Volkswagen Golf MK5

Garaż - sprzęt audio, nawigacje, radia CB
Awatar użytkownika
By Niecik -  05 cze 2016, 15:56
 śląskie
#230293
Witam, z mojego mk5 04 rok wymontowałem RCD 300 i chciałbym je sprzedać.
Kodu nie znalazlem w ksiazce serwisowej ale na radiu jest przyklejona karterczka z jakims kodem 2 litery 2 cyfry.
Da sie jakos sprwadzic czy to jest kod ktorego szukam ?
Awatar użytkownika
By Mettenoos -  28 cze 2016, 13:40
 pomorskie
#232581
A-R-T-U-R pisze:
Rost pisze:czym sie rózni poza wyglądem rcd 300 zwykle od takiego z srebrnymi przyciskami?
Obrazek
to jest z MP3
zwyklak nie ma mozliwosci odtwarzania MP3
ale zwykłe też były ze srebrnymi przyciskami, różnicę robi napis "mp3" a nie kolor
By Misiek86 -  19 lip 2016, 16:52
 mazowieckie
#234541
A-R-T-U-R pisze:
Niecik pisze:Witam, z mojego mk5 04 rok wymontowałem RCD 300 i chciałbym je sprzedać.
Kodu nie znalazlem w ksiazce serwisowej ale na radiu jest przyklejona karterczka z jakims kodem 2 litery 2 cyfry.
Da sie jakos sprwadzic czy to jest kod ktorego szukam ?
To maja byc 4 cyfry

Również mam ten problem ze znalezieniem kodu na radiu. A poza 4 cyfrowym kodem będzie jeszcze jakiś napis: pin lub code? bo na obudowie radia są różne cyfry ale nie wiem czy one oznaczają kod czy co... pomożecie?

i drugie pytanie: jak odłączyłem to radio ze swojego golfa i podłączę do Jetty to 100% pewne, że od razu poprosi o kod czy nie koniecznie?
Awatar użytkownika
By A-R-T-U-R -  23 lip 2016, 6:42
 dolnośląskie
#234846
Misiek86 pisze: Również mam ten problem ze znalezieniem kodu na radiu. A poza 4 cyfrowym kodem będzie jeszcze jakiś napis: pin lub code? bo na obudowie radia są różne cyfry ale nie wiem czy one oznaczają kod czy co...
Kod do radia powinien byc umieszczony w ksiazce serwisowej. Szczerze watpie aby byl umieszczony na obudowie radia chyba ze radio bylo wymieniane
By Misiek86 -  23 lip 2016, 11:49
 mazowieckie
#234856
Znalazłem kod do radia ale oryginalnego a z historii serwisowej wynika że radio było wymieniane i nie dali już kodu do nowego radia. W swoich książkach które dostałem znalazłem pin do radia ale nie zgadza się nr VIN więc to kod do radia z przed wymiany. Dzwoniąc do vw z zapytaniem o kod to pan zapraszał z kwotą 150zl... radio całe jest tyle warte...

Pytanie z innej beczki:

Czy radio RCD300 można zamontować w VW Polo IV z 2003 roku? zmieści się to radio tam bez żadnych dodatkowych plastików? będzie kompatybilne z tym samochodem pod oryginalną kostką czy wymaga to jakiś przeróbek?
By lukasz9891 -  15 kwie 2017, 9:50
 lubelskie
#250506
Obrazek

Posiadam takie radio. Czy jest możliwość, abym wybrał sobie ulubione stacje i dodał je na te 6 pozycji po bokach (po lewej i prawej), aby móc szybko je zmieniać jednym przyciskiem, a nie klikać strzałkami i tracić czas na szukanie ? Z góry dzięki za odpowiedź i pozdrawiam.
  • 1
  • 28
  • 29
  • 30
  • 31
  • 32
  • 35