Volkswagen Golf MK5

Garaż - sprzęt audio, nawigacje, radia CB
Awatar użytkownika
By krz_p -  02 cze 2011, 13:30
 wielkopolskie
#45301
można ustawić aby wyświetlały się dowolne POI z listy
jest to chyba do ustawienia przyciskami na prawo od mapy, jak jest ona wyświetlona
Awatar użytkownika
By BRUNO55 -  02 cze 2011, 16:59
 kujawsko-pomorskie
#45307
Wziąłem dzisiaj instrukcję do ręki i krok po kroku próbowałem to ustawić jednak nie widzę u siebie tych funkcji które można użyć.
Chodzi tu o takie dwa kwadraciki zachodzące na siebie. Nigdzie tego nie ma. Każdy pisze o tym że gdzieś tam trzeba ustawić a mi chodzi właśnie o to gdzie się to ustawia.
Awatar użytkownika
By krz_p -  02 cze 2011, 17:45
 wielkopolskie
#45309
to się ustawia trzecim (chyba) przyciskiem od góry, z tych po prawej
wchodzisz i jest cała lista POI
zaznaczasz, te które chcesz mieć wyświetlane i włala

jutro jeszcze dokładnie w czasie jazdy sprawdzę
Awatar użytkownika
By BRUNO55 -  02 cze 2011, 20:49
 kujawsko-pomorskie
#45323
krz_p pisze:to się ustawia trzecim (chyba) przyciskiem od góry, z tych po prawej
wchodzisz i jest cała lista POI
zaznaczasz, te które chcesz mieć wyświetlane i włala

jutro jeszcze dokładnie w czasie jazdy sprawdzę
Z góry dzięki. Będę wdzięczny.
Awatar użytkownika
By BRUNO55 -  03 cze 2011, 11:42
 kujawsko-pomorskie
#45339
Sytuacja z ustawieniem wyświetlania POI opanowana. Dla wiedzy innych użytkowników podaję jak można wejść w ustawienia co do końca nie jest zgodne z instrukcja :
- w trakcie wyświetlania mapy naciska się klawisz pod kompasem z prawej strony
- następnie po lewej stronie jest opcja treść mapy ( czwarty klawisz od góry )
- po naciśnięciu ukazuje się lista POI do zaznaczenia.
By Mistrz -  11 lip 2011, 16:50
 -------
#47260
Mam problem z mapami: wgrałem sw30 potem unlocka a mapa V7 dalej nie chce mi chodzić :(
prędkość nagrywania 1x płyta Verbatim DVD - DL
po jakimś czasie odczytuje płytę ale na ekranie widnieje tylko czerwona kropka i nic więcej.
Nie można nawet wyszukać żadnego miasta - wiecie co może być granie?
Awatar użytkownika
By krz_p -  12 lip 2011, 8:35
 wielkopolskie
#47280
Mistrz poszukaj V8
jest dostępna razem z taki sprytnym plikiem z danymi do nagrywania, wtedy idzie wszystko bezproblemowo
By Mistrz -  16 sie 2011, 14:54
 -------
#48630
Gdzie dowiedziałeś się o tych ,,danych" do nagrywarki?
Przejrzałem forum passata i nigdzie nie ma o tym mowy - tylko wszyscy piszą o tym unlocku - którego już zrobiłem i dalej nie chce mi to ryrać :(
Awatar użytkownika
By krz_p -  17 sie 2011, 12:11
 wielkopolskie
#48653
Mistrz pisze:Gdzie dowiedziałeś się o tych ,,danych" do nagrywarki?
było razem z mapą
Awatar użytkownika
By BRUNO55 -  04 gru 2011, 9:46
 kujawsko-pomorskie
#55851
Ostatnio pojawił mi się problem z komunikatami głosowymi w nawigacji MFD2 DVD. Nawigacja była odblokowana posiadała polskie menu i polskie komunikaty głosowe oraz pracowała z mapą V8. Wszystko było OK do momentu kiedy wymieniłem licznik na 1/2 FIS uruchomiłem komputer i tempomat. W trakcie adaptacji licznika ustawiłem język na angielski ( nie pamiętam jaki był poprzednio ). Jak wiadomo w 1/2 FIS ustawienie języka jest potrzebne tylko do wyświetlania komunikatu "Speed Limit". Od tego momentu nawigacja straciła głos. W ustawieniach nawigacji nie mam dostępu do ustawienia języka angielskiego ( metrycznego) tylko jest na stałe amerykański ( metryczny). Czy wie ktoś co można z tym fantem zrobić. Nigdzie na ten temat nie mogę nic znajduję. Czy przypadkiem nie trzeba włożyć płyty z unlockem ?
Proszę o porady, podpowiedzi i pomoc.


No widzę że chyba nikt nie miał takiego problemu z Navi :( :(
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 22