Volkswagen Golf MK5

Garaż - sprzęt audio, nawigacje, radia CB
By emiter -  01 kwie 2008, 21:23
 łódzkie
#9069
guzzi pisze: Emiter - co¶ bli¿ej na temat tego kabelka?
pozdr
Generalnie potrzebujesz adapter AUX, zak³adaj±c, ¿e masz radio RCD300/RCD500, poszukaj na allegro. Adapter ma gniazdko w zale¿no¶ci od wykonania ale zwykle ma³y jack do pod³±czenia np odtwarzacza mp3, a po drugiej stronie odpowiednia kostke do wpiêcia z ty³u radia. Jak chcesz pod³±czyæ PDA (jako wyj¶cie s³uchawkowe ma³y jack) potrzebujesz kabele ma³y jack - ma³y jack. I w zasadzie tyle.
Awatar użytkownika
By Adiii -  09 kwie 2008, 22:38
 -------
#9225
Czy jest jakakolwiek mo¿liwo¶æ pod³±czenia Ipoda do radia RCD300?Je¶li tak to w jaki sposób mo¿na to zrobiæ? Czy jest kto¶ w stanie to opisaæ?
Dodam ¿e radio jest z 2004 roku je¿eli to ma jakie¶ znaczenie.
Z góry dziêki za odpowiedzi.
By wojtek -  10 kwie 2008, 7:42
 mazowieckie
#9230
Czesc, na allegro kupisz adapter za okolo 90 z³ (cena kosmos, ale co zrobic....) z wejsciem liniowym. Wiec mozesz podlaczyc kazde zrodlo dzwieku, a wszystko dziala na zmieniarce.

Ja mam takie rozwiazanie przy MFD2, bez szalu, ale jakies jest to wyjscie.
Awatar użytkownika
By Adiii -  10 kwie 2008, 8:11
 -------
#9231
BEZ SZA£U czyli jako¶æ kiepska?
By wojtek -  10 kwie 2008, 12:47
 mazowieckie
#9243
bez sza³u bo ¼ród³o d¼wiêku musi byæ porz±dne bo po drodze gubi jakby poziom g³o¶no¶ci. Z ipoda powinno byæ przyzwoicie. Ja na malych playerach obserwuje jakies 40% ciszej :( (stary creative), ale jak pod³±czy³em laptopa to by³o ju¿ okej.
Awatar użytkownika
By Adiii -  22 kwie 2008, 0:09
 -------
#9555
Po d³ugo oczekiwanym konwerterze AUX + kabelku do pod³±czenia ipoda muszê stwierdziæ ¿e jestem zaskoczony jako¶ci±.Naprawdê super,a i IPOD siê przy okazji ³aduje.Polecam
Awatar użytkownika
By team-am -  22 kwie 2008, 9:01
 łódzkie
#9562
Ktory adapter wybra³es?? Mozesz sterac iPod'em z radia?

Pozdr
Awatar użytkownika
By Adiii -  22 kwie 2008, 22:30
 -------
#9575
nie mogê.niestety nie mam jak pokazaæ który wybra³em bo za³atwia³ mi go znajomy i nie wiem gdzie go kupi³.Koszt ok. 115 z³ z kabelkiem do IPODa.
Awatar użytkownika
By Radek -  23 kwie 2008, 16:10
 -------
#9582
Witam,

mam pytanie, otó¿ chcê sprzedaæ radio RCD 300 wyjête z mojego samochodu. Nie mam ¿adnej kartki z kodem, wiêc co mi pozostaje ? Jechaæ do ASO i tam mi podadz± ? Czy mo¿e wcale nie potrzeba tego kodu ?

Z góry dziêki za poradê
Awatar użytkownika
By krz_p -  23 kwie 2008, 16:17
 wielkopolskie
#9583
Radek pisze:Witam,

mam pytanie, otó¿ chcê sprzedaæ radio RCD 300 wyjête z mojego samochodu. Nie mam ¿adnej kartki z kodem, wiêc co mi pozostaje ? Jechaæ do ASO i tam mi podadz± ? Czy mo¿e wcale nie potrzeba tego kodu ?

Z góry dziêki za poradê
kod jest potrzebny, sprawd¼ w papierach od auta musisz go mieæ
powinni podaæ go w ASO, pod warunkiem, ¿e radio by³o w fabryce zamontowane w twoim aucie
bez kodu nie da siê go uruchomiæ, kod trzeba te¿ podaæ po ka¿dym od³±czeniu akumulatora
Awatar użytkownika
By Radek -  23 kwie 2008, 16:26
 -------
#9587
OK, dziêki za pomoc :)
Awatar użytkownika
By dex -  23 kwie 2008, 22:47
 śląskie
#9593
WITAM ! A gdzie dok³adnie jest w papierach ten kod bo nic takiego w moich papierach nie mia³em ?? a jak bym tak musial wymienic akumulator to bede musia³ do serwisu jechac zeby mi radio w³±czyli i pewnie jeszcze bed± chcieli kase za podanie kodu .
Awatar użytkownika
By team-am -  23 kwie 2008, 22:57
 łódzkie
#9594
W instrukcji obslugi powinno byæ. Dla przykladu ja mam ten kod na czym ala wizytówka.
Serwis na pewno liczy sobie za podanie takie kodu a sprowadza sie to tylko do wklepania nr seryjnego i maja juz kod

Pozdr
Awatar użytkownika
By Radek -  23 kwie 2008, 23:13
 -------
#9595
Ja nie mam tej karty.
Cytujê instrukcjê:
" W niektórych samochodach, karta urz±dzenia znajduje siê z przodu, w komplecie instrukcji obs³ugi.
Niektóre urz±dzenia s± dostarczane bez karty. Dla takiego urz±dzenia, numer kodu mo¿na uzyskaæ online, poprzez system Volkswagen, aby zapewniæ jeszcze skuteczniejsze zabezpieczenie przed kradzie¿±. Prosimy zwróciæ siê do partnera serwisowego Volkswagen. "

Sratytaty dupa w kraty, jutro jadê do nich. Lepiej ¿eby nic ode mnie nie wy³udzili :evil:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 35