Volkswagen Golf MK5

Garaż - sprzęt audio, nawigacje, radia CB
By adek -  20 gru 2015, 14:55
 łódzkie
#206106
Wie ktoś jak podłączana jest fabryczna zmieniarka w zestawie MFD2 + zmieniarka w schowku ? Jakoś w kostce ISO ? Zmieniłem radio i zmieniarka nie ma zasilania, a chciałbym tylko wyjąć z niej płyty i wyjąć ją z auta. I drugie pytanie przy okazji - czym można ją zastąpić? Jakiś schowek, zaślepka?
Awatar użytkownika
By cynik606 -  20 gru 2015, 15:58
 wielkopolskie
#206112
adek pisze:Wie ktoś jak podłączana jest fabryczna zmieniarka w zestawie MFD2 + zmieniarka w schowku ? Jakoś w kostce ISO ? Zmieniłem radio i zmieniarka nie ma zasilania, a chciałbym tylko wyjąć z niej płyty i wyjąć ją z auta. I drugie pytanie przy okazji - czym można ją zastąpić? Jakiś schowek, zaślepka?
Tu masz fotkę:
Obrazek

Zmieniarka to ta niebieska.
Zasilanie ma na pinie 4:
Kod: Zaznacz cały
4 - CD changer, voltage supply, positive, terminal 30
By KR!S -  20 gru 2015, 18:57
 podkarpackie
#206145
A jeśli mam podpiętą zmieniarkę cyfrową to jak podłączyć wzmacniacz. Jest jakaś przejściówka ale czy ona nie wchodzi wlaśnie w kostke gdzie jest zmieniarka cyfrowa?
Awatar użytkownika
By cynik606 -  20 gru 2015, 19:17
 wielkopolskie
#206147
KR!S pisze:A jeśli mam podpiętą zmieniarkę cyfrową to jak podłączyć wzmacniacz. Jest jakaś przejściówka ale czy ona nie wchodzi wlaśnie w kostke gdzie jest zmieniarka cyfrowa?
Ta zielona ma więcej funkcji niż Bluetooth. Jest tam również wejście aux oraz "pre-amplifier" czyli "przedwzmacniacz".

12-pin multi-pin connector 5 for telephone signals and pre-amplifier output signals
1 - External audio input, left
2 - External audio input, earth
3 - Line out, left
4 - Vacant
5 - Voice output LF, positive
6 - Telephone audio input signal, negative
7 - External audio input, right
8 - Line out, earth
9 - Line out, right
10 - Vacant
11 - Voice output LF, negative
12 - Telephone audio input signal, positive
By adek -  29 gru 2015, 10:53
 łódzkie
#207246
cynik606 pisze:Pytanie do posiadaczy MFD2 CD i oryginalnej zmieniarki.
Czy płyta z mapami musi być w głównym napędzie czy może być w zmieniarce?
Musi być z napędzie stacji, płyta w zmieniarce nie będzie odczytana a radio dalej pokaże brak navi dvd.
Awatar użytkownika
By cynik606 -  29 gru 2015, 12:34
 wielkopolskie
#207260
adek pisze:
cynik606 pisze:Pytanie do posiadaczy MFD2 CD i oryginalnej zmieniarki.
Czy płyta z mapami musi być w głównym napędzie czy może być w zmieniarce?
Musi być z napędzie stacji, płyta w zmieniarce nie będzie odczytana a radio dalej pokaże brak navi dvd.
Dzięki. Tak też podejrzewałem, ale wolałem się upewnić.
Awatar użytkownika
By przemo564 -  01 sty 2016, 18:44
 łódzkie
#207820
cynik606 pisze:
KR!S pisze:A jeśli mam podpiętą zmieniarkę cyfrową to jak podłączyć wzmacniacz. Jest jakaś przejściówka ale czy ona nie wchodzi wlaśnie w kostke gdzie jest zmieniarka cyfrowa?
Ta zielona ma więcej funkcji niż Bluetooth. Jest tam również wejście aux oraz "pre-amplifier" czyli "przedwzmacniacz".

12-pin multi-pin connector 5 for telephone signals and pre-amplifier output signals
1 - External audio input, left
2 - External audio input, earth
3 - Line out, left
4 - Vacant
5 - Voice output LF, positive
6 - Telephone audio input signal, negative
7 - External audio input, right
8 - Line out, earth
9 - Line out, right
10 - Vacant
11 - Voice output LF, negative
12 - Telephone audio input signal, positive
Ja u siebie mialem w miejscu tej zielonej taka kostke z wyjsciem na wzmak

Obrazek

Obrazek
By ciamajda -  09 sty 2016, 21:21
 lubuskie
#209528
Witam!
Mam zapytanie odnośnie modelu zmieniarki do MFD2. Nie mam na nią miejsca w schowku natomiast mam wrażenie, że w schowku pasażera owszem. Moje auto to Golf V. Pomoże ktoś ? Jest tego na allegro od groma a ja chciałbym dedykowaną do tego miejsca.
Awatar użytkownika
By cynik606 -  10 sty 2016, 12:41
 wielkopolskie
#209610
ciamajda pisze:Witam!
Mam zapytanie odnośnie modelu zmieniarki do MFD2. Nie mam na nią miejsca w schowku natomiast mam wrażenie, że w schowku pasażera owszem. Moje auto to Golf V. Pomoże ktoś ? Jest tego na allegro od groma a ja chciałbym dedykowaną do tego miejsca.
Jakaś fotka tego schowka byłaby pomocna.
  • 1
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16
  • 17
  • 22