Volkswagen Golf MK5

Garaż - sprzęt audio, nawigacje, radia CB
#26169
To coś z linku podobno ma nie działać, inny interfejs pewnie wyświetli ipoda jako zmieniarkę. Nie wiem czy warto inwestować w coś lepszego, wolę obsługiwać iPoda z jego menu, jest raczej dużo wygodniejsze i bardziej intuicyjne niż sterowanie iPodem przyciskami w moim RCD300.
#32279
Witam

Wznawiam temat.
W swoim autku posiadam radio RCD300 i zastanawiam sie nad podłaczeniem iPhona/iPoda/odtwarzacz mp3 pod wejscie zmieniarki. Poczytałem w necie oraz na allegro, że sa tego typu adaptery:

Obrazek

Przyznam, że tego typu adaptery sa dość drogie. Może ktos z Was dysponuje jakimś schematem, a może tańszą wersją adpatera.
#32521
Po analizowaniu różnych opcji kupiłem adapter jak ten na zdjęciu (takie zdjęcie było na allegro, ja dostałem w ładnej, czarnej obudowie). Radio widzi iPoda jako zmieniarkę, używam tego od września i działa bardzo dobrze. Obawiam się, że tańszych opcji nie ma chociaż nie wiem też dlaczego ten adapter był aż tak drogi bo raczej nie jest skomplikowanym układem.
By dziadol -  18 wrz 2012, 13:51
 kujawsko-pomorskie
#82329
Panowie co sadzicie o takim AUX...IN

http://moto.allegro.pl/wejscie-aux-gnia ... 60726.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Posiadam w autku NAVI MFD2 DX na płyty CD z przerobionym menu pl.
Wiem, że trzeba wyjąć navi i wpiąc się. Mam pytanie, czy to się nada i czy dzwięk np z MP3 będzie tragiczny, czy w miare czysty...
Niewiele to kosztuje więc zastanawiam się nad tym rozwiązaniem....Wiem, że to wejście jest tylko na audio. W navi jest jeszcze opcja oprócz AUX także coś o audio/video i jak to wybiore to robi się ciemny ekran...Do czego to się podłącza i na co to jest...

Ppozdro...
By dziadol -  28 wrz 2012, 19:10
 kujawsko-pomorskie
#83466
Witam i jeszcze przepraszam za brak edycji postu...

Mam jeszcze pytanie. Co to za wejścia w schowku...???? Fotka troszeczke niewidoczna lecz widać owe wejścia. Donam, ze jest navi MFD2 DX CD i mam zamiar zamontować AUX lecz opini jeszcze nikt nie napisał o w/w interface...

http://w908.wrzuta.pl/obraz/8H7bg3VoVGg/img_0977" onclick="window.open(this.href);return false;

Pozdro...
By David007pl -  04 paź 2012, 7:23
 -------
#83851
Mój ojciec miał podobne wyjście AUX lub praktycznie takie same w Passacie CC - również zamawiał na Allegro.
Dzwięk był naprawdę dobrej jakości - de facto podłączone było do iPoda który był na "stałe" w VW. Jeśli chodzi o cena, a jakoś to naprawdę polecam.

Sam mam zamiar kupić jeśli uda mi się dostać MFD2 w rozsądnej cenie - planuję zakup w tym tygodniu.

Pozdrawiam
By qwee -  11 kwie 2013, 12:14
 -------
#95917
Może odgrzeje kotleta lecz chciałbym zapytać czy można taki numer wykręcić z wejściem wideo? Tak jak autor napisał po wyborze aux audio/video robi się czarny ekran? Dobrze rozumiem, że sprzęt czeka na obraz na wejsciu aux? No i ewentualnie jak przejsciówka do tego?
By KR!S -  24 paź 2013, 13:31
 podkarpackie
#109262
Witam. Jak można uruchomić coś takiego? http://www.youtube.com/watch?v=4G7kL23sqwc" onclick="window.open(this.href);return false;

Mam w skrytce po lewej stronie kierownicy kabel USB ale nie wiem jak to ustawić, żeby z iPhone'a grała muzyka na radiu w aucie.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 20