Volkswagen Golf MK5

Garaż - sprzęt audio, nawigacje, radia CB
By kamilos90 -  06 wrz 2014, 23:14
 mazowieckie
#142336
No właśnie wybieram miedzy blaupunktem philadelphia a adayo ce69c8 raczej , podobno to te same radia ale szukam info dokladnieszych ale nie jestem pewien ? Wie cos ktos dokładnie na ten temat ?
By kamilos90 -  09 wrz 2014, 8:59
 mazowieckie
#142553
Zaryzykowałem i zamówiłem adayo ponoć jest trochę ulepszonego względem tego blaupunkta,dodatkowo w zestawie będzie automapa ,gwarancja , dostanę fakturę wiec wiec trochę zaoszczędze, po montażu zdam relacje ,jak to śmiga :)
By kamilos90 -  10 wrz 2014, 17:23
 mazowieckie
#142680
Narazie tak na szybko napiszę , radio zamontowane tzw na sztuke na bo nie miałem czasu aby złożyć kokpit itp .

Adayo ce69c8 naprawde nie wyglądą wizualnie na chińczyka ani technicznie.

-BLUETOOTH działa super można dzwonić bez żadnych problemów i zawieszania się sprzętu w dodatku wcale nie trzeba prowadzić dodatkowego głośnika do rozmów przez pół samochodu , głośnik jest wbudowany w radiu , działa bardzo dobrze rozmawiałem z paroma osobami słyszeli mnie bardzo dobrze :)

-radio fm odbiera lepiej niż na seryjnym rns mfd 2 , ludzie piszą ze jest problem z podłaczeniem anteny, fakt z radia wychodzi jedno wyjście my w golfach mamy dwie anteny, nie było problemu jak podłączylem tylką jedną i działa bardzo dobrze.

-sterowanie z kierownicy : na osiem możliwych przycisków w kierownicy nie działają tylko dwa przyciski do telefonu więc lipy nie ma :) reszta działa bez zarzutów , przyciski działają szybciej niż na seryjnym radiu .

-w dodatku do zestawu dostałem kabel do iphone + jack , wystarczy sobie poprowadzić od tyłu radia z drugiego usb i można sobię fajnie wyprowadzić taki kabelek np, (przy uchwycie na telefon) jak ktoś ma aby łatwo było ładować smartphona lub puszczać z niego muzykę :)

-takie rzeczy jak parktronic czy klimatyzację u mnie radio nie wyświetla bo : nie mam parktronica a pozatym dopiero od nowszych roczników bedzie pakazywało informację na ten temat .

- obsługa radia fajna , dotyk działa spoko lepiej niż w pioneerze avh 2400bt które wczesniej miałem w golfie 4,

-radio delikatnie za wolno wczytuje usb po jego włączeniu, a co do samego dzwieku moim zdaniem gra delikatnie gorzej niż na seryjnym rns mfd 2 ,ale to chodzi tylko i wyłącznie o bass , reszta może nawet lepiej .

-NAWIGACJA - niestety jeszcze nie sprawdzilem bo panownie zapomnieli zapakowac automapy do paczki z radiem i będzie dopiero jutro to zobaczymy :) , z tego co wiem wszyscy radzą założyc dedykowaną antene gps z zestawu zamiast seryjną z golfa ,podobno ta nasza na dachu auta słabo łapie sygnał w tym radiu ale zobaczę :)

Generalnie radio mogę smiało polecić każdemu , nie wiem jak działa rns 510 , ale to jest naprawdę spoko, w porównaniu do rns mfd 2 to jest wielka przepaść .

Zobaczymy jak zagra ze wzmaczniaczem i lepszymi głośnikami wszystko leży do zamontowania :cool:
By kamilos90 -  13 wrz 2014, 21:40
 mazowieckie
#142983
Nawigacja sprawdzona działa bardzo ,sygnał gps z anteny dołączonej w zestawie łapie odrazu :) dodam ze seryjna antena nie pasuje jednak do tego radia.... Generalnie radyjko super
By kamilos90 -  17 paź 2014, 19:32
 mazowieckie
#146864
Po ponad miesiącu korzystania z radyjka odkryłem pare wad , nie zawsze wczytuje mi usb ;/ musze wyjąc i wlożyć ponowinie nie wiem czy to moze być wina pendrivea, bluetooth nie zawsze łaączy się automatycznie z telefonem muszę wyłączyc i włączyc i dopiero działa , wkurzające jest też ze jak słucham sobie muzyki z pendrive i wyłącze radio to jak włącze to muzyka leci od początku listy a nie na tej piosence co na niej skończyłem słuchać , a na karcie sd już jest ok w tej kwesti .. ale generalnie radyjko ok
Awatar użytkownika
By cyprianmeister -  17 paź 2014, 23:06
 pomorskie
#146899
Kurcze , zrobie wam filmik jakos niedlugo z mojego PAS`a czyli Parrot Asteroid Smart, tam takich problemow nie ma , jest petarda. Ja uwazam ze na rynku bardzo brakuje temu produktowi konkurentów dlatego nie jest jeszcze idealne i jest duzo miejsca na poprawę ale wydaje mi sie ze dla tzw "power userow" czyli ogarniaczy elektroniczno programistycznych to jest i tak obecnie najlepsze rozwiazanie.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 57