Volkswagen Golf MK5

Garaż - sprzęt audio, nawigacje, radia CB
By matius71 -  19 mar 2017, 17:47
 mazowieckie
#249103
Witam,

Podłączyłem wejście aux pod radio jednak po podpięciu telefonu dźwięk jest jakby bez basu, taki płytki.

Czy może mi ktoś podać zdjęcie jak powinny być podpięte kable pod piny od strony kostki AUX i jak powinny być podpięte pod radio, niby wszystko sprawdzałem ale chce mieć pewność że na 100% wszystko jest ok.

Z kostki AUX wychodzą trzy kable Kanał Lewy, Prawy i uziemienie. Jeden pin jest pusty.

Prosiłbym też o zdjęcie kostki (tej dużej) od radia bo, nie jestem pierwszym właścicielem i może ktoś tam grzebał, może coś jest zamienione miejscami, sam już nie wiem gdzie może być problem.

Pozdrawiam
By MatusPL -  23 kwie 2017, 15:47
 mazowieckie
#250952
Witam,

Posiadam radio MFD2 CD , zakupiłem pod te radio kamerę cofania w ramce od tablicy rejestracyjnej.
Napotkałem pierwszy problem bo nie zauważyłem,że nie ma zwykłego podłączenia pod video a radio obsługuje AV1.

Właśnie zakupiłem kostkę AUX IN:
http://allegro.pl/show_item.php?item=56 ... RmYTA2MA==

Chce pobawić się pinami i popróbować zrobić to takim tańszym kosztem - da radę?
Nie chciałbym kupować modułu video za 400zł, już kupiłem do niego zmieniarkę za 250 :) więc jak mam jeszcze kupić video za 400 zł to lepiej dozbierać i kupić inne radio z takimi już wbudowanymi funkcjami :)
By lisek -  17 sty 2018, 0:04
 wielkopolskie
#261083
wojtek-e30 pisze:
16 sty 2018, 22:25
A dlaczego ma nie działać ?
Bo mi nie działa , gdzie byłem bardzo zdziwiony . Natomiast doszły mnie słuchy, że w niektórych modelach tego typu radia nie odtworzy muzyk z płyt bo są one tylko do nawigacji :/
  • 1
  • 18
  • 19
  • 20
  • 21
  • 22