Volkswagen Golf MK5

Garaż - sprzęt audio, nawigacje, radia CB
By serikus -  27 lis 2014, 15:54
 małopolskie
#152051
Jeśli chcecie poznać recenzję jakiegoś radyjka, to dajcie znać testowałem każde,(bo przecież z tego żyję) GMSa, Adayo, Pioneera, Clariona, Blaupunkta i wiem, jakie mają bolączki, a i mogę Wam załatwić w cenach o 300-400 zł taniej od rynkowych :)
By kameh1 -  15 gru 2014, 16:52
 małopolskie
#154315
Witam, przeglądając ten temat nie mam pojęcia w jaką stację multimedialną zainwestować. Posiadam ok 1500 zł i może doradzicie co wybrać. Poniżej propozycję:

http://allegro.pl/vw-skoda-seat-zenec-z ... 66317.html" onclick="window.open(this.href);return false;

http://allegro.pl/vw-skoda-seat-ze-nc20 ... 04404.html" onclick="window.open(this.href);return false;


W chwili obecnej posiadam RNS 310 ze zmieniarką, samochód do którego poszukuję stacji to VW Jetta z 2006, sterowanie z kierownicy plus MFA+. Chciał bym aby wszystko fajnie działało... Zakup planuję ok. 10 Stycznia. Jest w stanie Mnie ktoś coś doradzić? Jest szansa że zmieniarka będzie działać z którąś z tych stacji?
By kameh1 -  15 gru 2014, 17:52
 małopolskie
#154327
tomaszkowal pisze:Ostatnio przyglądałem się stacji multimedialnej V&S model na rok 2014. Kosztuje trochę więcej niż chcesz dać, ale połączenie jest plug&play i posiada wszystkie "bajery".
Masz na myśli tą stację?

http://allegro.pl/vs-vw-sharp-tft-7-cal ... 33812.html" onclick="window.open(this.href);return false;


W sumie wygląda nieźle i mógł bym dołożyć... Posiada ktoś taką i mógł by się o Niej wypowiedzieć?
Awatar użytkownika
By SZARWUS -  15 gru 2014, 19:03
 małopolskie
#154339
kameh1 pisze:
tomaszkowal pisze:Ostatnio przyglądałem się stacji multimedialnej V&S model na rok 2014. Kosztuje trochę więcej niż chcesz dać, ale połączenie jest plug&play i posiada wszystkie "bajery".
Masz na myśli tą stację?

http://allegro.pl/vs-vw-sharp-tft-7-cal ... 33812.html" onclick="window.open(this.href);return false;


W sumie wygląda nieźle i mógł bym dołożyć... Posiada ktoś taką i mógł by się o Niej wypowiedzieć?
Miałem to radio.
Wszystko było ok, ale czasem przy odpaleniu auta i szybkim wrzuceniu wstecznego odpalał się OPS mimo że go nie miałem.
Jakość dźwięku jest przyzwoita, jednak mając teraz rns'a wiem, że rns daje troszkę lepszy dźwięk. Z karty pamięci muzyka wczytuje się szybko, z pendriva też(dosłownie kilka sekund). Jakość dźwięku przy rozmowach przez mikrofon w radiu jest bardzo dobra. Navi chodziła na początku ok, dobrze łapała sygnał, jednak po kilku miesiącach coraz wolniej. Może to była wina anteny źle umiejscowionej, nie wiem. Serwis masz w Polsce, więc z ewentualnymi naprawami nie ma problemu(koszt wymiany wyświetlacza(wiem bo zbiłem :D ) to 450zł). O aktualizacjach oprogramowania stacji zapomnij. Dzwoniłem kiedyś o takową pytać, to mi powiedzieli, że stacja nie jest już produkowana i nie ma kompatybilnego oprogramowania do niej. A o podświetleniu LED zapomnij ;). To tyle z moich uwag.
By kameh1 -  15 gru 2014, 20:51
 małopolskie
#154386
SZARWUS pisze:
kameh1 pisze:
tomaszkowal pisze:Ostatnio przyglądałem się stacji multimedialnej V&S model na rok 2014. Kosztuje trochę więcej niż chcesz dać, ale połączenie jest plug&play i posiada wszystkie "bajery".
Masz na myśli tą stację?

http://allegro.pl/vs-vw-sharp-tft-7-cal ... 33812.html" onclick="window.open(this.href);return false;


W sumie wygląda nieźle i mógł bym dołożyć... Posiada ktoś taką i mógł by się o Niej wypowiedzieć?
Miałem to radio.
Wszystko było ok, ale czasem przy odpaleniu auta i szybkim wrzuceniu wstecznego odpalał się OPS mimo że go nie miałem.
Jakość dźwięku jest przyzwoita, jednak mając teraz rns'a wiem, że rns daje troszkę lepszy dźwięk. Z karty pamięci muzyka wczytuje się szybko, z pendriva też(dosłownie kilka sekund). Jakość dźwięku przy rozmowach przez mikrofon w radiu jest bardzo dobra. Navi chodziła na początku ok, dobrze łapała sygnał, jednak po kilku miesiącach coraz wolniej. Może to była wina anteny źle umiejscowionej, nie wiem. Serwis masz w Polsce, więc z ewentualnymi naprawami nie ma problemu(koszt wymiany wyświetlacza(wiem bo zbiłem :D ) to 450zł). O aktualizacjach oprogramowania stacji zapomnij. Dzwoniłem kiedyś o takową pytać, to mi powiedzieli, że stacja nie jest już produkowana i nie ma kompatybilnego oprogramowania do niej. A o podświetleniu LED zapomnij ;). To tyle z moich uwag.


Reasumując polecasz? Wiesz może czy istnieje możliwość podpięcia oryginalnej zmieniarki którą teraz posiadam w RNS 300? Ogólnie szybkość działania jest na przyzwoitym poziomie? Wiem że zadaję dużo pytań jednak nie chciał bym później żałować :cool:
Awatar użytkownika
By SZARWUS -  15 gru 2014, 22:10
 małopolskie
#154402
Kto pyta nie błądzi ;)
Szybkość działania jest ok, czasem mu się zdarza wolniej coś wczytać, lecz nie jest to nagminne. Stacja podpięta pod instalację ori radia nie chciała mi się czasem włączać(wina tej śmiesznej bramki can z zestawu). Podpiąłem pod pół zapłon i wszystko było ok.Zmieniarki raczej nie podepniesz. Powiem tak: nie polecam, ale też nie odradzam, żebyś nie miał do mnie potem pretensji :D
Ja osobiście nie kupiłbym tej stacji 2'gi raz. Sprzedałem ją. Chciałem zamiast niej sprawdzić stację GMS'a http://gms.pl/pl/_sp/137/vw_seat_skoda_ ... yo_ce4kc8/" onclick="window.open(this.href);return false; (nasz kolega serekius z forum ma je po ok 1600zł nowe z rabatem), ale wybór padł na rns'a 510(kilka zł droższy, ale jak najbardziej polecam). Między radiami jest taka różnica jak między telefonami typu iphone a chiński iphone. Wyświetlacz w V&S nie jest najlepszej jakości, nie wiem czy pamiętasz pierwsze telefony z dotykiem(mniej więcej tak to chodzi). Zależy za ile też możesz dostać tego V&S. Jak za 2100zł to nie kupuj tego. Tak szczerze, to ja tyle dałem i na początku było WOW, a potem doszedłem do wniosku, że za tą kasę można kupić coś spooooro lepszego ;)
By pagong -  23 gru 2014, 14:51
 podlaskie
#155888
a ja polecam erisina:) dziala wszystko dotyk kamerka cofania sterowanie z kiery odtwarzanie filmow w full hd. Na fisie wyswietla informacje o stacji. bluetooth dziala super z iphonem rozmowca dobrze wszystko slyszy podsumowujac polecam. Ja sprzedalem GMS ce4kc8 z którego nie bylem zadowolony, teraz jestem zadowolony nie zamienilbym na RNSA.
Awatar użytkownika
By SZARWUS -  23 gru 2014, 15:02
 małopolskie
#155891
pagong pisze:a ja polecam erisina:) dziala wszystko dotyk kamerka cofania sterowanie z kiery odtwarzanie filmow w full hd. Na fisie wyswietla informacje o stacji. bluetooth dziala super z iphonem rozmowca dobrze wszystko slyszy podsumowujac polecam. Ja sprzedalem GMS ce4kc8 z którego nie bylem zadowolony, teraz jestem zadowolony nie zamienilbym na RNSA.
Też ciekawa opcja ;)
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 57