Volkswagen Golf MK5

Garaż - sprzęt audio, nawigacje, radia CB
By rondell -  30 mar 2011, 20:43
 zachodniopomorskie
#40817
Witam!
Nie chce zakładać osobnego tematu. Mam możliwość kupna MFD2 w przystępnej cenie. Moje auto jest z 2006r. Czy są jakieś problemy z montażem, występują jakieś ciekawostki w postaci np. uciekającego prądu, brakującej przejściówki itp? Nie posiadam anteny GPS, auto kupiłem z radem Delphi-Grundig CL 2300.
I jeszcze jedno pytanko - czy podłączę później pod to radio wzmacniacz? Z poprzedniego auta został mi wzmacniacz 4-kanałowy. Zamierzam za jakiś czas włożyć sobie zestaw dwu- lub trój-drożny w przednie drzwi, subwoofer do tyłu i może jeszcze współosiowe dwu-drożne głośniki w tylne drzwi.
By Pidzers -  30 mar 2011, 21:48
 dolnośląskie
#40821
rondell pisze:Witam!
Nie chce zakładać osobnego tematu. Mam możliwość kupna MFD2 w przystępnej cenie. Moje auto jest z 2006r. Czy są jakieś problemy z montażem, występują jakieś ciekawostki w postaci np. uciekającego prądu, brakującej przejściówki itp? Nie posiadam anteny GPS, auto kupiłem z radem Delphi-Grundig CL 2300.
I jeszcze jedno pytanko - czy podłączę później pod to radio wzmacniacz? Z poprzedniego auta został mi wzmacniacz 4-kanałowy. Zamierzam za jakiś czas włożyć sobie zestaw dwu- lub trój-drożny w przednie drzwi, subwoofer do tyłu i może jeszcze współosiowe dwu-drożne głośniki w tylne drzwi.
Podpięcie plug&play
Nie ma ciekawostek z uciekającym prądem pod warunkiem, że radyjko 100% sprawne ;)
Antenka 30-40zł, lub rekinek na dach 100-150zł
Są adapterki do podpięcia wzmaka

Soft, mapy PL, menu PL powszechnie dostępne, można bezproblemu wgrać, w razie czego służe pomocą ;)
By asterix_007 -  05 kwie 2011, 20:55
 -------
#41129
dzis zamontowałem mfd2 dvd wersję C. auto jest z roku 2008 ( koncowka roku). mam do was pytanie. jak jest wlozona plyta w napedzie ( to akurat sprawdzalem przy plycie z navi) to po otworzeniu auta slychac jak naped miesza plyte. czy to jest normalne??
czy jest mozliwe aby mfd2 dvd wer C pobierala prąd? auto z konca 08r ( w VIN rok 2009)

dzieki za odp
By Pidzers -  05 kwie 2011, 23:00
 dolnośląskie
#41140
Tez mam tą dvd ver. C - nie kradnie prądu, aczkolwiek też zaobserwowałem takie zjawisko, które cichnie po paru min jak radio nie ma rozruchu :)
By Krystek. -  06 kwie 2011, 8:14
 łódzkie
#41153
wczoraj walczyłem z aktualizacja mapy na V7 próbowałem wgrać nowego softa i unlocka - pobrane z navi-forum.pl soft chyba się wgrał bo trwało to 50 min ale unlock chyba nie. Pojawiają mi się na chwilke 2 paski postępu instalacji wręcz migną nie dojdą do końca i pojawia sie komunikat o niewłaściwej płycie i tak się zapętla. Mam już nagraną mapę V7 wrong DVD :(
Awatar użytkownika
By krz_p -  06 kwie 2011, 8:34
 wielkopolskie
#41156
unlock'a wystarczy nagrać na byle jaką płytę CD
wszystko, włącznie z mapą ściągałem z linków w temacie na elektrodzie i poszło bezproblemowo
By Pidzers -  06 kwie 2011, 8:36
 dolnośląskie
#41157
Ale mapy już nie na byle jaką ;d Nagrałem na shit nie poszlo, potem na Verbatim'a z prędkością x2.4 nie poszło, potem na verbatima z x4 i śmiga :D
By Krystek. -  12 kwie 2011, 20:41
 łódzkie
#41769
odgrzeje kotleta :D po kilku wypaleniach na różnych nagrywarkach mapa poszła :D nawet jest polski głos kobiety 8) ale nie było polskiego menu - zasysane z forum-navi.pl po wgraniu polskiego menu z cytowanego forum nie widzi mi znowu płyty z mapą. Będę musiał znowu wgrać pewnie firmware sw030 ale to nie ma polskiego menu :(
Awatar użytkownika
By krz_p -  13 kwie 2011, 14:15
 wielkopolskie
#41815
przecież jest firmware sw030 z pl menu, poszukaj np. na elektrodzie bo tam na bank były linki

EDIT
musisz na nowo wgrać unlock'a
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 22