Volkswagen Golf MK5

Garaż - sprzęt audio, nawigacje, radia CB
By Jolanda -  16 sty 2015, 13:55
 opolskie
#160997
Witam,
czy coś takiego http://allegro.pl/vw-seat-skoda-dvd-gps ... lluserscro" onclick="window.open(this.href);return false; Jest cos warte? Powiem, że cena jest zachęcająca :). Niestety jestem laikiem w tych rzeczach dlatego pytam. Poczytałem ten dział i wiem że większość za RNS stoi ale jak ktoś napisał szyba i zamek w komplecie :). Teraz mam RNS300 także chyba wszystko co kupie będzie lepsze, chyba że sie mylę.
Awatar użytkownika
By zbyńo.ko -  16 sty 2015, 14:19
 warmińsko-mazurskie
#161001
Cóż tu doradzać :unsure: kupujesz co Ci sie przyda, czy podoba i ile kasy chcesz wydać, przemyśleć czy takie chcesz, czy inne, czy może poczekać, a inne coś do Autka pomodzić za tę kasę, co na radio wydasz :unsure: Bo radio masz jakieś tam, za za tyle kasy to sporo modów można porobić :oczko: A najważniejsze żebyś był zadowolony, co kupisz :) ktoś doradzi, kupisz, OK :ok: : a z czasem dojdziesz do wniosku że po co to kupowałem i będziesz może miał do kogoś żal, że to przez jego kupiłeś, bo KTOŚ Ci podpowiedział, żeby to czy inne coś kupić.
A tak na marginesie to powinieneś zacząć w tym dziale: http://vwgolfv.pl/viewtopic.php?f=63&t=6138" onclick="window.open(this.href);return false; :naughty:
By Jolanda -  16 sty 2015, 21:26
 opolskie
#161060
szarwus b.dziękuje za odpowiedź . Wyjaśniła mi co nieco. Jak pisałem jestem cieniutki w temacie ale Moderator zbyńo.ko coś nie bardzo zrozumiał pytania. Wątek chyba wybrałem odpowiedni, żalu nie będe miał do nikogo także nie rozumiem całej odpowiedzi Która nic nie wniosła :(. Kilka razy zadałem już pytanie na forum i jakoś Amin Mettenoos potrafił odpowiedziec i poradzić bez zbędnych uwag o żalu. ale dosyć. Szarwus jeśli miałbyś coś godnego polecenia do 1.5 tyś bardzo proszę o informacje (piszesz że masz część przetestowanych :). Poczytam i odpiszę jak mi ban minie :) :oops:
By kamilecki -  06 mar 2015, 22:18
 małopolskie
#169130
Witam,
Ostatnio kupiłem brackiemu na urodziny takie cudo,
http://www.allegro.pl/ShowItem2.php?item=5064750786
Muszę powiedziec, że radio wymiata, działa multifunkcja, kamera cofania i linie skrętne, bluetooth, FIS, AutoMapa, itd.. zamontowane w AlteaXL '07
Mam porównanie z moim RCD510 i wniosek jeden, zamiast kompletować 10 modułów żeby mieć wszystkie funkcje, kupię takie samo dla siebie:-)

Pozdrawiam, Kamil
By lagocky -  31 mar 2015, 0:33
 śląskie
#172076
Panowie od tygodnia jestem szczęśliwym posiadaczem Golfa Mk 5 z 2004 roku
Seryjnie mam zamontowane radio rcd 300, chciałbym wymienić je na ADAYO CE4KC8 na internecie jest wiele opinii dobrych i złych.
Czy ktoś z forumowiczów jest posiadaczem takowej stacji ? Jakieś opinie ? Czy może polecacie coś innego do max 3000 zł.
Zależy mi na możliwości wgrywania różnych map.
By pagong -  31 mar 2015, 12:17
 podlaskie
#172123
nie polecam mialem ten model
http://forum.vw-passat.pl/archive/index ... 42677.html
tu masz zarowno moje postrzezenia jak i innego kolegi z forum
przez te kilka lat przestudiowałem 2 stacje pioneera, kenwood 520vbt,adayo oraz erisina i z tych wszystkich pioneer byl najlepszy aczkolwiek nie byly to radia po canie wiec nie bylo wspolpracy pelnej z autem. od lutego tego roku mam rns510 i naprawde polecam pelna wspolpraca z fis, pelna wspolpraca z multikierownica, dolozony mam takze modul bluetooth jakosc rozmowy wieksza niz w chinczykach (choc niestety trzeba dodatkowo doplacic) jesli jednak bys rozwazal czy adayo czy erisin to proponuje adayo choc w adayo dopiero od 2008 roku dziala w pelni multi keirownica - temat nie do przeskoczenia w starszych pojazdach. Natomaist zarowno w erisinie jak i adayo byl problem z odbiorem stacji radiowych - o ile w adayo dalo sie troche polepszyc tak w erisinie zaden wzmacniacz nie pomogl ogolnie nie polecam chinczykow - ze swojej strony chcialem unikac ori stacji ze wzgledu ze wieksze koszta ale gdybym od poczatku sie zdecydowal to nie ponioslbym kosztow z zakupem i odpsrzedaza chinczykow. :)

w razie pytan pisz smialo:)
By lagocky -  31 mar 2015, 17:46
 śląskie
#172170
dzięki za odpowiedź :)
rozumiem że głownie na nie przez to że nie współpracuje z canem ?
u mnie w Golfie nie ma multi kierownicy ani wyświetlacza przy zegarach więc jako tako mi to nie przeszkadza.
Też myślę nad rns510 ale nie ma na niego auto mapy to główny powód, drugi nie wiem jak wygląda sprawa z usb itp itd filmy,mp3.
Mam do kupienia adeyo wraz z montażem i auto mapą za 1900 zł. ?
Chyba że kolega poleci coś innego mój max to 2500 zł.

Czy ta ewentualnie podejdzie do mojego Golfa ?
http://olx.pl/oferta/rns-510-led-hdd-pl ... ed2e0092e7
By pagong -  01 kwie 2015, 10:48
 podlaskie
#172254
podejsc podjedzie tylko nie wiem czy nie czeka wymiana gateway na wyzszy zeby nie rozladowywal akumulatora. U mnie w passacie musialem wlasnie wymienic gateway i nie rozlaadowuje. 2500 to duzy budzet na allegro wszedzie kusza sprzety made in china ktore maja w sobie wszystko jednak osobiscie nie polecam co do automapy powiem ci tak mialem w erisinie i w adayo automape i nie zawsze chodzilo to ok w 2 stacjach wieszalo sie pomimo ze bylo odpowiednio zainstalowane znacznie lepiej dziala moja stara podreczna majaca 8 lat podreczna nawgiacja siemensa;) jesli jednak jestes "napalony" na chinskie sprzety to moge ci dac namiary na erisina gdzie bezposrednio kupic od producenta. majac 2500zl mozesz kupic rnsa wymienic gatewaya, dokupic bluetooth i na pewno bedziesz zadowolony z zakupu. Najbardziej w tych chinskich stacjach wnerwial mnie zly odbior stacji radiowych w adayo jako tako cos odbieralo ale erisin to tylko lokalne Białostockie odbieral i to nie wszedzie w miescie - nie pomogl wzmacniacz antenowy ani seperator. jak bedziesz mial wiecej pytan pisz na pw;)

Za ADAYO osobiscie nie dalbym wiecej niz 1200zł z montazem, który jest banalny do zrobienia

a odnosnie modow to uzaleznia wstawisz fajna stacje rns510 pozniej sie nakrecisz na pelny fis i kierownice multifunkcyjna:) ja to wszystko dostawiłem w passacie a teraz bede dokladal parktronic fabryczny z ops:) ktory super wspolpracuje z rns510. odnosnie automapy widzialem na youtube ze koles dokupil tuner tv do rnsa 510 i pozniej dogral automape i z poziomu rns510 byla automapa. odnosnie twojego pytania o usb nie ma rns usb gniazda jest mozliwosc dokupienia modulu choc to zbedne wersja ledowa ma wbudowany dysk 40gb na ktory mozesz muzyke wgrywac lub wsadzic karte sd i tez muzyke odtwarzac takze pendrive jest zbedny moim zdaniem
By lagocky -  01 kwie 2015, 17:19
 śląskie
#172287
mam do kupienia rns 510R za 1900 zł. ?
Brać czy ktoś jest w stanie ogarnąć te adeyo w małych pieniądzach ?
Jeszcze pytanko jak bym brał tego rnsa to czy jest możliwość podpięcia przez bt iphona 5s ?
czy ktoś ze śląska pomorze z montażem plus getway ?
  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 57