Volkswagen Golf MK5

Garaż - sprzęt audio, nawigacje, radia CB
Awatar użytkownika
By Dexter23pl -  16 kwie 2016, 19:41
 śląskie
#224662
PinkFloyd pisze:Nic, zero jakby go nie było. Po zakodowaniu w Gateway 2E wywala brak komunikacji. Nie wiem czy wiązka trafiona czy mdi, albo mdi nie odpowiednie. Szkoda ze w rejonie nikogo nie znam kto ma mdi w golfie v to bym swój wrzucił i wiedział czy działa.
Zamien can-y ze sobą i sprawdź. Zasilanie z radia wchodzi na media-in?
Obrazek
Awatar użytkownika
By PinkFloyd -  16 kwie 2016, 19:51
 zachodniopomorskie
#224663
Dexter23pl pisze:
PinkFloyd pisze:Nic, zero jakby go nie było. Po zakodowaniu w Gateway 2E wywala brak komunikacji. Nie wiem czy wiązka trafiona czy mdi, albo mdi nie odpowiednie. Szkoda ze w rejonie nikogo nie znam kto ma mdi w golfie v to bym swój wrzucił i wiedział czy działa.
Zamien can-y ze sobą i sprawdź. Zasilanie z radia wchodzi na media-in?
Obrazek
Czyżby Krzysiu się pomylił :fluff: Jutro sprawdze. Miernikiem sprawdzałem zasilanie i masę, na kostce do MDI jest 12,54V. Jak zamienię w kostce do MDI piny od Can miejscami to cos moze się nie tak stać? Chyba zostaje mi takie wyjście najłatwiej bo wiązka pociągnięta i radio założone. Czyli zamienić 2 i 3 miejscami ? Zasilanie jest, jak sygnał can by byl a reszta zle kabli to chyba vcds i tak powinien wykryć mdi
Obrazek
Awatar użytkownika
By PinkFloyd -  17 kwie 2016, 7:45
 zachodniopomorskie
#224697
Dexter23pl pisze:
PinkFloyd pisze:Nic, zero jakby go nie było. Po zakodowaniu w Gateway 2E wywala brak komunikacji. Nie wiem czy wiązka trafiona czy mdi, albo mdi nie odpowiednie. Szkoda ze w rejonie nikogo nie znam kto ma mdi w golfie v to bym swój wrzucił i wiedział czy działa.
Zamien can-y ze sobą i sprawdź. Zasilanie z radia wchodzi na media-in?
Obrazek
Cany były zamienione miejscami przy wtyczce do MDI :clap: :burp: Dzięki kolego :yes:


Obrazek
Awatar użytkownika
By Dexter23pl -  17 kwie 2016, 22:01
 śląskie
#224828
Kuki pisze:Do RCD310 żeby podłączyć adapter ipod muszę mieć MDI czy to się bezpośrednio w radio wpina ? :fluff:
Trzeba mieć media in z kabelkiem do Iphone.

Dodano po 45 sekundach:
PinkFloyd pisze:
Dexter23pl pisze:
PinkFloyd pisze:
Cany były zamienione miejscami przy wtyczce do MDI :clap: :burp: Dzięki kolego :yes:
:hi:
Awatar użytkownika
By PinkFloyd -  18 kwie 2016, 10:39
 zachodniopomorskie
#224910
Dexter23pl pisze:
Kuki pisze:Do RCD310 żeby podłączyć adapter ipod muszę mieć MDI czy to się bezpośrednio w radio wpina ? :fluff:
Trzeba mieć media in z kabelkiem do Iphone.


Media in obojętnie jaki, tylko trzeba mieć inny wymienny kabelek który wchodzi do MDI ( zamiast USB, sa te do Iphone ) ja kupiłem MDI to był już taki z kablem do Iphone i dokupiłem sobie z USB. Mdi w schowku, jak chce to sobie końcówki wymieniam.

Mam pytanko, czy też tak macie, słucham radia włączam mdi z USB i muza straszne głośno :wacko: Ściszam, przechodzę do radia i za cicho. Miedzy radiem a CD nie ma różnicy, ale miedzy radiem-CD a MDI jest dość znaczna. Moze to wina MDI z 2014r. bo jakość muzy z MDI lepsza niż z CD i to bardzo.
Awatar użytkownika
By RoBeRTo91 -  20 kwie 2016, 22:29
 mazowieckie
#225401
Ostatnio kupiłem zmieniarkę cyfrową i po podłączeniu jej , podczas jazdy powstają zakłócenia/gwizdy . Podłączyłem kostkę jako zmieniarkę a kabelek pod wystający gwint zaznaczony na czerwono . Czy wszystko podłączyłem dobrze ? I jak pozbyć się zakłóceń?

Obrazek
Awatar użytkownika
By PinkFloyd -  20 kwie 2016, 22:33
 zachodniopomorskie
#225403
RoBeRTo91 pisze:Ostatnio kupiłem zmieniarkę cyfrową i po podłączeniu jej , podczas jazdy powstają zakłócenia/gwizdy . Podłączyłem kostkę jako zmieniarkę a kabelek pod wystający gwint zaznaczony na czerwono . Czy wszystko podłączyłem dobrze ? I jak pozbyć się zakłóceń?

Obrazek
Masę podłącz pod brązowy kabel z kostki nad przewodami can.
By gofer_MK5 -  23 kwie 2016, 9:14
 łódzkie
#225639
Witam wszystkich, szukam osób które w swoich autach mają zainstalowane emulatory firmy Yatour. Wczoraj podłączyłem pod radyjko wspomnianą zmieniarką i zaczęły się problemy. Otóż zmianiarka nie czyta pendrive. Foldery ułożone i nazwane są tak jak powinny być, zmieniarka jest dobra gdyż telefon podłączony pod Aux przesyła dźwięk więc awarię urządzenia można wykluczyć. Znalazłem w internecie informacje, iż Yatour ma problemy z kompatybilnością z niektórymi pendrivami, i dokładnie na tej liście znalazł się mój pendrive Toshiba. Stąd moje pytanie do ludzi posiadających ten emulator, jakie macie podpięte konkretne pendrive? Chodzi o model bądź firmę i wielkość. Z góry dziękuję :)
Awatar użytkownika
By cynik606 -  23 kwie 2016, 22:39
 wielkopolskie
#225716
gofer_MK5 pisze:Witam wszystkich, szukam osób które w swoich autach mają zainstalowane emulatory firmy Yatour. Wczoraj podłączyłem pod radyjko wspomnianą zmieniarką i zaczęły się problemy. Otóż zmianiarka nie czyta pendrive. Foldery ułożone i nazwane są tak jak powinny być, zmieniarka jest dobra gdyż telefon podłączony pod Aux przesyła dźwięk więc awarię urządzenia można wykluczyć. Znalazłem w internecie informacje, iż Yatour ma problemy z kompatybilnością z niektórymi pendrivami, i dokładnie na tej liście znalazł się mój pendrive Toshiba. Stąd moje pytanie do ludzi posiadających ten emulator, jakie macie podpięte konkretne pendrive? Chodzi o model bądź firmę i wielkość. Z góry dziękuję :)
Ja używam karty SD zamiast pendrive'a. 16GB, producent - Kingston. Tylko, że ja mam zmieniarkę XCarLink.
Sprawdź czy pendrive nie jest przypadkiem sformatowany w NTFS.
  • 1
  • 15
  • 16
  • 17
  • 18
  • 19
  • 20