony.
By mefjuww -  20 sty 2017, 12:00
 dolnośląskie
#246295
sebek1993 pisze:Zamówiłem to radio, zdam relację jak przyjdzie. Widziałem je na własne oczy i słyszałem jak gra. Jakość dzwięku super, tak samo rozdzielność, płynność działania itd. Myślę że będę bardzo zadowolony.
Piszesz o RCD330?

Mnie najbardziej interesuje mirrorlink w tym radiu. Gdzie znalazłeś posiadacza RCD330 w PL? :)
Ostatnio zmieniony 20 sty 2017, 12:03 przez mefjuww, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
By sebek1993 -  20 sty 2017, 12:36
 lubelskie
#246297
mefjuww pisze:
sebek1993 pisze:Zamówiłem to radio, zdam relację jak przyjdzie. Widziałem je na własne oczy i słyszałem jak gra. Jakość dzwięku super, tak samo rozdzielność, płynność działania itd. Myślę że będę bardzo zadowolony.
Piszesz o RCD330?

Mnie najbardziej interesuje mirrorlink w tym radiu. Gdzie znalazłeś posiadacza RCD330 w PL? :)
Tak, z plusem. Krzycho zakładał gościowi z wawy i widziałem.
By adek -  20 sty 2017, 21:48
 łódzkie
#246320
mefjuww pisze: Ja dalej pytam, Chinol z Androidem czy WinCE? Co polecacie? Ma być BT i Navi.
Ja kupiłem chinola z CE za chyba 150$ (ponad rok temu już) i jestem zadowolony. W sumie, z czasem zaczęły wychodzić jakieś tam drobne wady (czasem zawiesza jak trafi na jakiś dziwny utwór, nie do końca zgrywa się z pełnym FISem na moich seryjnych modułach) ale w tej cenie nie miałem czego szukać. W zasadzie za taką kasę można co najwyżej myśleć jeszcze o RCD510 ale tam nie masz ani BT, ani navi a jak tego potrzebujesz no to jednak zaboli.

Androida raczej bym unikał - głównie ze względu na upośledzenia samego systemu. Na pewno jest on bardziej multimedialny niż CE, ale żeby działał zadowalająco trzeba raczej dość dużo na stację wydać (myślę że pułap cenowy RNS już, a jednak RNS chyba wybrałbym nad każdą inną stacją).
By mefjuww -  21 sty 2017, 3:32
 dolnośląskie
#246333
adek pisze:
mefjuww pisze: Ja dalej pytam, Chinol z Androidem czy WinCE? Co polecacie? Ma być BT i Navi.
Ja kupiłem chinola z CE za chyba 150$ (ponad rok temu już) i jestem zadowolony. W sumie, z czasem zaczęły wychodzić jakieś tam drobne wady (czasem zawiesza jak trafi na jakiś dziwny utwór, nie do końca zgrywa się z pełnym FISem na moich seryjnych modułach) ale w tej cenie nie miałem czego szukać. W zasadzie za taką kasę można co najwyżej myśleć jeszcze o RCD510 ale tam nie masz ani BT, ani navi a jak tego potrzebujesz no to jednak zaboli.

Androida raczej bym unikał - głównie ze względu na upośledzenia samego systemu. Na pewno jest on bardziej multimedialny niż CE, ale żeby działał zadowalająco trzeba raczej dość dużo na stację wydać (myślę że pułap cenowy RNS już, a jednak RNS chyba wybrałbym nad każdą inną stacją).
Znalazlem coś na Android. Marka BOSION. Koszt 220€ warto?

Tapnięte z G4
  • 1
  • 27
  • 28
  • 29
  • 30
  • 31
  • 57