Volkswagen Golf MK5

Garaż - sprzęt audio, nawigacje, radia CB
Awatar użytkownika
By morfeusz747 -  05 maja 2016, 17:44
 wielkopolskie
#226997
Mam pytanko. Poprzedni właściciel zamontował kabelek z wtyczką do ipoda, więc podejrzewam że jakoś odpalał tak muzykę. Czy istnieje jakaś przejściówka żeby jacka lub microUSB połączyć z tą wtyczką od ipoda i odpalać muzykę?
Awatar użytkownika
By A-R-T-U-R -  05 maja 2016, 18:21
 dolnośląskie
#227004
darecki pisze: A do rcd310 wystarczy zwykły przewód aux? Patrzyłem to niedrogie są rcd310. Obojętnie jakie kupię i będzie grało jak trzeba czy jakaś rzeźba jest?
Podlaczasz, kodujesz i zapominasz ;-)
Zwykly przewod aux z odpowiednia koncowka do podlaczenia do radia
Obojetnie jakie radio qpisz czy to z niebieskim podswietleniem czy z bialym...
Chyba nawet, jak dobrze pamietam, to jest w dziale sprzedam takowe radio

Dodano po 1 godzinie 52 minutach 53 sekundach:
morfeusz747 pisze:Mam pytanko. Poprzedni właściciel zamontował kabelek z wtyczką do ipoda, więc podejrzewam że jakoś odpalał tak muzykę. Czy istnieje jakaś przejściówka żeby jacka lub microUSB połączyć z tą wtyczką od ipoda i odpalać muzykę?
Niekoniecznie. Moglo mu to sluzyc jako ladowarka ;-)
Jak nacisniesz przycisk CD to wyswietla sie Tobie tylko 1 plyta czy masz mozliwosc wyboru innych opcji? Jesli masz kilka plyt to masz na 99% zamontowany emulator zmieniarki. Wtedy tylko odpowiednia przejsciowka i tada :band:
Awatar użytkownika
By morfeusz747 -  05 maja 2016, 20:32
 wielkopolskie
#227021
Jak nacisnę raz to jedna płytka. Jak nacisnę dwa razy "CD" to pokazuje mi dookoła radia No CD i przy szóstym chyba ta moją płytę. Czyli chyba jest wsadzony jakiś emulator :eek:
Awatar użytkownika
By morfeusz747 -  05 maja 2016, 20:39
 wielkopolskie
#227026
No no zmieniarki nie mam na 100%.
Spod radia wychodzi tylko taki kabelek tylko że z logo ipoda:
Obrazek

Będę musiał skołować jakieś jabłko. Odpalam normalnie w nim muzę i radiu 2x CD i to wszystko? Mp3 poleci skoro radio tego nie przepuszcza?

I jeszcze pytanie taki emulator ma tylko wejście na iphona? Bo może gdzieś jest schowany i ma wejścia np. jack :cool:
By darecki -  05 maja 2016, 20:56
 mazowieckie
#227030
A-R-T-U-R pisze:
Podlaczasz, kodujesz i zapominasz ;-)
Zwykly przewod aux z odpowiednia koncowka do podlaczenia do radia
Obojetnie jakie radio qpisz czy to z niebieskim podswietleniem czy z bialym...
Chyba nawet, jak dobrze pamietam, to jest w dziale sprzedam takowe radio
Dzięki. Napisałem PW o to radio z działu sprzedam.
Tak przeglądam sobie alledrogo i wpadło mi w oko RCD510, ale nie wiem czy warto pakować kasę...
Awatar użytkownika
By A-R-T-U-R -  05 maja 2016, 21:23
 dolnośląskie
#227039
morfeusz747 pisze:No no zmieniarki nie mam na 100%.
Spod radia wychodzi tylko taki kabelek tylko że z logo ipoda:
Obrazek

Będę musiał skołować jakieś jabłko. Odpalam normalnie w nim muzę i radiu 2x CD i to wszystko? Mp3 poleci skoro radio tego nie przepuszcza?

I jeszcze pytanie taki emulator ma tylko wejście na iphona? Bo może gdzieś jest schowany i ma wejścia np. jack :cool:
musialbys poszukac gdzie ten emulator jest schowany i co to jest za cudo
Z tego co pamietam to musisz szukac po cd... czyli podpinasz jablko, wlaczasz muze na radiu naciskasz cd1 lub cd2 lub inne i sluchasz czy cos gra. Nie spodziewaj sie super dzwieku

Dodano po 2 minutach 36 sekundach:
darecki pisze:
A-R-T-U-R pisze:
Podlaczasz, kodujesz i zapominasz ;-)
Zwykly przewod aux z odpowiednia koncowka do podlaczenia do radia
Obojetnie jakie radio qpisz czy to z niebieskim podswietleniem czy z bialym...
Chyba nawet, jak dobrze pamietam, to jest w dziale sprzedam takowe radio
Dzięki. Napisałem PW o to radio z działu sprzedam.
Tak przeglądam sobie alledrogo i wpadło mi w oko RCD510, ale nie wiem czy warto pakować kasę...
To juz zalezy od zasobnosci portfela. Jesli chcesz miec dotykowy panel to rcd510 jesli zadowoli Ciebie lepsze radio to rcd310 wystarczy

Dodano po 3 minutach 50 sekundach:
Jeszcze jedno ALE...
Przy wymianie radia na wyzsze niz rcd300 trzeba sprawdzic jaki gateway siedzi w aucie. Jesli literka na koncu jest nizsza niz L to trzeba zmienic gateway na co najmniej z literka L. Unikniesz wtedy problemu z rozladowywaniem akumulatora
Awatar użytkownika
By morfeusz747 -  06 maja 2016, 18:25
 wielkopolskie
#227120
Więc tak, znalazłem emulator w swoim mobilu. Jest to ten oryginalny VW, który ma wejście tylko na iPoda. Takie coś:
Obrazek
Oraz
Obrazek

Teraz czy dostanę przejściówkę z iPoda na jack lub USB żeby podpiąć pendrive?
Awatar użytkownika
By A-R-T-U-R -  24 maja 2016, 9:24
 dolnośląskie
#229006
morfeusz747 pisze:Kupiłem dwie przejściówki i lipa :cry: cały czas NO CD.
Nie wiem czy foldery mają jakoś specjalnie się nazywać.
jak to foldery nazywac??
podłączasz telefon, wyszukujesz muze z telefonu, odpalasz, przełączasz na emulator i ma grać
jeśli krzyczy NO CD tzn ze coś masz gdzieś niepodłaczone i/lub wybierasz nie to CD co trzeba
Awatar użytkownika
By morfeusz747 -  24 maja 2016, 18:37
 wielkopolskie
#229069
A-R-T-U-R pisze:
morfeusz747 pisze:Kupiłem dwie przejściówki i lipa :cry: cały czas NO CD.
Nie wiem czy foldery mają jakoś specjalnie się nazywać.
jak to foldery nazywac??
podłączasz telefon, wyszukujesz muze z telefonu, odpalasz, przełączasz na emulator i ma grać
jeśli krzyczy NO CD tzn ze coś masz gdzieś niepodłaczone i/lub wybierasz nie to CD co trzeba

Folder nazywam "CD01" tak robiłem na pendrive, w sumie na telefonie takich folderów nie tworzyłem ;)
Kupiłem takie przejściówki:
1.http://pl.aliexpress.com/item/100pcs-Bl ... 83.31568.0
2.http://pl.aliexpress.com/item/100pcs-Fo ... 83.31568.0

Wydaje mi się, ze po podpięciu pendrive powinien mrugać.
Awatar użytkownika
By morfeusz747 -  24 maja 2016, 20:32
 wielkopolskie
#229084
A-R-T-U-R pisze:
morfeusz747 pisze:
Wydaje mi się, ze po podpięciu pendrive powinien mrugać.
Nie odtwarzasz z pendriva tylko z telefonu/tabletu itp
Z tel też nie działa. Robiłem folder CD01 tam dwie piosenki (w .mp3 może dlatego?) i potem na radiu 2x CD i dalej NO CD na każdej pozycji. Po jacku oczywiście.
Awatar użytkownika
By Krzycho -  25 maja 2016, 0:51
 małopolskie
#229118
jak podepniesz iphone / ipada lub inne urzadzenie z logo apple to będzie działać... a te przejsciówki które kupiłeś nic Ci nie dadzą...
Awatar użytkownika
By morfeusz747 -  25 maja 2016, 21:27
 wielkopolskie
#229202
Krzycho pisze:jak podepniesz iphone / ipada lub inne urzadzenie z logo apple to będzie działać... a te przejsciówki które kupiłeś nic Ci nie dadzą...
Specjalnie nie będę kupował, bo trochę drogie, a pewności że działać będzie nie jestem hehe. Jak na złość wszyscy dookoła nowsze wersję jabłek nie z takim szerokim wtykiem :/
Sprzedam to w cholerę i tyle.
  • 1
  • 27
  • 28
  • 29
  • 30
  • 31
  • 35