Volkswagen Golf MK5

Garaż - sprzęt audio, nawigacje, radia CB
Awatar użytkownika
By Kuki -  23 kwie 2016, 22:44
 śląskie
#225717
@gofer_MK5 Rozumiem że sprawdzałeś pod podpięciu pod zmieniarkę czy pendriva czyta normalnie komputer ? Sprawdź jeszcze system plików jaki jest na PD. Daj znać jeszcze jakie to urządzenie i jaka pojemność.
Awatar użytkownika
By PinkFloyd -  24 kwie 2016, 3:10
 zachodniopomorskie
#225724
gofer_MK5 pisze:Na pendrive zapis w formacie fat32, oczywiście sprawny. Poszperałem i znalazłem coś takiego: http://www.ycarlink.com/my_41/USB%20SD%20Usage.htm. A mam akurat pendrive Toshiba Hayabusa 8gb, więc może być nie kompatybilny tak jak wynika z tej listy. Dodam że podpinałem pendrive Goodram od kolegi i wszystko ładnie śmigało.
To w czym problem, inny pendrive i w wszystko gra.
Awatar użytkownika
By Kuki -  24 kwie 2016, 8:48
 śląskie
#225730
gofer_MK5 pisze:Na pendrive zapis w formacie fat32, oczywiście sprawny. Poszperałem i znalazłem coś takiego: http://www.ycarlink.com/my_41/USB%20SD%20Usage.htm. A mam akurat pendrive Toshiba Hayabusa 8gb, więc może być nie kompatybilny tak jak wynika z tej listy. Dodam że podpinałem pendrive Goodram od kolegi i wszystko ładnie śmigało.
Hayabusy sa dosyć ciężkie do współpracy, 8 GB przyda sie na cos innego ;-) zmień PD i zagra.
Awatar użytkownika
By Dexter23pl -  15 maja 2016, 0:48
 śląskie
#228070
MichuVW pisze:Witam witam.
Jak wymienię sobie radio na rcd 310 to wystarczy że dokupić kabelek aux i podepne z tyłu do radia?
Będzie wszystko grało?
Tak jeśli auto po 2008r. jeśli przed to bramka do wymiany na wersję od L w górę.
By MichuVW -  15 maja 2016, 11:02
 łódzkie
#228084
Dexter23pl pisze:
MichuVW pisze:Witam witam.
Jak wymienię sobie radio na rcd 310 to wystarczy że dokupić kabelek aux i podepne z tyłu do radia?
Będzie wszystko grało?
Tak jeśli auto po 2008r. jeśli przed to bramka do wymiany na wersję od L w górę.

O bramce wiem, muszę wymienić.
Dzięki wielkie :)


Tak z ciekawości, gdzie macie wyprowadzone kabelki aux?
Awatar użytkownika
By cynik606 -  15 maja 2016, 14:26
 wielkopolskie
#228125
MichuVW pisze:
Dexter23pl pisze:
MichuVW pisze:Witam witam.
Jak wymienię sobie radio na rcd 310 to wystarczy że dokupić kabelek aux i podepne z tyłu do radia?
Będzie wszystko grało?
Tak jeśli auto po 2008r. jeśli przed to bramka do wymiany na wersję od L w górę.

O bramce wiem, muszę wymienić.
Dzięki wielkie :)


Tak z ciekawości, gdzie macie wyprowadzone kabelki aux?
W schowku palacza, nad gniazdem zapalniczki.
Awatar użytkownika
By RoBeRTo91 -  16 cze 2016, 13:00
 mazowieckie
#231487
PinkFloyd pisze:
RoBeRTo91 pisze:Ostatnio kupiłem zmieniarkę cyfrową i po podłączeniu jej , podczas jazdy powstają zakłócenia/gwizdy . Podłączyłem kostkę jako zmieniarkę a kabelek pod wystający gwint zaznaczony na czerwono . Czy wszystko podłączyłem dobrze ? I jak pozbyć się zakłóceń?

Obrazek
Masę podłącz pod brązowy kabel z kostki nad przewodami can.
Zrobiłem tak jak kazałeś, ale problem dalej istnieję.
Awatar użytkownika
By cbool333 -  14 lip 2016, 13:05
 kujawsko-pomorskie
#234039
Koledzy proszę pomóżcie. Mam rcd310mp3 firmy Bosch. Płyty mp3 działają pięknie i wyświetlają nazwy utworów. W schowku mam wyprowadzony męski jack kupiony za grosze ale muszę głośność trzymać na max aby to jakoś grało. Potrzebuje dołożyć usb z nazwami utworów. Jaki moduł kupić, w jakiej wersji i gdzie najtaniej. Jak złapać użytkownika Krzycho aby otrzymać niezbedny kabelek. Do ilu GB pendrive obsługuje moduł media in. Chciałbym wszystko wepchnac do schowka - czy może być tam?
Awatar użytkownika
By cbool333 -  14 lip 2016, 19:21
 kujawsko-pomorskie
#234093
Coś takiego podejdzie do rcd310?:
http://allegro.pl/vw-passat-b6-b7-cc-mu ... 86702.html
zmieści się w miejsce książki serwisowej bo wygląda na spore?
Czym to się różni od np tego:
http://allegro.pl/interfejs-media-in-us ... ml#thumb/1
warto dopłacać 100zł do pierwszego, jakie różnice?
Ps: przy tańszym jest końcówka USB a przy tym droższym jakaś dziwna, co to jest?
@PinkFloyd doradzisz jaki dokładnie numer części? są różne opisane jako Passat B7
Ostatnio zmieniony 14 lip 2016, 19:46 przez cbool333, łącznie zmieniany 1 raz.
  • 1
  • 16
  • 17
  • 18
  • 19
  • 20