Volkswagen Golf MK5

Garaż - sprzęt audio, nawigacje, radia CB
Awatar użytkownika
By BRUNO55 -  10 gru 2011, 12:50
 kujawsko-pomorskie
#56482
Trudno mi było się przekonać do samodzielnej zmiany softu ale się zdecydowałem i dzisiaj to zrobiłem.
Cała operacja przebiegła bez najmniejszego problemu i w tej chwili mam najnowszy soft z polskim menu oraz co najważniejsze polskie komunikaty głosowe. Wszystko działa super nawet stwierdziłem że sama nawigacja jak by działała szybciej i sprawniej. :D :D :D
Zdjęcie nawigacji przed zmianą softu
Obrazek
Zdjęcie nowego softu
Obrazek
Dodatkowo załączam gniazda MFD2 DVD - może się komuś przyda.
Obrazek
By Pidzers -  11 gru 2011, 20:10
 dolnośląskie
#56632
aktualnie mam mfd2 dvd i mfa+ jak ustawić kodowanie(?) żeby mieć cały czas kompas na górze po lewej w mfa?
Obrazek
Awatar użytkownika
By BRUNO55 -  29 sty 2012, 15:37
 kujawsko-pomorskie
#61039
A czy może komuś się udało ściągnąć V9 ?. Ja systematycznie przeglądam net i na razie nic. :mrgreen:

Dopisano dnia 2012 -02-11.
Na chomiku pojawiła się mapa V9 - mam już ściągniętą i niebawem wypalam, :D

Dodano dnia 2012-02-13

No i stało się. Mapy ruszyły. Zarówno ta tylko z POLSKĄ nagrana na zwykłej DVD-R jak i całej EUROPY nagranej na DVD-R DL. Oczywiście wymieniłem pliki voice w obydwu i lektor polski jest. :P :P
Teraz pozostało tylko przetestować na trasie różnice pomiędzy V8 i V9
Awatar użytkownika
By BRUNO55 -  30 mar 2012, 16:43
 kujawsko-pomorskie
#67568
Pidzers pisze:aktualnie mam mfd2 dvd i mfa+ jak ustawić kodowanie(?) żeby mieć cały czas kompas na górze po lewej w mfa?
Też jestem tym zainteresowany ale coś mi się wydaje że trzeba mieć ten moduł co pokazuje maluszek http://furmanka.blogspot.com/2008/02/mk ... uster.html" onclick="window.open(this.href);return false;" onclick="window.open(this.href);return false;.
Tylko z drugiej strony patrząc to u mnie nigdy się kompas tak nie wyświetla jak na tym zdjęciu u Ciebie więc chyba ten moduł masz i wystarczy tylko zamknąć menu MFA+ i kompas będzie wyświetlany pod warunkiem że nawigacja będzie uruchomiona..
By Pidzers -  04 kwie 2012, 21:31
 dolnośląskie
#68310
Jako, że temat mfd2 dvd- pytanie. To mam pytanie odnośnie podpięcia mp4 do navi.. Dokładniej posiadam ipoda touch 4g oraz iphone i denerwuje mnie to, że nie mam jak podłączyć swojej muzyki z odtwarzacza.
Kolega z forum miał na sprzedaż adapter ale sprawdzał na mfd2 i nie działa :/ Jest coś fabrycznego by była możliwość podpięcia bez zbędnej rzeźby i oczywiście, żeby na jakości nie traciło?
By Krystek. -  17 sie 2012, 21:14
 łódzkie
#79746
jak w temacie mam nagraną mapę V8 po odpaleniu samochodu navi dziala poprawnie. Niestety mam wrażenie że jak wszystko się nagrzeje po ok godzinie jazdy nawigacja się wiesza, przestaje działać, wyświetla się komunikat błąd DVD lub br DVD. Myślałem że to wina płyty ale po wypaleniu nowej jest to samo. Doradźcie proszę co to może być może trzeba rozebrać przeczyścić
Awatar użytkownika
By Rafit -  09 lis 2012, 19:08
 pomorskie
#86604
Miałem taki objaw przy lekko porysowanej płycie. Jak się navi nagrzewała to miała problem z jej odczytem. Wypaliłem świeżą płytę i problem zniknął.
By mlody1983 -  18 lis 2012, 13:27
 -------
#87149
Witam.Wie ktos moze jak zmienic jezyk na polski tanim kosztem a nie jechac do Aso? Z gory wielkie dzieki
By golfer_1984 -  18 lis 2012, 13:30
 podkarpackie
#87150
wystarczy ściągnać plik z softem, wgrać na płytkę i zainstalować w navi, wszystko jest w tym dziale, sam to przechodziłem
By mlody1983 -  18 lis 2012, 13:32
 -------
#87151
Kurde kiedys to widziałem ale teraz szukam i nie moge znalezc lub sa jakies problemy z odtworzeniem linkow...
  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 22