Volkswagen Golf MK5

Garaż - sprzęt audio, nawigacje, radia CB
By augustyniak -  18 paź 2008, 16:22
 -------
#12685
witam,

wie ktos gdzie mozna sciagnac mapy do mfd2 dvd?
wystarczy polska ale europa tez mile widziana.

pozdro
Awatar użytkownika
By krz_p -  18 paź 2008, 16:52
 wielkopolskie
#12686
nigdzie

pozostaje allegro

nie ma mapy jedynie dla Polski, jest ca³a Europa
By augustyniak -  18 paź 2008, 17:14
 -------
#12688
moze byc ale czy mozna to sciagnac?
skoro ludzie maja kopie to chyba mozna
to puscic w siec
Awatar użytkownika
By krz_p -  19 paź 2008, 19:32
 wielkopolskie
#12698
augustyniak pisze:moze byc ale czy mozna to sciagnac?
skoro ludzie maja kopie to chyba mozna
to puscic w siec
nikt z handluj±cych nie zepsuje sobie interesu puszczaj±c mapê w sieæ

BTW. uda³o mi siê kupiæ najnowsz± mapê V5 za 340 z³, wiêc mo¿na to prze¿yæ, jak kupujesz navi na allegro to mapa jest zazwyczaj w komplecie
Awatar użytkownika
By kamil 8000 -  24 paź 2008, 19:46
 -------
#12768
krz_p pisze:
augustyniak pisze:moze byc ale czy mozna to sciagnac?
skoro ludzie maja kopie to chyba mozna
to puscic w siec
nikt z handluj±cych nie zepsuje sobie interesu puszczaj±c mapê w sieæ

BTW. uda³o mi siê kupiæ najnowsz± mapê V5 za 340 z³, wiêc mo¿na to prze¿yæ, jak kupujesz navi na allegro to mapa jest zazwyczaj w komplecie
a powiec czy mapy s± dok³adne w V5 ??? bo ja na dzi¶ mam v3 europe wiec polska jest bardzo uboga hahahah warto wybyliæ 400z³ ????????? napisz swoj± opinie
Awatar użytkownika
By krz_p -  25 paź 2008, 8:54
 wielkopolskie
#12772
kamil 8000 pisze:
krz_p pisze:
augustyniak pisze:moze byc ale czy mozna to sciagnac?
skoro ludzie maja kopie to chyba mozna
to puscic w siec
nikt z handluj±cych nie zepsuje sobie interesu puszczaj±c mapê w sieæ

BTW. uda³o mi siê kupiæ najnowsz± mapê V5 za 340 z³, wiêc mo¿na to prze¿yæ, jak kupujesz navi na allegro to mapa jest zazwyczaj w komplecie
a powiec czy mapy s± dok³adne w V5 ??? bo ja na dzi¶ mam v3 europe wiec polska jest bardzo uboga hahahah warto wybuliæ 400z³ ????????? napisz swoj± opinie
czy warto to musisz sam zadecydowaæ, w koñcu to ty bêdziesz za mapê p³aci³
wg. mnie warto, jest du¿o lepsza ni¿ V3, mniejsze miejscowo¶ci s± na mapie a wcze¶niej by³a tylko przechodz±ca przez dan± miejscowo¶æ droga krajowa, pojawi³o siê te¿ wiêcej dróg ni¿szej kategorii,
Awatar użytkownika
By nemesis -  06 gru 2009, 18:52
 -------
#19103
czy ktos już testował najnowsza mapę V7 do mfd 2 dvd ?? juz jest na allegro i nie wiem czy warto sie w nią ładować ponoć jest rewelacja ale wole to usłyszec od kupujących a nie od sprzedających :)
Awatar użytkownika
By krz_p -  06 gru 2009, 19:53
 wielkopolskie
#19106
mam starą już V4 i w stosunku do V3 jest duża różnica, nowsze wersje muszą być jeszcze lepsze
jeśli masz V5 lub V6 to myślę, że warto poczekać aż trochę stanieje
Awatar użytkownika
By nemesis -  21 gru 2009, 15:05
 -------
#19668
dobra Panowie dla potomnych ogłaszam ,że mapa V7 DVD do mfd 2 dvd jest super sa nawet nr domów i PL lekotr
polecam jak by ktos sie wachał :)
By winek -  04 lut 2010, 8:29
 -------
#21452
Witam jeszcze raz. Mam problem z wyświetlaczem MFD miejscami jest zaciemniony, wygląda to tak jakby były na nim zacieki takie ciemniejsze smugi. Po dłuższym postoju jak wsiądę do samochodu to świeci idealnie ale jak odpalę silnik to szwankuje i w czasie jazdy czasami załapie ale tylko na chwilę i znowu to samo. Dzwoniłem do serwisu i powiedzieli, że trzeba wymienić cała tablicę ze wszystkimi zegarami - koszt 1950 zł.
Czy ktoś z Was spotkał się z takim przypadkiem i czy można coś na poradzić i czy w serwisie nie zciemniają?
Proszę o radę i z góry dziękuję za każdą radę. Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
By team-am -  15 maja 2010, 14:21
 łódzkie
#25230
Witam, posiadam navi MFG2 wersja A. Od pewnego czasu mam problem z czytaniem płyt audio i mapy. Początkowo sporadycznie przerywało muzykę, z czasem wyświetlał sie CD Error a teraz No CD. Kupiłem płyte czyszczaca naped, pomogło tylko tyle ze teraz nie wyswietla sie zaden z w/w napisów ale muzyki tez nie czyta.
Czy miał ktos podobny problem? Mozna navi rozebrac na stole i dokladnie wyczyścić laser ew. wymienić to co niedomaga :?:

Pozdr
Awatar użytkownika
By krz_p -  10 sty 2011, 10:30
 wielkopolskie
#35080
właśnie ściągam sobie najnowszą mapę V7 z navi-forum, mają tam wszystkie najnowsze mapy do navi z VAG-ów
do tego jeszcze unlocka aby czytał nagrywane płyty

robił już ktoś tego unlocka? mam obawy czy nie uszkodzę sobie nawigacji
Awatar użytkownika
By BRUNO55 -  22 mar 2011, 18:29
 kujawsko-pomorskie
#40289
Czy w MFD2 DVD po wyłączeniu urządzenia powinna migać dioda secirite nad prawym pokrętłem tak jak ma to miejsce w MFD2 DX co zauważyłem u znajomego ? Czy te wersje już tego nie mają ?
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 22