Volkswagen Golf MK5

Garaż - sprzęt audio, nawigacje, radia CB
By darjar -  25 mar 2018, 21:37
 lubelskie
#263248
Potwierdzam działają CD ale jedynie pliki audio. Mam podpięty kabel aux ale dźwięk z telefonu jest padaka po prostu. Nie wiem dlaczego. Nie dałem także rady sam podziałać z płytą do nawigacji niestety po całym dniu prób i nagrań poddałem się niestety. Jest na forum może ktoś z Lublina bądź okolic kto by wspomógł mnie w tym temacie. Będę wdzięczny :burp:

Dodano po 1 minucie 43 sekundach:
mój e-mail [email protected]. Pozdrawiam
By kamil90 -  20 maja 2018, 10:54
 małopolskie
#264970
Potrzebuję pomocy! Zakupilem Golfa V i mam w nim radio MfD2 końcówka C ze srebnymi przyciskami. Nie posiadam zmieniarki jedynie samo radio. Gdy wkładam nagrane przeze mnie płyty które wcześniej grały w BMW to tu wgl nie chcą, a działają tylko oryginalne.
Płyty nagrywane cd burner i prędkość max 10x jako audio cd.
Mogę prosić o radę?
Awatar użytkownika
By cynik606 -  26 lip 2018, 21:31
 wielkopolskie
#267010
Manios pisze:Pytasz czy są aktualne? Czy masz na myśli czas przyszły?
Bo w tym roku kupiłem jeszcze aktualną.
Chodzi mi o przyszłość. Zastanawiam się nad zmianą wersji CD na DVD, bo mapy DX straciły wsparcie w 2014.
By Lulek -  04 lut 2019, 19:51
 kujawsko-pomorskie
#271571
Witam was! Mam wersję MFD CD i chciałbym podłączyć jakoś odpowiednio telefon z radiem. Czy przez moduł bluetooth będę mógł też puszczać muzykę? Czy służyć on będzie jedynie do rozmów? Jeśli jest opcja muzyki, to jaki moduł wybrać? A jeśli nie.. Muszę rozglądać się za jakimś ciekawym radiem 2 DIN. :)
Awatar użytkownika
By tomcio666 -  14 lut 2019, 19:37
 dolnośląskie
#271782
Mi się dzisiaj udało sparować mojego złomka LG K10 2017 z bluetoothem, mam multifunkcję i moduł bluetooth 1K8 035 730 .
Jak mam włączonego neta w komórce to po naciśnieciu dwa razy słuchawki na kierownicy włącza sie asystent Googla i pyta co chcesz robić. Ja ustawiłem domyślnie muzę z You..be'a i jak mu sie każe to odtwarza przez głośniki :ok: .
Obrazek
Obrazek
Po włączeniu , sparowaniu i nacisnięciu guzika słuchawki przy wyłączonym radiu jest taki widok
Obrazek
Podczas rozmowy mam to przy włączonym radiu
Obrazek.
Słuchawką na kierze mozna odbierać połączenia i kończyć.
Przy odtwarzaniu z You..be'a na MFD jest tak
Obrazek
A i jeszcze jedno, bluetooth jest widoczny po włączeniu zapłonu przez około 5 minut, sprawdzałem z VCDSem i podczas podłączenia kabla nie ma możliwości połączenia - sparowania komórki z bluetoothem.
Tyle z moich obserwacji, może komuś się przyda...

Dodano po 4 minutach 33 sekundach:
Zapomniałem dodać, że muzy z pamięci komórki mój moduł nie "puszcza " i że nie mam zadnego adaptera tylko sam uchwyt do telefonu
Obrazek

Dodano po 1 dniu 18 godzinach 16 minutach 23 sekundach:
P.S.
Dziś odkryłem, że muza z karty SD w komórce też idzie :yes: .
Nie wiem może się coś odkorkowało ? :tooth:
Awatar użytkownika
By tomcio666 -  04 mar 2019, 20:50
 dolnośląskie
#272291
tomcio666 pisze:
16 lut 2019, 13:58
Mi się dzisiaj udało sparować mojego złomka LG K10 2017 z bluetoothem, mam multifunkcję i moduł bluetooth 1K8 035 730 .
Jak mam włączonego neta w komórce to po naciśnieciu dwa razy słuchawki na kierownicy włącza sie asystent Googla i pyta co chcesz robić. Ja ustawiłem domyślnie muzę z You..be'a i jak mu sie każe to odtwarza przez głośniki :ok: .
Obrazek
Obrazek
Po włączeniu , sparowaniu i nacisnięciu guzika słuchawki przy wyłączonym radiu jest taki widok
Obrazek
Podczas rozmowy mam to przy włączonym radiu
Obrazek.
Słuchawką na kierze mozna odbierać połączenia i kończyć.
Przy odtwarzaniu z You..be'a na MFD jest tak
Obrazek
A i jeszcze jedno, bluetooth jest widoczny po włączeniu zapłonu przez około 5 minut, sprawdzałem z VCDSem i podczas podłączenia kabla nie ma możliwości połączenia - sparowania komórki z bluetoothem.
Tyle z moich obserwacji, może komuś się przyda...

Dodano po 4 minutach 33 sekundach:
Zapomniałem dodać, że muzy z pamięci komórki mój moduł nie "puszcza " i że nie mam zadnego adaptera tylko sam uchwyt do telefonu
Obrazek

Dodano po 1 dniu 18 godzinach 16 minutach 23 sekundach:
P.S.
Dziś odkryłem, że muza z karty SD w komórce też idzie :yes: .
Nie wiem może się coś odkorkowało ? :tooth:
Dla zainteresowanych umarł mój LG K10 i nabyłem dzisiaj , drogą kupna , Huawei Mate 20 Lite...też się połączył.
Wiem bOGDAN, nie na temat, ale tylko uzupełniam :tooth:
By Plutnik -  16 sty 2020, 0:21
 lubuskie
#279538
Witam wszystkich.
Zwracam się z pytaniem, czy ma ktoś może obraz z płyty do takiej NAVI?
Będę wdzięczny za odpowiedzi.
Dzięki.
Obrazek
  • 1
  • 18
  • 19
  • 20
  • 21
  • 22